Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

V milé společnosti: káva s dezertem v kočičí kavárně pro 1 nebo 2 osoby

4,9 / 5 Čauky Mňauky Cafe Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz  (mapa) 350 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
ž

Dobrý den
ráda bych si rezervovala termín, vouchery mám již zakoupeny, na mail mi zatím nikdo neodpověděl (odeslán 19.5.) a telefon nezvedáte :(
předem děkuji za info Ž

Čauky Mňauky Cafe

Dobrý den, pro rezervaci, prosím, volejte v době, kdy máme otevřeno, tj. mezi 14 a 19 hodinou. Děkujeme za pochopení.

Tomas Krupa

Dekuji za info. Takze jestli jsem to spravne pochopil, pro dospelaky zakoupit voucher a degustovat to co je v jeho cene a dcerky muzeme vzit s sebou bez vourcheru?
 Dekuji

Čauky Mňauky Cafe

Samozřejmě, do kavárny může kdokoliv i bez voucheru, jen s voucherem ušetří, pokud si dá kávu a dort :-) Pěkný den!

Tomas Krupa

Dobry den, pisete, ze deti jsou vitany. Jak v tomto pipade poresit voucher? Chteli bychom vas navstivit ve 4, 2 dospelaci a dve deti (6 a 9 let), ale nepredpokladam, ze si daji kavu ci caj.
Dekuji
 Tom

Čauky Mňauky Cafe

Dobrý den, pane Tomáši, chápu, že si děti nedají kafe, ale ovocný čaj v těchto chladných dnech není špatný. Voucher je bohužel nastaven na zákusek (čokomalina, pařížan) a kávu, popř. čaj. Věřím, že i kdybyste za děti zaplatili plnou cenu (třeba za dortík a džus – 2 dcl za 26 Kč, takže útrata na dítě bude menší než Vaše cena za voucher), naše nádherné a milé kočky Vám pobyt v naší kavárně zpříjemní i bez pocitu úspory. Těšíme se na Vás!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru