Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Léto v Kutné Hoře: pobyt pro dva přímo v historickém centru města

4,8 / 5 Libušina Villa Kutná Hora (mapa) 102 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka

Dobrý den, měla bych zájem o pobyt pro dva, mému příteli je 18 let, mně 17, je cena stejná pro nas oba? Děkuji mnohokrát

Slevomat.cz

Dobrý den, cena pobytu je pro dvě osoby dohromady, na věku tedy nezáleží. :-) Hezký den, Tereza.

Denisa

Dobrý den, máte volno od 11.8. do 14.8.? Děkuji :-)

Denisa

Dobrý den, spletla jsem si termínky, vídím, že mohou být jen ve všední dny. Máte tedy volno od 14.8. do 17.8.?

Otakar Polák

Dobrý den,
máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu od 8.9. do 10.9.?
díky za odpověď. Polák

Libušina Villa

Dobrý den, ano máme v tomto termínu volno, akce se ale vztahuje pouze na dny v týdnu a v tomto termínu je víkend S pozdravem J.Kubalova

adriana tobolová

Dobrý den, prosím máte volno v termínu 14.8.-16.8.? Děkuji.

Libušina Villa

Dobrý den, v tomto termínu máme již bohužel obsazeno. S pozdravem J. Kubalova

Tereza Vodičková

Dobrý večer, mám zájem o pobyt na 2 noci. Máte ještě nějaké volné termíny teď červenec, anebo v srpnu, kromě posledního týdne? Děkuji Vodičková

Libušina Villa

Dobrý den, červenec je již poměrně plný koncem srpna ještě volné termíny jsou. Zavolejte si během dne a určitě najdeme nějaký společný termín, který by vám vyhovoval. S pozdravem J.Kubalova

Jana

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat,zda máte volný pokoj 1.8.-4.8.nebo termin,mezi 1.8.-10.8.17. Děkuji za odpověď.J.Borankova

Libušina Villa

Dobrý den, od 6.8. by měl být volný pokoj č.9, který je za příplatek 400,– na noc. Zavolejte mi na tel. 603 586 287 d­omluvíme se konkrétně a můžu vám rovnou potvrdit rezervaci. Pěkný den S pozdravem J.Kubalová

Olga Jindrová

Dobrý den, ráda bych se dotázala, zda máte volnou kapacitu v termínu 14 – 17/8, měli bychom zájem o jeden pokoj. Díky předem za odpověď a v případě, že tato bude kladná, ihned bych ubytování rezervovala. Hezké ráno. Jindrová

Hanka Hřebačková

Dobrý den, mám zájem o pobyt na 3 dny (2 noci) v termínu od 23.8. do 25.8. Máte prosím volný pokoj pro dva? Děkuji Vám.

Libušina Villa

Dobrý den, máme volný pokoj s příplatkem 400,– na noc. Pěkný den J.Kubalova

Jana Vondrová

Takže bych zakoupila voucher na 2 noci za 2 490,– a doplatek by teda činil kolik ?

Jana Vondrová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat je li volný termín od 10 do 12. 8. 2017 jedná se o 2 noci ctvrtek- sobota , píšete pouze všední dny tak se chci zeptat jestli by to takhle šlo nebo jestli se to vztahuje pouze do pátku. Děkuji

Libušina Villa

Dobrý den, pátek se již počítá jako víkend, mám tu volný v tomto termínu pokoj s příplatkem a v pátek by byl pokoj již za plnou cenu. Pěkný večer S pozdravem J.Kubalová

Bára

Dobrý den,
máte volno v termínu 5. – 7.7. případně 6. – 8.7?

 Děkuji

Libušina Villa

Dobrý den, v tomto termínu máme již plno. Pěkný den J.Kubalova

Martina

Máte prosím volný termín od 19. do 22.6?

Libušina Villa

Dobrý večer, v tomto termínu už bohužel místo nemáme, ale je volno v termínu 18–20.6. S pozdravem J.Kubalova

Renata Malatkova

Dobrý den chci se zeptat zda máte tento týden ještě volné ubytování. Děkuji Renca

Libušina Villa

Dobrý den, tento týden máme volno:-) pěkný den J.Kubalova

Pavel Búda

Dobrý den,našel by se u vás dvoulůžkový pokoj v termínu od 3.7–6.7. ? Děkuji.

Libušina Villa

Dobrý den, v tomto termínu máme zatím volno. Pěkný den J.Kubalova

Otakar Polák

Dobrý den,
mám zájem o pobyt na 4–5 nocí, využil bych tak voucher na slevomatu a doplatil si 1 – 2 noci. Jaký by byl v tomto případě doplatek – standardní cena za pokoj? Jednalo by se o 2 osoby.
Děkuji za odpověď.
 Polák

Libušina Villa

Dobrý den, doplatek nad rámec balíčku je poté standardní cena za pokoj. Pěkný den J.Kubalova

Jitka

Dobrý den, bylo by možno se ubytovat v termínu od 5.7. do 7.7.? Pokud není tento termín volný, prosím o info je-li volno přibližně někdy kolem tohoto termínu. Děkuji.

Libušina Villa

Dobrý den, tento termín je zatím volný. Pěkný den J.Kubalova

Martina Žáková

Ještě dotaz, to by byl možný pobyt na 2 noci s nástupem v pondělí a odjezdem ve středu (státní svátek)? Nebo od neděle do úterý?

Libušina Villa

Lepší bude od neděle do úterý . Pěkný den J.Kubalova

Martina Žáková

Dobrý den, prosím, jak by se řešilo, kdybychom přijeli 3 (1dospělý, děti 17 a 15 let?) a lze použít voucher v termínu 3.7.-4.7.? Děkuji. M.Žáková.

Libušina Villa

Dobrý den, v tomto termínu máme zatím volno. V hotovosti by jste na místě doplatili za přistýlku se snídaní. Pěkný den J.Kubalova

lukáš

Dorý den máte prosím volný termín 26.6–29.6 2017?Děkuji

Libušina Villa

Zatím ano

Věra

Dobrý den, měla bych zájem o ubytování. Protože se chystáme přijet s maminkou, které je 83let, chtěla jsem se zeptat jestli jsou pokoje v přízemí. Děkuji Kastenová.

Libušina Villa

Bohužel pokoje jsou v 1. a 2. patře.

Gabriela Králová

je možné směnit snídani za oběd?samozřejmě za příplatek.Děkuji Králová

Libušina Villa

Dobrý den, poskytujeme pouze snídaně . Pěkný den J.Kubalova

Ema

Hezký den,
který z pokojů bude po uplatnění voucheru přidělen?

Díky mockrát, Ema

Libušina Villa

Dobrý den, většinou se jedná o pokoj 4 nebo 8, často si hosté i vybírají…pokoj 5 a 9 je za příplatek. Pokud by jste si přáli apartmán…záleží na domluvě… pěkný večer J.Kubalová

Libuše Vodičková

Dobrý den, měla bych zájem o pobyt na 1 noc v termínu 24.-25.6. ? Děkuji Vodičková

Libušina Villa

Dobrý den, v tomto termínu je víkend a Stříbření, tudíž půl roku předem vyprodáno. S pozdravem J.Kubalová

Trhlínová

Dobrý den,
kde je možné parkovat?

Libušina Villa

Dobrý den, v přilehlých ulicích je parkování zdarma, pokud by nebylo místo je možné zaparkovat na parkovišti na začátku ulice Vocelova. V týdnu bývá k dispozici i garáž za poplatek 100,– za noc Pěkný den J.Kubalova

Vlasta

Dobrý den,mám zájem o pobyt na 2 noci.Máte volné termíny v týdnu 10.-14.7.?
Děkuji Landsmannová

Libušina Villa

Dobrý den, ano v tomto termínu máme volno. Pěkný den J.Kubalova

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru