Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Chladicí ručníky – dokonalé osvěžení po sportovním výkonu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

EVA

MOHU PLATIT DOBÍRKU V HOTOVOSTI.KARTU ANI UČET NEMÁM

Skvelykup.cz

ne nemůžete. Ivana

Michal Čakloš

Objednal jsem si u vás zboží 10. května 2017 a potom 15 května 2017 obě zakázky jsem zaplatil převodem a dosud Co je 17 červená což je měsíc a něco a zboží mi zatím nepřišlo

Skvelykup.cz

Dobrý den, potřebuji napsat čísla kuponů. Děkuji.

Radko Neumann

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat už jsem to zaplatil osobně přes můj účet,ale tu mne to pořád ukazuje že to čeká na zaplacení :-\.....

Skvelykup.cz

Dobrý den, v tomto vám neporadím, musíte kontaktovat přímo slevový portál. Rokosová

Petra Boháčová

Dobrý den, prosím o informaci o zemi původu, děkuji.

Skvelykup.cz

Dobrý den, je to Čína, tak jako 95% zboží. Ivana

Lenka

Dobrý den,
když zakoupím 2ručníky, bude to za jedno poštovné? A přišlo by mi to do 4.6? Mám to jako dárek. Děkuji za odpověď

Skvelykup.cz

Dobrý den, ano za jedno poštovné neomezené množství. A doručujeme do 7 dnů. Ivana

Naděžda Zbořilová

Dobry den, mohu se ručníkem osušit po sprše? Děkuji za odpověď.

Skvelykup.cz

Dobrý den, tak to můžete, ale velikost ručníku není na celé usušení. R

Denisa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na barvu těch modrých ručníků. V hodnocení někteří uvádějí, že dostali jiné, tmavé modré. Pokud nyní objednám, jaký odstín modré tedy mohu očekávat? Děkuji

Skvelykup.cz

Dobrý den, tmavě modrý. R

Alena

Dobrý den,
prosím, mám dotaz.

Je možné zakoupit několik ručníků, každý z jiného Slevomat účtu a zaslat v jednou balíku na jednu adresu za jedno poštovné? /jsme sousedi z jedné ulice/

Zaslala bych přesné info k jednoduchému balení .....

Děkuji Alena

Skvelykup.cz

Dobrý den, pokud chcete zakoupit více kusů to není problém, jestli je chcete odeslat jednou poštou tak je musíte zakoupit z jednoho účtu. Ivana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru