Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Neodolatelné dorty z Kolbaby – elegantní Pařížan nebo jogurtový krasavec

4,6 / 5 Cukrárna Kolbaba Brno  (mapa) 318 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Andrea Najvárková

Dobrý den, kdo mi vystaví daňový doklad?

Děkuji. A.N.

Michaela Kosková

Dobrý den, stihnu si vyzvednout dort tuto sobotu, tj. 3.6.? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo,

pokud zaplatíte online platbou, tak dostane voucher hned a po té můžete objednávat dort na sobotu ;)

Ať vám chutná :)

Tereza

Dobry den, potrebovala bych uplatnit kredity a koupit dort dnes, muzete mi prosim dat vedet ohledne vyzvednuti dortu 1 den pred konzumaci? Dekuji, Tereza

Tereza

Dobry den, je mozne oba tyto typy dortu vyzvedavat 1 den predem pred planovanou konzumaci? V popisu jsem nenasla doporuceni ani zminku o zaruce esteticnosti dortu.diky predem

Radek

Dobry den, dcera ma narozeniny 7. 7. – hodně bych o ten dort stál, ale bohužel uchovat ho pak tyden by asi nebylo ok, sla by pripadne prodlouzit platnost voucheru? Diky za info.

Cukrárna Kolbaba

Dobrý den, bohužel není možné prodloužení voucheru. Děkujeme za pochopení

Dagmar Najbertová

Dobrý den, ve velkém množství recenzí jsem četla, že dort byl uprostřed zmrzlý. Je běžné, že dorty zamrazujete ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Dagmar,

dort není zmrzlý, jen je nutné jej dát do chladu kvůli šlehačce, aby se vám na dortu neroztekla. Doporučujeme tedy po obdržení nechat dort pár hodin v pokojové teplotě.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Valerie Slámová

Dobry den,
chtela bych objednat dva dorty s ovocem, ale potrebovala bych je vyzvednout v patek 30.cervna jiz v 7.00 rano.
To by asi neslo, ze?
Valerie

Cukrárna Kolbaba

Dobrý den,
bohužel není Váš požadavek možný. Děkujeme za pochopení

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru