Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kurz focení s kompaktem nebo zrcadlovkou

4,1 / 5 Amal Digital (3 pobočky) Praha - Vinohrady  (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Lenka

Dobrý den, koupila jsem voucher dceři, pro kurz v Ostravě, ale netušila jsem, že bude tolik zaneprázdněna, že zřejmě nestihne ani datum 24.6. Dá se tento voucher posunout ještě na pozdější datum? Máte v plánu dělat kurz c Ostravě na podzim? Děkuji za odpověď. Lenka

Amal Digital

Dobry den Lenko,
poukazy jsou vystaveny s platnosti do konce cervna, respektive do zacatku cervence 2017. Zavolejte mi v pondeli dopoledne na cislo uvedene u poukazu a zkusime s tim neco udelat. Terminy na podzim v Ostrave mame, ale neplati pro tyto jiz vydane poukazy.

Miroslav Denes
krasysveta.cz

Pavla

Dobrý den,
je prosím pro kurz vhodný fotoaparát zn. Canon EOS M s objektivem 18–55 mm? Děkuji za odpověď a zdravím, Pavla T.

Amal Digital

Dobry den Pavlo, kurz je vhodny pro vsechny druhy pristroju vcetne Vaseho.
krasysveta.cz

Leoš Hembal

Dobry den, jaké jsou rozdíly mezi kurzy? Respektive co nabízí kurz pro začátečníky a co kurz pro pokročilé?
Dekuji za odpověď.

Amal Digital

Kurz pro zacatecniky je predevsim o kompozici, tzn. jak se koukat abyste vyfotil to co chcete a vyuziti automatickych scenickych rezimu.
Kurz pro pokrocile je hlavne o tom jak fotit, tzn. Clona, cas, hloubka ostrosti, poloautomat a manual. Doufam, ze jsem Podal vycerpavajici odpoved.
krasysveta.cz

Petra

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda kdybych se do kurzu přihlásila by mi stačila moje malá zdcadlovka Canon EOS 100D s objektivem EFs 18–55mm?
Už dlouho zvažuji nějaký kurz, ale nemůžu si vybrat. Třeba jste konečně ti praví. Fotím více asi druhým rokem, ale moje znalosti s foťákem nejsou úplně nejlepší. Neměla jsem zatím ještě moc času foťák pořádně nastudovat všemi směry. Takže si myslím, ze kurz pro začátečníky by mi snad něco dal.
Děkuji předem za odpověď.

Amal Digital

Dobry den,
Jste presne na tom spravnem miste. Radi Vam vysvetlime dulezite veci okolo pristroje a foceni.
Krasysveta.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru