Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Opera v italské aréně ve Veroně včetně koupání u jezera Lago di Garda

4,7 / 5 Cesty Evropou Alpy - Itálie 111 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dobromila Kováčiková

Dobrý den, prosím je ještě volná jedna vstupenka na Nabucco? Lze nastoupit
v jiném městě než v Praze? Jaká je běžná trasa?. Děkuji.

Cesty Evropou

Dobrý den,
bohužel zájezd v termínu 11.8.-.13.8. na operu Nabucco je již obsazen.
Nástupní místa jsou Praha a Plzeň.
Pěkný den přejí Cesty Evropou

Jirka

Dobrý dne,
je možné si zájezd koupit, ale využít dopravy pouze z Itálie zpět do ČR? Tzn. absolvovat s vámi výlet, ale přidat se k vám až v Itálie? V té době totiž u jezera již budu.

Cesty Evropou

Dobrý den, ano, lze zájezd zakoupit a využít dopravu pouze z Itálie zpět do ČR. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Ludmila Voborilova

Dobry den. Dnes jsem objednala 2 mista na zajezd do Verony, ale nenasla jsem kde mam objednat 2 listky na predstaveni. Objednavka vami byla prijata bez vstupenek.
Prosim sdelte mi co mam udelat, abych zajezd mohla zaplatit vcetne vstupenek.
 Dekuji

Cesty Evropou

Dobrý den, vstupenky se objednávají u cestovky. Při vyplňování objednávky na stránkách cestovky vyberete počet požadovaných vstupenek, ve smlouvě budou uvedené údaje potřebné k úhradě vstupenek. Objednávku vyplníte až po obdržení voucherů. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Simona Sabáková

Dobrý den. Právě jsem zaplatila přes Slevomat 3krát zájezd do Verony a nenačetla se mi sleva. Můžete to ,prosím ověřit. Zadala jsem do online objednávky čísla vocherů a cena je pořád základní bez slevy.

Cesty Evropou

Dobrý den, dle smlouvy se slevovým portálem na našich stránkách uvádíme cenu před slevou. Zájezd máte uhrazený ve slevové akci. Ve smlouvě je uvedeno: Základní cena zájezdu byla uhrazena přes vouchery číslo: XXX… Pěkný den přejí Cesty Evropou

Jana Fromeliusová

Dobrý den. Právě jsem přes Slevomat koupila 2× zájezd. Zaplatila. Při vyplňování objednávky na Vaší stránce je ovšem cena původní. A jak doplatím ty vstupenky na operu? Děkuji J.F.

Cesty Evropou

Dobrý den, dle smlouvy se slevovým portálem na našich stránkách uvádíme cenu před slevou. Zájezd máte uhrazený ve slevové akci. Je nutné do objednávky vložit čísla voucherů. Ve smlouvě se uvede: Základní cena zájezdu byla uhrazena přes voucher číslo: xxx. Ohledně vstupenek. Při vyplňování objednávky vyberete počet požadovaných vstupenek, ve smlouvě budou uvedené údaje potřebné k úhradě vstupenek. Jak jsem zjistila, vše jste zvládla bez nápovědy. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Alena Císařová

dobrý den ,chci se zeptat,zda se dá někde po vykoupání v jezeru převléknout z mokrých plavek,a zda místa na sezení na operu jsou betonová,–zda si mám vzít sebou nějaký podsedák ,nebo deku…abychom neseděli na betoně.děkuji

Cesty Evropou

Dobrý den, ano, na veřejné pláži je možné se převléknout. Místa na sezení na operu jsou betonová. Je vhodné se vzít sebou nějaký podsedák. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Soňa

Dobrý den.Děkuji za odpověď.Nevím,jes­tli jsem udělala správně,Slevomat mi zaslal platební data bez částky vstupenek.Danou částku jsem navýšila o částku těchto vstupenek.Takže jsem Vám včera odesílala 5278,–Kč./20,–Kč mám ponížené za kredity u Slevomatu.Děkuji za zpětnou vazbu a přeji hezký den Soňa

Slevomat.cz

Dobrý den, Soňo,

pokud je v platebními údaji cokoli v nepořádku a nebo si nejste jistá, zda jste platbu odeslala správně, tak nás prosím kontaktujte na mailu vip.podpora@slevomat.cz. Rádi vám poradíme. :-)

 Baru

Sona Klimasova

Dobrý den.Zajednala jsem si zájezd pro 2 osoby.Při nahlédnutí do smlouvy jsem našla pouze 1 kontaktní okno na jméno,adresu apod.Druhá osoba už tam nemusí mít svá osobní data?Zájezd objednávám já pro 2 osoby.A další dotaz.Při zadávání mi se zobrazila cena k platbě 3578,–Kč,což je zřejmě bez vstupenky na NABUCO.Mám částku 2 vstupenek ještě přičíst a pak zaplatit?Děku­ji Soňa

Cesty Evropou

Dobrý den, předpokládám, že se jedná o objednávku u Slevomatu. Stačí jedna osoba. V objednávce na našich stránkách je nutné vyplnit všechny cestující. Vstupenka se objednává až na našich stránkách. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Martin

Dobrý den, chci se zeptat jestli jsou ještě volné vstupenky na operu v termínu zájezdu 11–13.8. děkuji

Cesty Evropou

Dobrý den, ano, ještě jsou volné vstupenkz na operu Nabucco v termínu 11.8.–13.8. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Anna Zelenková

Dobrý den, vstupenka na operu Aida za 850 Kč je na místo na sezení nebo jsou to místa ke stání?
Děkuji.

Cesty Evropou

Dobrý den, jedná se o místa k sezení ve vyšším sektoru. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Anna Zelenková

Dobrý den,
dopolední koupání je na severu nebo jihu jezera? V mapě jsem našla Torbole a Riva del garda (uvádíte procházky po promenádě) na severu jezera a Sirmione je na jihu.
Děkuji

Anna Zelenková

Cesty Evropou

Dobrý den, dopolední koupání je na jihu jezera u Sirmione. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Iva Černá

Zakoupila jsem dva listky na zajezd a objednala dva listky na operu.Tu zaplatim na mistě?

Cesty Evropou

Dobrý den, ne, vstupenku je nutné uhradit na účet uvedený v cestovní smlouvě. Všimla jsem si, že jste před 10 minutami vyplnila objednávku na stránkách Cesty Evropou. Bohužel jste neuvedla čísla voucherů. Proto je ve smlouvě celková cena = cena zájezdu i vstupenek. Smlouvu stornuji a vystavím Vám novou smlouvu. Ve smlouvě budete mít uvedené údaje k úhradě vstupenek. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Iva Šmoková

Dobrý den, je možné si u Vás zakoupit pouze lístek do Verony na operu?
Chtěli bychom tam jet svým autem. Děkuji za odpověď. Šmoková

Cesty Evropou

Dobrý den, v diskuzi, prosím, pouze otázky k zájezdu. Dotazy, které se netýkají zájezdu, řešte přímo s pořadatelem zájezdu. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Petr Parléř

Dobrý den!

Chtěl bych se Vás zeptat, jaká je kapacita zájezdu. Děkuji Vám za odpověď!

Cesty Evropou

Dobrý den, na každý termín 60 míst. Pěkný dne přejí Cesty Evropou

Blanka Decastello

Dobrý den, zvažuji výlet do Verony na operu Aida. Sdělte mi prosím cenu vstupenky. Děkuji.

Cesty Evropou

Dobrý den, cena vstupenky je 850 Kč. Vstupenka je do horního ochozu, který zajišťuje slušnou viditelnost. Místa nejsou číslována, proto je lepší přijít s předstihem. Na přání je však možno zajistit i lepší místa, ceny vstupenek se pak pohybují od 2400 Kč za osobu až po 6000 Kč za osobu. Pěkný dne přejí Cesty Evropou

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru