Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Aktivní pobyt v Harrachově: Snídaně či polopenze, možnost wellness a dítě zdarma

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Hotel Skicentrum Harrachov (mapa) 326 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Bohuňková

Dobrý den, máte volno v období 11–13.10.2017 s po­lopenzí a wellnes pro dvě osoby s prckem do 6 let? Moc děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
termín je volný, rezervace na tel.čísle: 481 528 156 nebo mailem: hotel.skicentrum@seznam.cz

Dana Herkommerová

Dobrý den,

Máte volné termíny od 28.9.-30.9.2017? Dvoulůžkový pokoj, polopenze?

Děkuji.

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
je mi líto, ale termín: 28.-30.9.2017 máme plně obsazený.

Marcela Buriánová

Dobrý den. V nabídce máte pobyty na 3 dny a 2 noci a 5 dní a 4 noci. Chtěla jsem se zeptat,zdali by byl možný pobyt na 4 dny a 3 noci v termínu 14.9.-17.9. a jaká cena by odpovídala tomuto pobytu. Děkuji Buriánová

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
je mi líto, ale Vámi vybraný termín máme plně obsazený.

dana.humpolikova@seznam.cz

nebyl lmě po zaplacení zaslán vourcher

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
obraťte se na info linku Slevomatu, tel. číslo: 222 745 354

Ladislav Lukáč

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat o jaký tip pokoje se jedná…LUX a nebo DELUX…
DĚKUJI…

Lucie Švarcová

Dobrý den, prosím, máte volný pokoj v termínu 6.10. – 8.10.? Předem děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
termín je volný.

Kristýna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte volný pokoj pro dvě osoby od 28.9 do 30.9. A pokud je u Vás možnost bezlepková strava.
Děkuji
Koudelková

Hotel Skicentrum

Dobrý den, v uvedeném termínu jsou volné pokoje. Bezlepkovou strava zajistíme, stačí se domluvit na místě s personálem. Pečivo prosím vlastní!

Petra Kalčíková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volno v termínu 27. – 29. 10. 2 dospělí a 2 děti (7 a 9 let)? Děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den, v poptávaném termínu zbývají poslední 2 volné pokoje.

Miloslava Lukácsová

Dobrý den, je volný termín pro balíček pro dva na 25. až 27. 8. 2017? Děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den, v poptávaném termínu zbývá ještě pár volných pokojů.

Josef

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je na pokoji zpřístupněno WiFi připojení? A je možné si na recepci uschovat osobní léky?
 Děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den, Wi-Fi je přístupná pouze na některých pokojích, dle kategorie a dále pak v hotelové hale a Lobby baru. S uchováním léků samozřejmě není problém.

Tomáš Příhonský

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte nějaký volný termín od 14.8 do 1.9 na 3 dny, 2 noci pro dva.Děkuji za odpověď

Hotel Skicentrum

Dobrý den, 1 pokoj v uvedeném období se nejde. Vyberte přesný termín dle vašich preferencí a zakupte voucher.

EVA LUNDOVA

Dobry den.bylo by možné vás hotel navštívit v terminu od 20–22.8.? Jsme 5 členna rodina (deti 5, 3 a půl roku.)Děkuji za odpověď Lundova

Hotel Skicentrum

Bohužel, v požadovaném termínu nemáme volná místa.

Kateřina Šteifová

dobrý večer, máte volný pokoj pro dvě dospělé osoby a dvě děti (9let)?
termín 27.-30.9.?
 Děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
ano, termín je volný, rezervace na tel. 481528156 nebo mailem: hotel.skicentrum@seznam.cz

Žanetka Čiháková

Dobrý den, měli by jste ještě nějaký volný termín v srpnu pro dva dospěle +jedno dítě 2roky?tu polopenzi na 3dny? děkuji:) hezky den

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
mohu Vám nabídnout termín: 12.-14.8.2017 nebo 20.-22.8.2017

Martin Virt

Dobrý den,

měli byste, prosím, volný termín pro dvě osoby na dvě noc už toto úterý 1.8.?

 Děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
je mi líto,a le termín od 1.8.2017 máme obsazený.

Dudaščíková Ludmila

Prosim mate volno od7.8. do14.8.mam zajem pro jeden pokoj s přistylkou.

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
je mi líto,ale termín máme obsazený.

Kamila

Dobrý den,máte volno 5.8–12.8 2 x dospělí 1 x dítě 4 roky.Děkuji na 6 nocí

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
je mi líto, ale požadovaný termín máme plně obsazený.

Kamila

Dobrý den,máte volný termín 5.8–12
8 pro 2 dospělé a 1× dítě 4 roky?Děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
je mi líto, ale termín máme plně obsazený.

Barbora Neumannová

Dobrý den…byl by volný pokoj pro 2 osoby od 2. – 10.8? Děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
je mi líto, ale termín máme plně obsazený.

Michaela

Dobry den, mate volny termin prvni tyden v srpnu, idealne v tydnu? Dva dospeli a pulrocni dite na 2 noci? Dekuji :)

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
je mi líto, ale termín máme plně obsazený.

Dita

Dobrý den, můžeme se u Vás ubytovat i se psem – jezevčík 10 kg – vychovaný :)
Prosím jak je to s pohybem psa po hotelu – restaurace – snídaně, večeře? .. :). Děkuji mockrát za odpověď.

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
ubytování se psem je možný za příplatek 200,–Kč/ noc.
Pohyb psa v restauraci (po domluvě s personálem restaurace)

Josef

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli máte volný termín od 25.8.- 27.8. na 3 dny a 2 noci pro dvě osoby. Děkuji za odpověď.

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
termín máme již obsazený.

Radka Maulerová

Dobrý den, proč všechny varianty lze zakoupit on-line a varianta 2 noci s polopenzí a wellness tuto možnost nenabízí? Děkuji předem za odpověď.

Artur

Dobry vecer
Muzeme vyuzit nabidku i bez ditete?

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
ano, je možné, aby voucher využili pouze 2 dospělé osoby.

Kateřina

Dobrý den, mate volný termín na 6 noci v týdnu – 21.7. – 30.7.? Pro 2 dospělé a dite 5 let. Moc děkuji.

Eva Bártová

Dobrý večer,
jaká je, prosím Vás, konkrétní částka za dítě starší 17 let? Mámě děti dvě, jedno do 10 – to je zdarma a druhé platí za osobu z balíčku, ale nedočetla jsem se kolik to je.
Děkuji, Bártová

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
za 17 ti leté dítě by se doplácelo 50% z ceny voucheru.

Blanka Pecková

Hezký den, máte prosím volný termín pro 2 dospělé a jedno dítě 9 let kdykoli v termímu 8.7.-21.7., buď na 3 nebo 6 dnů. Děkuji za info. Blanka

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
netermínovaná varianta:
volné termíny:
v každém termínu máme volný poslední pokoj
8.7.-10.7.2017
13.-15.7.2017
19.7.-25.7.2017
26.7.-28.7.2017
V případě zájmu o rezervaci Vás poprosím o zaslání mailu na hotel.skicentrum@seznam.cz nebo tel.: 481 528 156.

Hana Ševečková

Dobrý den,
Muzu se zeptat, mate jeste volno v terminu 4.7.-6.7.? Dekuji.

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
je mi líto, ale termín: 4.-6.7.2017 máme plně obsazený.

Marcela Svárovská

Dobrý den,
bude prosím volná přistýlka pro 4-letého syna v termínu 14.8 – 18.8?
 Děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
ano, přistýlka volná bude, jestliže budete provádět rezervaci, je potřeba tuto informaci zaslat mailem na hotel.skicentrum@seznam.cz společně s číslem voucheru.

Jana M.

Dobrý den,
1× dospělý + děti 6 a 9? Jakou variantu zvolit – brát 9letku jako dospělého a v tom případě máme 6letku zdarma a stačí mi jeden voucher?
Díky Jana

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
ano, stačí jeden voucher, s tím, že starší dítě bude jako dospělá osoba a mladší dítě v ceně voucheru zdarma.

Leona Živná

Dobrý den, prosím, máte nabídku pro dvě osoby + dítě 9,9 let zdarma, syn měl teď 10 let, vztahuje se to ještě na něj? Děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
děti do 9,9 let mají pobyt zdarma, pokud Vašemu synovi už bylo 10 let, za dítě budete připlácet 390,–Kč/ noc.

Linda

Dobrý den, máme zájem o variantu na 4 noci, jsme dvě dospělé osoby + dítě 4 roky + roční dítě. Zůstává cena stejná,či bude nutné něco doplácet? Popr.kolik by to bylo. Děkuji.

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
cena zůstává stejná, s tím, že 4 leté dítě má pobyt zdarma včetně služeb z balíčku, roční dítě je zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

Bara Sedlarova

Dobrý den, jak je to se stravou pro vegetariány? A případně máte volný termín 10. až 20. srpna?

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
termín je volný, snídaně – bufetovou formou (určitě si vyberete vegetariánské jídlo), večeře- výběr ze studeného salátového bufetu + výběr z 5ti jídel (určitě si také vyberete), pokud budete provádět rezervaci mailem nebo telefonicky (nebude se jednat o termínovou rezervaci) prosím nahlašte tuto informaci. Děkuji.

Jana Žalská

Dobrý den, a v termínu 29.7.-6:8. 2017. Pobyt 3dny,2 noci. Děkuji.

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
mohla bych Vám nabídnout ubytování v termínu: 28.-30.7.2017 nebo 6.8.-8.8.2017
V případě zájmu o rezervaci Vás poprosím kontaktujte recepci na tel.čísle 481 528 156 nebo mail: hotel.skicentrum@seznam.cz

Žalská

Dobrý den, prosím máte volný termín 31.7 do 2.8.2017. Pobyt 3dny-2noci. 2 dospělí,1dí­tě, Děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
je mi líto, ale Vámi vybraný termín mámě plně obsazený.

Věra Cirmanova

Dobrý den,prosim máte volny termín od 4.6. – 8.6.2017 děkuji Cirmanova.

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
termín je volný

Charousek

Dobrý den. Do jaké doby je tato nabídka aktivní. Děkuji. Charousek

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
platnost voucherů je do 31.10.2017

Lenka H.

Dobrý den, dceři bude v září 10let. O prázdniny bychom chtěly někam vyrazit a využít tuto nabídku. Pojede s námi babička. Chápu dobře, že stačí zakoupit pouze jeden voucher, aby mohla dcera využívat veškeré služby s námi bezplatně? Děkuji Lenka H.

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
ano, chápete do dobře v ceně voucheru jsou 2 osoby + jedno dítě do 10ti let.

lena

Dobrý den, jak by byl účtován pobyt jedné dospělé osoby a dítěte 5 let. Děkuji L

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
v tomto případě by dítě bylo jako dospělá osoba – potřeba je zakoupit 1× voucher.

Věra Kováčová

Dobrý den,
je možné vystavit fakturu na zaměstnavatele? Děkuji.

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
tato možnost tady je.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru