Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nedělní fish & grill brunch na lodi: 2 hodiny neomezené konzumace a zábavy

3,9 / 5 Rohan Boat Praha - Libeň  (mapa) 110 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
david

Podobně jako níže: Nelze se dovolat na uvedené telefonní číslo a neobdrželi jsme reakci na naší emailovou rezervaci na termín tuto neděli 11.6.2017. Můžeme s termínem počítat?

Rohan Boat

Dobrý den,
prosím o zaslání kódu voucheru na e-mail rohanboat@livingvenues.com a rezervaci Vám obratem potvrdíme.
Děkujeme. Team RB

Iva

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možno s kočárkem a to již bylo odpovězeno. Tak snad to opravdu není problém, bohužel mám špatnou zkušenost s jiným podnikem, kde jsem dělala rezervaci a ptala jsem se specielně zda je možno s hlubokým kočárkem a pak v reálu byl problém.
Děkuji :-)

Rohan Boat

Dobrý den,

paluby jsou oddělené schodišti, co se však vynesení kočárku týká, personál Vám rád pomůže.

Děkuji Team RB

Hanka

Dobrý den, je nabídka vhodná pro vozíčkáře? Tedy – lze zarezervovat místo na parkování, je loď přístupná a máte bezbariérové WC? Děkuji :-)

Rohan Boat

Dobrý den,

loď bohužel není bezbariérová.

Hezký den přeje tým LV

Lin

Dobrý den, hodiny platnosti voucheru jsou od 11 do 14, ale bez příplatku se, podle dalších pokynů, dá konzumovat 120 min, tedy 2 hodiny, ne tedy celé 3? To mi přijde hodně zvláštní…

Rohan Boat

Dobrý den,

jelikož je brunch ve stylu „sněz, co můžeš“ a není přesně vybráno, kolik čeho máte v rámci voucheru, je akce limitována časově.

Hezký den přeje tým LV

Zdenka Franková

Dobrý den, bude tato akce dostupná i v červenci? Konkrétně 16.7.? Děkuji.

Rohan Boat

Dobrý den paní Franková,

v tuto chvíli se o prodloužení akce bohužel neuvažuje.

Hezký den přeje tým LV

Petra Šírová

Dobrý den, zvažuji nákup voucher pro 2 dospělé a 2 děti (syn 6.let a dcera 11 měsíců). Chci se zeptat jaká je přístupnost s kočárky? Děkuji Šírová

Rohan Boat

Dobrý den, co se týče vynesení kočárku Vám rád pomůže náš ochotný personál, takže kočárek bez problému.

Děkuji Team RB

Magda

Chtela bych jen dodat, ze kdyz jsme vouchery kupovali , nabidka byla „na kazdou nedeli od 1.5 do 30.6“ a my si vybrali toho 14.5. Ted se zda, podle soucasne nabidky, ze brunch je pouze na 28.5 a jeden v cervnu. Pry jen na konkretni termin a rezervace tedy neni nutna. Nerozumim tomu a hlavne jsem nespokojena s tim, ze na nasi zadost o rezervaci restaurace vubec nereagovala. A telefonicky neni k zastizeni.Re­zervace byla zaslana z e-mailu gavor@ena.cz dekuji predem za odpoved

Rohan Boat

Dobrý den, s panem Gavorem vyřízeno osobně.

Rohan Boat

Dobrý den, s panem Gavorem vyřízeno osobně.

Rohan Boat

Dobrý den, s panem Gavorem vyřízeno osobně.

Rohan Boat

Dobrý den, s panem Gavorem vyřízeno osobně.

Rohan Boat

Dobrý den, s panem Gavorem vyřízeno osobně.

Magda

Uz minuly mesic jsme emailem zadali o rezervaci na brunch na tuto nedeli14.5. ( mame vouchery pro 4 osoby) dosud jsme nedostali zadne potrvzeni od restsurace a na danne tel. Cislo se nelze dovolat. Mnohokrat jsme to zkouseli. I dnes. Tak nevime, zda muzeme na brunch prijit. Je to normalni?

eva

Dobrý den,
chci koupit poukaz jako dárek, ale bojím se, že nebude vyhovovat termín.
Je možné ho vyměnit, pokud by nevyhovoval?

 Děkuji

Rohan Boat

Dobrý den Evo,

po domluvě s lodí by neměl být problém s přesunem.

Hezký den přeje tým LV

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru