Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vyvolání fotografií v rozměru, který si vyberete

4,6 / 5 Foto Morava Kopřivnice  (mapa) 758 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Dagmar Dušánková

Ty fotky vam prosim mame poslat kam?

Foto Morava

Dobrý večer, přihlaste se na www.mojefoto-online.cz a dále postupujte dle návodu na voucheru.

Lucie

Dobrý den,

mám zájem o vyvolání fotek rozměru 9×13cm. Bylo by možné zakoupit voucher za 199Kč na foto o rozměru 10×15 a objednat si u Vás foto menšího rozměru?

Děkuji za odpověď.

Foto Morava

Dobrý večer, nevidím v tom problém. Jenom to napište so poznámky, ať v laboratoři vědí ,že to není omyl.

Václav

Dobrý den,
je možné přinést fotky na vyvolání na flash disku přímo do kopřivnické FOTO MORAVY?

Foto Morava

Tato akce je určena pro na objednávku onnline na internetu, ale pokud donesete fotografie přímo do laboratoře, nevidím v tom problém.

Mirka

Dobrý den, vyvolávám u Vás již několik let, a vždy jsem byla maximálně spokojená. Zrovna včera jsem si vyzvedla objednávku a tentokrát se 100% spokojenost nedostavila! Z nějakého důvodu nebyly vyvolány všechny fotky a u některých je udělán větší ořez, který v nadhledu (vždy kontroluji) nebyl.

Foto Morava

Dobrý večer, nedokážu bez dalších informací posoudit kde se stala chyba. Pokud něco není z Vaší objednávkou v pořádku, reklamujte to prosím na info@mojefoto-online.cz , případně na digitál@fotomorava.cz . Důležité je uvést ID Vaší zakázky, vynasnažíme se chybu napravit.

Aneta Kopřivová

Dobrý den, zakoupila jsem si voucher ve vaší minulé nabídce. Když si koupím teď ještě jeden můžu si objendávky spojit na jedno poštovné?

Foto Morava

Dobrý den, samozřejmě, u voucheru nerozlišujeme z jaké jsou akce, důležité je aby byly platné.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru