Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výlet vlakem na nákupy do Primarku i za poznáním Drážďan

4,6 / 5 CA Futura Drážďany - Německo (mapa) 244 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Marina

Dobry den. Voucher muzu si uplatnit do 24.06 kdykoliv behem tydne nebo pouze 24.06 ? S pozdravem Marina

CA Futura

Voucher na 24.6. musíte uplatnit 24 hodin po zakoupení. CA Futura

Libuše Reichová

Dobrý den,
nedala by se cesta kombinovat jako tam vlakem a zpět autobusem? Cesta z Děčína na hl. nádraží hrůza děs stím courákem

CA Futura

Dobrý den,
kombinovat dopravy nelze, možná je pouze varianta vlak nebo bus (za příplatek 50 Kč).
CA Futura

Milena Štefková

Dobrý den,
chtěla bych se ujistit, že průvodce bude se skupinou ve vlaku již z Prahy a společně se absolvují přestupy – chce jet neplnoletá dcera.
Dále mám dotaz, zda je prohlídka Drážďan s průvodcem v ceně zájezdu.
S pozdravem
Milena Štefková

CA Futura

Již odpovězeno níže.

Milena Štefková

Dobrý den,
chtěla bych se ještě ujistit, že průvodce bude se skupinou již z Prahy a společně se budou absolvovat přestupy. (Chtěla by jet neplnoletá dcera)
Dále mám dotaz, zda prohlídka Drážďan je v ceně zájezdu.
Děkuji
 Milena

CA Futura

Průvodce je se skupinou během jízdy vlakem z Prahy a během návštěvy Drážďan. Prohlídka je v ceně.

Pánková Markéta

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat,zda se zájezdem cestuje nějaký průvodce, který s námi přestoupí na další vlak a navede do nákupního centra? Děkuji.

CA Futura

Průvodce je se skupinou během jízdy vlakem a během návštěvy Drážďan.

Libuše Reichová

Tak včerejší výlet byl OK…vlaky navazovaly i když jsme z Děčína stály, ale to tak nevadilo jako zpětný vlak do Prahy končící na hlavním nádraží…který stavil úplně všude…kdyby byla zpětná cesta stejná jako tam bylo by to super…

Lucie

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. . Stránkách je uvedeno, že se voucher má uplatnit do 19.5 a termíny výletu jsou i v cervnu… děkuji za vysvětlení

Slevomat.cz

Dobrý večer, Lucko,

je nutné se registrovat u CK a uplatnit váš voucher, i když váš termín je až v červnu :-)

Hezký zbytek prodlouženého víkendu. Míša

Tereza Zemánková

Dobrý den,pokud bychom chteli jet 3,zakoupim 3 vouchery?

CA Futura

Ano.

Martina Barnová

Ráda bych se zeptala, zda je problém, že mi nebylo ještě osmnáct. Jestli bych i tak mohla jet :)

CA Futura

Dobrý den. Problém to není :-). Jen si s sebou vezměte pas nebo OP.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru