Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tvrzené sklo + ultratenký zadní kryt z PVC pro TOP 103 telefonů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie Prášilová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat Xaomi redmi note 4 global sedí sklo na Xaomi redmi note 4, nebo ne, případně budete zařazovat do nabídky i global verzi? Díky

all4mobiles

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, pokusíme se ho zařadit co nejdříve:) Hezký den.

Filip

Dobrý den, také čekám na Xiaomi redmi note 4 Globál. Prosím tedy pokud to bude možné o zařazení do nabídky.

all4mobiles

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, ano, pokusíme se ho zařadit co nejdříve:) Hezký den.

Inna Tobischová

Dobrý den pořád hledám sklo a silikonové pouzdro na Xiaomi redmi note 4 Globál, 5"5, slíbili jste zařadit do další nabídky a tak bych se ráda zeptala jestli bude vůbec v nabídce a kdy. Děkuji.

all4mobiles

Dobrý den, poptali jsme u výrobce i tento typ, pokud bude dostupný, zařadíme ho již do příští akce. Hezký den.

Marie

Dobrý den, je zadní kryt na Samsung Galaxy J5 2016 shodný i pro stejný, ale DUO Sim? Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, ano, velikost by měla být stejná, modely se liší pouze v počtu sim karet. Hezký den.

Kateřina H

Nokia Lumia 520.. máte prosím sadu? Dekuji

all4mobiles

Dobrý den, bohužel tento typ momentálně nemáme, ale pokusíme se pro Vás do některé z příštích akcí na Slevomatu zařadit. Hezký den.

Šárka

Dobrý den,
v nabídce máte Lenovo P1 bude tento kryt sedět na Lenovo Vibe P1m?

all4mobiles

Dobrý den, bohužel tento typ je menší, ale do některé z příštích akcí ho pro Vás zařadíme do nabídky na Slevomatu.)

Nataliia

dobry den, mam zaplacenou objednavku od 11.5.2017 . Doposud ne vidim zboži, jenom posilate maily a slibujete. Tak kdy už uvidim slibene zboži?

all4mobiles

Dobrý den, toto je výpis pro sledování Vaší zásilky RR761648597CZ. Za zdržení se moc omlouváme. Hezký den.

Luboš Čmuchal

Dobrý den, jakou sadu mám použít na telefon Prestigio PAP 4044 DUO?

all4mobiles

Dobrý den, na tento typ bohužel nemáme, ale pokusím se ho pro Vás poptat do některé z příších akcí. Hezký den.

Zuzka

Dobrý den, sháním obal a sklo na CUBE S31.Poradíte mi.Díky

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně ho nemáme, pokusím se ho pro Vás do příští akce ale zařídit. Hezký den.

Míša

Krásný dobrý den, mám telefon Samsung Galaxy S6 edge a sklo jsem v nabídce nenašla. Chtěla bych si ho objednat, ale v nabídce jsem ho nenašla. Moc děkuji za odpověď. Míša

all4mobiles

Dobrý den, bohužel na zaoblený typ edge nemáme, sklo je díky složitější výrobě mnohem dražší a nemohli bychom nabídnout za stejnou výhodnou cenu, jedině sklo, které by nebylo nalepené až zcela do krajů displeje..Hez­ký den.

Luboš Čmuchal

Jaké sklo+zadní kryt si mám objednat na mobil Prestigio PAP4044DUO?
Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně ho nemáme, pokusím se ho pro Vás do příští akce ale zařídit. Hezký den.

Jana Nešporová

Dobrý den, v nabídce nevidím konkrétně iPhone 5, je to snad ten iPhone SE?

all4mobiles

Dobrý den, vyčkejte prosím do začátku příštího týdne, bude do akce doplněn:) Hezký den.

Inna Tobischová

Dobrý den mám telefon Xiaomi redmi note 4 G, displej 5,5 ,objednala jsem u vás pouzdro a sklo redmi note 4 a je mi to malé. Chtěla bych objednat ještě jeden ale potřebuji poradit jaký abych mu seděl. Děkuji.

all4mobiles

Dobrý den, napište prosím na náš email přesnou specifikaci telefonu. Pokud Vám tento typ nesedí, lze ho samozřejmě prozatím vrátit. Hezký den.

Lenka

Dobrý den,
sedí, prosím, kryt na mobil Sony Xperia X na Sony Xperia X compact? Mohu poprosit o rozměry? Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, jsou to 2 různé druhy rozměrově, verze compact je menší. Do příští akce se pokusíme zařadit oba druhy současně. Hezký den.

Věra Nováková

Dobrý den,chtěla bych se zeptat.Je kryt a školo k Huawei komaktybilni s Huawei ALE-L21?Moc dekuji

all4mobiles

Dobrý den, pro tento typ přímo nemáme, ale pokusíme se ho pro Vás do příští akce zařídit. Hezký den.

Leník Kocík

Dobrý den, je vaše nabízená sada k telefonu HTC one A9 kompatibilní s telefonem HTC one A9s? mám bohužel druhý typ telefonu… děkuji

all4mobiles

Dobrý den, liší se parametry, ale rozměrově by měly být oba typy stejné, velikost displeje je 5". Hezký den.

Iryna

Dobrý den chci se zeptat jestli mate tvrzené sklo na Asus zenfone 2 laser ZE500KL
Děkuji předem za odpověd

all4mobiles

Dobrý den, máme pouze pro Asus ZenFone 2 ZE551ML, ale pokusím se ho do některé z příštích akcí pro Vás zařadit.) Hezký den.

František kalousek

Dobrý den.V nabídce máte napsáno jen huawei y6–2.Ja potřebuju sklo na huawei y6–2 compact (ne např. na huawei y6–2 pro).Děkuji za odpově

all4mobiles

Dobrý den, compact verze je menší (5") oproti 5,5" y6–2 standardnímu… zatím ho nemáme, ale do příští akce se ho pro Vás pokusím zařadit. Hezký den.

jirka

Dobrý den, jde nějakým způsobem objednat kryt na dva různé telefony na jednu dodávku poštou a jednu platbu?

all4mobiles

Dobrý den, ano jistě, stačí přidat postupně do košíku Slevomatu a zaplatit jako 1 objednávku. Hezký den.

Stanislava Ešnerová

Dobrý den,
mám telefon Apple iPhone 5C.
Je ve vaší nabídce obal i pro tuhle značku?
Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, ano velikostí odpovídá iPhonu 5 (5c, 5s). Hezký den.

Stana

Dobry den, mam honor8 a vzdy narazim na sklicko, ktere je na display male.. nemate rozmery prosim? A zda je nahore rovne a nebo vykrojene? Dekuji

all4mobiles

Dobrý den, rozměry jsou 140 × 65 mm a sklíčko je bez celistvého výkroje, jen s příslušnými otvory. Hezký den.

Petra Gavlasová

Dobrý den,
máte prosím kryt na Asus Zenfone 3 ZE520KL?
 díky

all4mobiles

Dobrý den, ano prosím, to je Asus Zenfone 3 (ZE520KL):-) Hezký den.

Jana Novotná

Dobrý den, mám Xiaomi Redmi 3, nevím, jestli bude sedět k Vámi nabízené verzi. Děkuji Vám za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, zasílám přesný rozměr skla: 135 × 66 mm. Hezký den.

swen

Prosím HTC 510 bylo sklo a obal v nabídce a už není, bude časem?

all4mobiles

Dobrý den, zkusím ho pro Vás do příště zařadit:)

Jitka Rambousková

Dobrý den,
mám Samsung Galaxy A3 SM-A300FU, který kryt se sklem bude sedět? Díky za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, to by měl být původní A3 (ne 2016 nebo 2017, ale jen A3). Hezký den.

Jan Necesany

Prosím vás sklo na Lenovo K6 note bude sedět? Už jsem zkusil tři a nesedí po stranách asi 4 mm. Jinak bych objednal ale nechci koupit zas něco jiného.

all4mobiles

Dobrý den, zasílám přesné rozměry skla, snad pomůže: 14,75 × 7,20 cm. Hezký den.

Michal Jirka

Dobrý den…Mate Prosím sklo na Samsung A7?Dekuji

all4mobiles

Dobrý den, ano na A7 mám jen sklo, bude možné zakoupit v akci zde na slevomatu samostatně.

Miriam Mačejová

Dobrý den.V nabídce máte kryt a sklo na Xiaomi Redmi Note 4.
Já mám telefón Xiaomi Redmi Note 4 Global. Chtěla bych si u Vás objednat,ale nejsem si jistá jestli bude sedet na můj mobil. Děkuji za info.

all4mobiles

Dobrý den, ano, měl by sedět, tam je rozdíl jen v lokalizaci atd.., rozměrově by měl být totožný. Hezký den.

Hana

Dobrý den,včera jsem objednala a dneska zaplatila na slevomatu za kryt a sklo na huawei y 2,ale spletla jsem to a místo toho jsem měla objednat huawei y 2 compact,půjde se s vámi domluvit?Nabídka včera skončila.Děkuji moc HH

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

moc mě to mrzí, ale vyměnit to bohužel nelze Objednávku jsem tedy zrušila a můžete vytvořit novou na správnou variantu. Zaslanou platbu vám v tomto případě vrátíme zpět :-)

Hezký den. Míša

Petra

Dobrý den ,

pasuje některá sada Samsung i na Galaxy Core Prime SM-G361F.

 Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, momentálně není, ale hned ho pro Vás poptám a pokusím se zařadit již do příští akce, pokud bude k dispozici. Hezký den.

Ewka Halatková

Lze objednat i vic krytu na jedno postovne?

all4mobiles

Dobrý den, ano, samozřejmě, libovolný počet, který je skladem. Hezký den.

Olina

Dobry den nebudete mit take v nabidce LG xscreen?
Dekuji Olina

all4mobiles

Dobrý den, model zatím bohužel nemáme, ale mohu slíbit, že ho zkusím pro Vás poptat a event. zařadit do příští akce. Hezký den.

Denisa Havlíčková

Dobrý den, prosím ještě upřesňující dotaz. Na telefon Asus Zenfone 3 Max ZC553 KL pasuje obal Asus Zenfone 3 Max nebo Asus Zenfone 5.5? Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, děkujeme za Váš upřesňující dotaz, obávám se, že Asus Zenfone 3 Max je ZC520TL a druhý je Asus Zenfone 5, hned jsem to nechal upravit v akci, mohu Vám ale slíbit, že se pokusím hned do další akce zařadit ten Váš model ZC553KL. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Denisa Havlíčková

Dobrý den, v nabídce máte také samostatně zadní kryt za 59,– Kč. Ten jsem již objednala, ale ještě nezaplatila. Pokud bych objednala i tuto nabídku, bylo by možné to spojit do jedné abych nemusela platit 2× poštovné? Děkuji za odpověď

all4mobiles

Dobrý den, samozřejmě:), objednávky můžeme spojit a akce sklo+kryt obsahuje obojí dohromady, ale to je předpokládám jasné:) Děkujeme za nákup.
P.s. pokud budete chtít spojit 2 objednávky, prosím napište nám na náš email jejich čísla. Děkujeme.

Iveta Cabalková

Dobrý den, nemohu najít značku Xiaomi Redmi 4 A. Chtěla bych si objednat sklo a nevím, jestli je v nabídce. Děkuji za odpověď.

all4mobiles

Dobrý den, bohužel zatím jen Redmi 4/4 pro, ale pokusíme se ho pro Vás do další akce zařadit. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru