Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Šitá fotokniha s pevnou vazbou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Veronika Kecskésová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda na úvodní obálce si jde dát takt svoji fotku a dále kolik cca se vejde fotek do 80 a 48 stran. Děkuji 😊

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
ano, obálku si vytvoříte z vlastních fotografií. Kolik se vejde fotografií, to záleží na Vás. Na jednu stranu si můžete dát klidně více fotek a nebo jen jednu. Záleží také na kvalitě.
CDSM, Martina

Marie Mark

Dobrý den,
opakovaně se snažím stáhnout program na fotoknihy i podle návodu, ale neúspěšně. Nevíte, kde může být problém?
Děkuji za odpověď,
 Marie

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
potřebujeme vědět, jestli Vám to hlásí nějakou chybu, popřípadě nám zaslat printscreen, děkujeme.

CDSM, Martina

Anna

Dobry den, jak dlouho trva prosim Vás doručení knihy?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

záleží, kdy k nám odešlete objednávku. Na stránkách: http://www.cdsm.cz/terminy-objednavek-exkluzivnich-fotoknih máme termíny uzávěrek a předpokládané termíny expedice.

CDSM, Martina

Marie Mark

Dobrý den,
opakovaně se snažím stáhnout program na fotoknihu, no vůbec mi to nefunguje i když mám kompatibilní PC. Děkuji za odpověď.
 Marie

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, postupujete dle návodu zde?:http://www.cdsm.cz/instalace-programu
Kdyžtak nás, prosím, ještě kontaktujte telefonicky, děkujeme.

 CDSM

Vlaďka

Dobrý den, kdyz si koupím voucher na 40 stránek, ale nenaplním všechny ty stránky, bude to nějaký velký problem?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

nejmenší počet stran v této knize je 40 stran. Jedině pak nechat strany prázdné s tím, že si v průběhu např. něco nalepíte.

Martina, CDSM

Eliska Rahmani

Dobrý den chci se zeptat na stejnou nabídku na stejne fotoknihy ale už je diskuze uzavřena. melamjsem voucher do 30.4. nestihla jsem ho uplatnit jelikož jsem mela problémy s pc…najednou jsem ale v patek uviděla ze platnost voucheru byla prodloužena AZ do dneška. tak jsem rychle našla náhradní způsob jak knihu vytvořit ale při uplatnění a overovani voucheru mi to napsalo ze voucheru už vypršela platnost.tak jak to tedy je?mohu ho uplatnit do dneska nebo ne?děkuji moc ze expresní odpověď.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
kupón napište do poznámky či komentáře a my jej uplatníme ručně.

Brodmannová, CDSM

Jaroslav Voda

Dobrý den, prosím, do jakého termínu je nabídka tohoto voucheru platná ?
Díky JV

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

Platnost voucheru:
2. 5. 2017 — 31. 7. 2017

CDSM, Brodmannová

Jiří

Dobrý večer,
měl bych zájem o fotoknihu s pevnou vazbou (8 fotoknih), ale nelze nám načíst Vaše webové stránky pro stažení programu CSDM Designer. Mohli byste nám sdělit, zda jsou Vaše webové stránky stále aktivní?
Děkuji hezký večer

Centrum digitálních služeb Mino
Veronika

Dobrý den,
jakmile vytvořím fotoknihu ve Vašem programu CSDM Designer a odešlu Vám ji, zůstane mně fotokniha v programu uložená? Tzn. mohu si ji na svém PC v programu prohlížet? Lze ji také zkopírovat na disk a prohlížet v jiném PC?
Děkuji
Hezký den

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
určitě zůstane kniha v programu uložená pro její prohlížení či úpravy. Je možné také objednávku zkomprimovat a poté ji otevřít v jiném PC, kde musíte mít tedy také stažený CDSM Designer.

Brodmannová Martina, CDSM

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru