Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tak vypadá pohádka: wellness a bohatá polopenze v beskydském hotelu Čeladenka

4,5 / 5 Horský hotel Čeladenka**** Čeladná (mapa) 49 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kovačik František

Dobrý den,
chtěli bychom si zarezervovat wellnes pobyt s polopenzí pro dva v termínu 5.7. – 7.7. Je tento termín ještě volný? Pokud ano, lze cenu rozdělit na dvě faktury (jednu uhradí zaměstnavatele a druhou zaplatím já.
Děkuji za odpověď Kovačik

Horský hotel Čeladenka****

Dobrý den, Vámi poptávaný termín bohužel již volný není. Pro bližší informace kontaktujte prosím hotelovou recepci hotel@celadenka.cz.
S pozdravem
Recepce hotelu

Lukáš Buštík

Dobrý den, jak je myšleno ta část s tím dítětem od 15 let a osobou starší 18 let? Pochopil jsem to tak, že z těch necelých 5.000Kč se cena sníží na polovinu, tedy 2.500Kč? Děkuji

Horský hotel Čeladenka****

Dobrý den, doplatek za dítě starší 15-ti let či 3 osobu se hradí na místě. Cena je polovina z ceny zakoupeného balíčku. Pro bližší informace kontaktujte prosím hotelovou recepci hotel@celadenka.cz. S pozdravem Recepce hotelu

Marek

Dobrý den,
za celý 4 denní pobyt je pouze 1 hodina wellness, nebo jsem se spletl? Děkuji za odpověď.

Horský hotel Čeladenka****

Dobrý den, pane Marku, ano, v rámci pobytu máte 1× 60 minutový vstup do Lesních lázních. Další vstup a ostatní služby Lesních lázní je možné čerpat se slevou 30%. S pozdravem recepce hotelu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru