Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Příjemný relax ve společnosti rybiček Garra Rufa

4,5 / 5 Thajský ráj (4 pobočky) Praha - Nové Město  (mapa) 1 263 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
petr jarolím

dobrý den,
zakoupil jsem voucher na permanentku vyměnil jsem dle instrukci za permanentku když jsem si chtěl rezervovat termín hlásí mi to , že voucher už byl uplatněn. jak tedy mám provést rezervaci termínu

Thajský ráj

Dobrý den Petře,

prosím kontaktujte nás na email podpora@thajsky-raj.cz

Danča

Ahoj :)
nejsem prudič, jen se chci ujistit :) zakopila jsem 2×permanentku, vouchery zaměnila na webu dle instrukcí, ale na voucheru od Thajského ráje je uvedena platnost do 31.8.2017
Nemá tam být do 31.9.? Děkuji

Thajský ráj

Dobrý den Dančo,

platnost poukazu je opravdu do 31.8.2017, tak jak je uvedeno u dané akce :)

Irena Povýšilová

Dobrý den,muže na Vaši terapii i muj 13lety syn ?????
Předem děkuji za odpoved.Irena

Thajský ráj

Dobrý den Ireno,

ano, Váš syn na procedůru bezpochybně může. Jde jen o to aby dítě dosáhlo nožičkami do akvárka a dbalo pokynů recepční ohledně bezpečnosti vlastní i rybiček.

Jana Spoustová

Slyšela jsem, že tato procedura pomáhá i na léčbu bradavic, je to pravda? A ještě prosím nemůžu najít, kdy nabídka vyprší? Moc děkuji Jana

Thajský ráj

Dobrý den Jano,

pravda to je, Pokud Vás obtěžuje Vás lupénka, akné, bradavice vyzkoušejte přírodní a velmi účinnou metodu terapie prostřednictvím rybiček Garra rufa. Tato konkrétní akce vyprší dne 08.06.

Zuzana B.

Dobry den,
mozem sa tejto terapie zucastnit i pocas tehotenstva? Momentalne som v 35. tyzdni.

Dakujem za odpoved

Thajský ráj

Dobrý den Zuzano,

této terapie se můžete zůčasnit.

Bára

Jak často se mění v akváriu voda? Kolik máte akvárií? Kolik lidí se vystřídá na jedno akvárium když je čas 15 minut klient a nejsou rybky už přecpané večer?

Thajský ráj

Dobrý den, vzhledem k tomu že technologie čištění vody v našich akvariích obsahují jak mechanické tak biologické filtry , silné uv záření a ionizátory a další prvky nevyjímaje silného čerpadla , které zaručí vyčištění celeho akvaria 5–6× během hodiny pak samotná voda je v lepší kondici nežli voda ve většině plaveckých bazénů, každá pobočka disponuje 3mi akvárky s velkým počtem ryb tedy nemůžou být přecpané a vzhledem ke kvalitě vody počet klientů je irelevantní a dále obchodním tajemstvím děkujeme

Lucie

Dobrý den, zde voucher na 15 minut uplatnit v jeden den dvakrát na jednu osobu, abychom měli 30 minut na osobu?

Thajský ráj

Dobrý den , možné to jistě bude , kontaktujte prosím naši recepci s rezervací děkujeme

Jitka Krýdová

Dobrý den, na Václavském nám. jsou rybky pouze ve výloze nebo máte i mimo výlohu, děkuji za info

Thajský ráj

Dobrý den Jitko,


na pobočce Václavské náměstí jsou dvě akvaria ve výloze a jedno uvnitř.

Nina

Vadí při proceduře nalakovane nehty?

Thajský ráj

Dobrý den , pokud lak není opravdu čerstvý pak vůbec ne , děkujeme za dotaz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru