Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

O víkendu na skok k moři na typické istrijské pláže v chorvatském Umagu

4,3 / 5 CK Pelhrim Umag - Chorvatsko (mapa) 189 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Danik

Dobrý den…je ještě jedno volné místo v termínu 25–27.8…??? Pokud ano,tak bych poprosil o rezervaci. Dík

CK Pelhrim

Dobrý den, v současné době místo nemám, jsou nějaké rezervace, nevím jak dopadnou, optejte se později.
Pěkný den
Němcová Dagmar

Aneta Hanzelkova

Dobrý den lze si rezervovat prosím na 25.8?dve místa?

CK Pelhrim

Dobrý den, v současné době místo nemám, jsou nějaké rezervace, nevím jak dopadnou, optejte se později. Pěkný den Němcová Dagmar

Nela Langhammerová

A mate jeste dve mista 21.7.-23.7.?

CK Pelhrim

Dobrý den, bohužel již nemáme.
Natálie Fikarová

Nela Langhammerová

Dobry den, v kolik je odjezd?

CK Pelhrim

Dobrý den, záleží na nástupním místě, odjezd je mezi 17.00 – 21.00. Natálie Fikarová

lucie lacigova

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat jestli máte ještě volné dvě mista v termínu 25. – 27.8? A stačí si to u vas rezervovat takhle nebo se musi volat? Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den, volná místa ještě jsou. Rezervuji Vám je do středy, čekáme na Vaše vouchery.
Natálie Fikarová

Zuzana Konig

Dobry den,v Brne je nastup kde prosim?Popr. v UH.Hradisti a pobliz za priplatek by nastup nebyl mozny?

CK Pelhrim

Dobrý den, v Brně je nástup na zastávce Ráječek, ulice Kaštanova, naproti Makru. V Uh. Hradišti bohužel možnost nástupu není.

Děkuji,
Natálie Fikarová

Pavlína

Dobrý den prosila bych rezervaci na 11.8–13.8.2017 2× koupila jsem si voucher na slevomatu.Bude možné nástup a výstup v Jihlavě? děkuju Pavlína

CK Pelhrim

Dobrý den, nástup v Jihlavě je možný. Prosím pošlete mi čísla voucherů do emailu ckpelhrim@seznam.cz a já Vám pošlu smlouvu.
Natálie Fikarová

Daniel Pluhar

Zdravím…jsou tam nějaké oficiální nuda pláže…??? :-) dík Dan Pluhar

CK Pelhrim

Dobrý den, s tím bohužel nemáme zkušenosti, snad Vám pomůže tento odkaz: https://www.chorvatske.cz/istrie/chorvatsko-naturismus.html
Natálie Fikarová

Martina Tesařová

Dobrý den, pokud by se uvolnila 3–4 místa na 21.-23.7.2017 na 3 denní zájezd do Chorvatska, prosím o rezervaci. Děkuji Tesařová

CK Pelhrim

Dobrý den, napište mi na Vás kontakt, dala bych vědět Němcová Dagmar

Alena Zigmundová

Dobrý den,
pokud by se uvolnila místa na 21.-23.7., můžete mne kontaktovat a 2 místa rezervovat?
Děkuji.

CK Pelhrim

Dobrý den, napište mi na Vás kontakt, dala bych vědět
Němcová Dagmar

Olina

Chtěla jsem se zeptat jestli je potřeba pas nebo stačí občanka

CK Pelhrim

Dobrý den, klienti cestují i na OP.
Pěkný den
Němcová Dagmar

Michaela

Dobrý den, měla bych zájem o zájezd v termínu od 27.7., odjezd z Prahy pro jednoho. Prosím máte ještě místo? Pokud ano, prosím o rezervaci. Děkuji Fröhlichová

CK Pelhrim

Dobrý den, 28.7. mám místo, rezervuji.Němcová Dagmar

Lenka Mikoškova

Dobrý den prosila bych ohledně termínu 21.7.vedet přesný odjezd z Brna do Chorvatska Umag a přesný příjezd do Brna

CK Pelhrim

Dobrý den, čas odjezdu ještě nemám přesně stanovený, ale pokyny na cestu budu zasílat tento týden
Němcová Dagmar

Jaroslav Hrubý

Dobrý den, mohli by jet na zakezd 3 samotné děti, ve věku 15, 16 a 16 let?

Jindřich Veselka

Dobrý den,jsou ještě volná místa na termín 28.7.? Bylo by to pro dva. Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den,
ano, je možno. Němcová Dagmar

Lenka Beranová

V případě volného místa šla by udělat nějaká rezervace? Děkuji

CK Pelhrim

udělám si poznámku, že máte zájem, jakmile se mi 4 místa objeví, ozvu se.
Němcová Dagmar

Lenka Beranová

Dobrý den,jsou ještě 4 volná místa na 11.8.-13.8. odjezd z Brna? Děkuji

CK Pelhrim

na tento termín mám hodně rezervací, pokud budou všechny uplatněny, místo nebude, ale nějaká místa se mohou uvolnit, pokud máte o termín zájem, napište mi na ckpelhrim@seznam.cz, jakmile se mi místa uvolní, dám vědět. Pěkný den Němcová Dagmar

Marta Nečasová

Mužu teda Předrezervaci na 7.7 pro 2 dospělý a 3 deti?

CK Pelhrim

7.7. je plně obsazeno Němcová Dagmar CK PELHRIM

Marta Nečasová

Nebo prosím je ještě volný termín na 7.7? 2 x dospěla osoba a 3 děti?

CK Pelhrim

7.7. je plně obsazeno
Němcová Dagmar CK PELHRIM

Marta Nečasová

Dobrý den.Je možné ještě rezervaci na 11.8 1 dospělý a 3 děti?Nástup Humpolec

Slevomat.cz

Dobrý den, možné to je, v tomto termínu je ještě několik volných míst. Hezký den, Tereza, Slevomat.

Honza Vágner

CHtěl bych rezervovat 27.7.2017 pro jednoho kde je odjesd z Brna sem z OV tak to je asi nejbíiš pro mě?

CK Pelhrim

Dobrý den, odjezd 28.7. z Brna by šel. Pěkný den Němcová Dagmar

Mária Urbanová

Dobrý večer chtěla bych si rezervovat termín pro dvě osoby na 11.8. – 13.8. 2017. Nástupní místo Praha.

CK Pelhrim

Dobrý den,
udělám Vám rezervaci na jméno Urbanová 2× do 10.7., v případě potřeby napište, prodloužím.
Pěkné dny
Němcová Dagmar

Gabriela Smetanová

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat na nástupní místo Praha (200 Kč/ osoba), doplatek v CK. Lze to zaplatit i přes účet?
děkuji za odpověď.

CK Pelhrim

dobrý den, po zakoupení voucherů Vám zašlu smlouvu o zájezdu, kde bude číslo účtu na které se doplatek zaplatí .
Pěkné dny
Němcová Dagmar

Nová Kristýna

Dobrý den. Chci se zeptat kolik stupňů tak je v Chorvatsku? Dě­kuji

CK Pelhrim

Dobrý den,
teploty se v současné době pohybují okolo 30 stupňů.
Němcová Dagmar
CK Pelhrim

Harman Radim

v kolik bývají odjezdy z Brna? děkuji.

CK Pelhrim

Dobrý den,
odjezd mezi 20.00 – 21.00 hod.
Pěkné dny
Němcová Dagmar

Aneta

Dobrý den pojedu to poprvé a nikde se nemůžu dočist co vše je vhodne sebou jak do autobusu tak na celodenní den na pláži děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den, do busu dečka a polštářek pro pohodlí, na pláž karimatka+boty do vody + případné občerstvení, pokud si nechcete kupovat.
Němcová Dagmar

Klára Lenhartová

Dobrý den,
můžu poprosit o rezervaci 4 míst /2 dospělí a 2 děti/ na termín od 25.8. ? Děkuji Klára Lenhartová

CK Pelhrim

Dobrý den, rezervuji.
Němcová Dagmar

Hana Slámečková

Dobrý den, prosím o rezervaci 4 míst na termín 27.7.-30.7. Děkuji.

CK Pelhrim

Dobrý den, na termín 28.7.-30.7. Vám rezervuji 4 místa na jméno Slámečková
Pěkný den
Němcová Dagmar

Carl Lenc

Dobrý den,
máte ještě volná 2 místa na termín 21.7. Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den,
zastím nemám, poslední místa jsou v rezervaci. V tuto chvíli až termín 28.7.-30.7.
Pěkný den
Němcová Dagmar

Hana Nová

Dobrý den,

máte ještě volná 2 místa na termín 7.7. – a zhruba v kolik hodin by byl odjezd z Brna. Děkuji.

CK Pelhrim

Dobrý den,tento termín je vyprodaný. Němcová Dagmar

Klára Lenhartová

Dobrý den,
máte prosím volná 4 místa na termín 25.8.? Děkuji Klára L.

CK Pelhrim

Dobrý den,
tento termín je možný
Němcový Dagmar
CKPelhrim

Helena Hvojníková

Popřípadě, byla by možná předrezervace z Prahy toho 7.7. ? Mockrát Vám děkuji.

CK Pelhrim

Dobrý den,tento termín je vyprodaný. Němcová Dagmar

Helena Hvojníková

Dobrý den, mate jeste 2 volna mista od 7.7.-9.7 ? Dekuji za odpoved. Hvojnikova

CK Pelhrim

Dobrý den,tento termín je vyprodaný.
Němcová Dagmar

Marie

Dobrý den,měli by jste v termínu 21–23.7 6 volných míst, děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den, neuvěřitelné, posledních 6. V případě, že si přejete, napište si prosím co nejdříve o rezervaci: ckpelhrim@seznam.cz
Pěkný víkend
Němcová Dagmar CK PELHRIM

Martina Šaníková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli po dobu kdy budeme na pláži, budeme moci mít některé cennější věci, např. doklady, mobily, schované v autobuse a jestli k nim případně budeme mít přístup po celou tu dobu? A dále ještě otázečka: jsou tam v okolí na plážích sprchy se sladkou vodou? Děkuji moc.

CK Pelhrim

Dobrý den,
zavazadlo je možno nechat v buse, ale přístup do busu nebude. Sprchy jsou.
Pěkný den
Němcová Dagmar

Lucie

Dobry den,je jeste volno pro 2osoby od 30.6. S nastupem v Brne?
Je potreba mit pas? A kdyz budu mit zavazadlo,je moznost si ho i nekde schovat,nebo uz ho budu muset mit u sebe cely den?,dekuji.

CK Pelhrim

Dobrý den,
bohužel 30.6. již nemám.
Zavazadlo je možné nechat v buse.
Němcová Dagmar

Kristyna

Dobry den,chci se zeptat zda mate 2volna místa 21.7–23.7 a také 11.8–13.8. A jestli se jezdí stále jedním autobusem,nebo zda se mění. Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den, ve Vámi zvolených termínech místo zatím je. Jezdí se jedním busem.
Pěkný den Němcová Dagmar CK PELHRIM

Jituliiina

Dobry den, musim hned zadavat jmena vsech cestujicich? Nebo to jde tesne pred odjezdem? Jeste nevim, s kym pojedu :-)

CK Pelhrim

Jména stačí 5 dni před odjezdem

Nesládková Jitka

Dobrý den. Chci se zeptat zda máte volný termín 21.7–23.7 pro 3 osoby z Prahy a kdy je z Prahy odjezd. Děkuju Nesládková

CK Pelhrim

Dobrý den,ano v tomto termínu volno mám. Odjezd cca 17,00 hod.
Pěkný den
Němcová Dagmar

vlasta kubatova

dobrý den,chci se zeptat jestli je možny nastup Plzen děkuji

CK Pelhrim

Dobrý večer, bohužel, nejblíže je Praha.

Šary Kubíková

Dobrý den, měla bych tedy zájem o 5 míst od pátku 21.7. Je možná předrezervace? Děkuji.

CK Pelhrim

Dobrý večer, predrezervace je hotova.

Radana Řezníčková

Dobrý den, chci se zeptat zda máte ještě volné 4 místa (2 dospělí+2 děti) v termínu 7.7.-9.7. s nástupem v Brně. Také by mě zajímalo v kolik hodin je předpokládaný odjezd z Brna a z kterého místa se bude odjíždět. Děkuji Řezníčková

CK Pelhrim

dobrý den, nástupní místo Brno Ulice Kaštanová, zastávka Ráječek – směr Hodonín, naproti Makru
čas cca 20,30 hod. , v této chvíli mám 3 místa, ale mám několik rezervací, nebo klienti rozmýšlí termín, budu vědět příští týden.
Pokud máte zájem, napište na ckpelhrim@seznam.cz, jakmile budu vědět, dám Vám zprávu. Děkuji
Pěkný víkend
Němcová Dagmar

Pavlína

Dobrý den, máte ještě 4 místa za Brna v termínu 30.6.-2.7.?
Je možné zajistit aby všechny 4 místa byly u sebe, aby se nestalo že budou děti sedět na druhém konci autobusu?
 Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den,
ano, 4 místa máme. Klienti, kteří cestují spolu (natož rodina) vždy sedí u sebe.
Pěkný den
Němcová Dagmar

Šary Kubíková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte volná místa od 21.7., cca 12 míst? Z Brna? Je poblíž pláže nějaké městečko?

CK Pelhrim

Dobrý den, v tomto termínu je ještě 15 míst. 15 minut chůze a jste přímo v krásném centru Umagu, kde najdete jak památky, tak i obchudky a vyborne restaurace.
Hezky den
Ck Pelhrim

Ivana

Dobry den prosim o rezervaci 1 mista na 30.6. A zeptam se jaky jede autobus?Marekova

CK Pelhrim

Dobrý den, rezervace provedena. Autobus Mercedes Benz Tourismo.
Hezky večer
Ck Pelhrim

Bronislava Dulinkova

Dobrý den máte volný termín od 30.6do 2.7dekuji a bylo by to z brna

CK Pelhrim

Dobrý den,
ano ještě je možno.
Pěkné dny
Němcová Dagmar

CK Pelhrim

Ano, na termín 30.6. máme posledních 8 mist

Kamil Tesarčík

Dobrý den,bylo by možno rezervovat dvě mista?S nastupem Pelhřimov nebo Humpolec.

CK Pelhrim

Dobrý den pane Tesarčiku, ano v každém termínu místa máme a tato města jsou bezproblémové.
Hezky den
Ck Pelhrim

Kamil Tesarčík

Dobry den,30.6–2.7,je jeste volne misto a je kde nechat auto pobliž nastupniho mista v Pelhřimově?

CK Pelhrim

Dobrý den,
30.6.-2.7. možno je, v Pelhřimově se nastupuje u KD Máj – parkoviště os. aut, přímo zde si (zdarma) nechávají klienti svá auta.
Nikdy nebyl problém. Pěkný den
Němcová Dagmar

Gabriela Bradová

dobry den chtela bych rezervovat dve mista v srpnu od 28.8. ,,pojedeme se synem,,,,je mu 15let,,,,stači mit občanky,,ja mam pas tedy a mam ho ješte napsaneho,,pas je platny dekuji…odkud z prahy je odjezd?

CK Pelhrim

Dobrý den, myslíte termín 25.8.-27.8.?
Z Prahy je odjezd stanice metra C Opatov Chilská ulice u záchytného parkoviště.
OP podle ministerstva zahraničí k vycestování stačí, ale já Vám nepotvrdím,
doklad je věcí klienta.
Pěkný den
Němcová Dagmar

Michaela

Dobrý den, ještě jeden dotaz na volná 4 místa v termínu 11. – 13.8. 2017. Děkuji za odpověď, s pozdravem Přívratská Michaela

CK Pelhrim

ano, i v tomto termínu je možno.
Němcová Dagmar CK Pelhrim

Michaela

Dobrý den, jsou ještě volná 4 místa v termínu 7. – 9. 7. 2017. Děkuji, spozdravem Přívratská Michaela

CK Pelhrim

Dobrý den, ano, ve Vámi zvoleném termínu místa jsou.
Pěkný den
Němcová Dagmar

Andrea

Dobrý den A kde se bude spát ?

CK Pelhrim

Dobrý den,
program ani cena zájezdu s žádným ubytováním nepočítá. Cesta tam i zpět přes noc v autobuse. V sobotu celodenní pobyt na pláži.
Pěkný den Němcová Dagmar

Marketa Králová

Dobrý den, prosim mate ještě volná místa na Umag 30.6–2.7. Prosím o rezervaci 4míst. Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den,
ano, místa Vám rezervuji Pěkný den
Němcová Dagmar

Michaela Frohlichová

Dobrý den, chci se zeptat, máte ještě volné místo v termínu 30.6?

CK Pelhrim

Dobrý den,
ano, ještě je možno
Němocvá Dagmar
CK PELHRIM

Andrea Kratošková

Dobrý večer,
Byla by v termínu 7.7.-9.7. dvě až čtyři místa s odjezdem z Prahy?
Děkuji, s pozdravem Kratošková.

CK Pelhrim

Dobrý den,
ano, na tento termín je ještě možno
Němcová Dagmar
CK PELHRIM

Martina Svobodová

Dobrý den, jsou volná 2 místa v termínu Pá 30. 6. – Ne 2. 7. 2017? Děkuji.

CK Pelhrim

Dobrý den, ano, volná místa ještě jsou.
Pěkný den
Němcová Dagmar CK PELHRIM

Veronika Učňová Alexová

Dobrý den, prosím potřebují dospělí a děti (7 let) pas? A chci se zeptat, jestli jsou ještě volná místa na 30.6.-2.7?DĚKUJI

CK Pelhrim

Dobrý den,
na 30.6.-2.7. místa volná jsou, dítě pas potřebuje.Němcová Dagmar CK PELHRIM

Malá Mája

Dobrý den, jsou ještě 4 volná místa na datum 28.7. – 30.7.2017? Pokud ano, tak bych je ráda prosím rezervovala. Děkuji Jurkovičová

CK Pelhrim

Dobrý den,
potvrzuji rezervaci 4 míst.
Pěkný den
Němcová Dagmar

Ina

Dobrý den, jaká je přibližná délka cesty z Brna? V kolik je odjezd a příjezd? Samozřejmě stačí přibližně :) .Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den
odjezd z Brna cca 20.00 hod. , cca příjezd 5,00 hod.
Pěkný den
Němcová Dagmar
CK PELHRIM

Michaela

Dobrý den,
Líbí se mi výlet k moři na víkend, Jen jsem bohužel nenašla žádný kde by se odjíždělo z Plzně nebo Cheb.
Chtěla bych vědět zda tyto zájezdy máte ?Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý večer, Vaše města neobsahujeme, nejblíže je Praha.
Ck Pelhrim

CK Pelhrim

Dobrý den,
je mi líto, ale odjezd z této oblasti nedokážeme. Pouze trasa, která je uvedena.
Pěkné dny
Němcová Dagmar

králová miroslava

Dobrý den,termín jsem totálně domotala,omlouvám se,jde termím 30,6–2,7,2017,tento bych prosím chtěla rezervovat,ihned po vašem zdělení koupím voucher děkuji a ještě jednou se omlouvám a přeji hezký den

CK Pelhrim

ano, rezervuji termín 30.6.-2.7. S pozdravem
Němcová Dagmar CK Pelhrim

kralová miroslava

Děkuji,pas potřebuji?místo mi prosím rezervujte,zda mi dovolená vyjde,budu vědět kolem 20,5,stačí to králová přeji hezký den

CK Pelhrim

Dobrý den,
ano, stačí, budu se těšit na info.
Pěkné dny
Němcová Dagmar CK PELHRIM

miroslava králová

Dobrý den,zajímám se o termín 27,6–30,6,ještě nikdy jsem nebyla u moře,nastupovala bych v brně,mám si s sebou brát jídlo?něco na přikrytí do autobusu to je asi zatím vše,vzhledem k tomu,že pracuji ve zdravotnictví,kde nevíme co bude,při nedostatku personálu,berte tento email pouze za dotaz,jakmile budu mít potvrzenou dovolenou budu postupovat podle návodu na vašich stránkách,děkuji přeji hezký den králová

CK Pelhrim

Dobrý den,
pravděpodobně Vás zajímá termín 27.7.-30.7., nástup Brno je v pořádku, místa volná jsou.
Pokud si vezmete jídlo a pití, můžete si celý den užívat moře a nic neutratíte. Dečka do busu se hodí pro pohodlí.
Pokud se rozhodnete, klidně zavolejte či napište, ráda Vám dotazy zodpovám. Pěkné dny Němcová Dagmar CK Pelhrim

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru