Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Legendární kapesní nožík Rybička s nápisem na čepeli

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Markova

Dobrý den, dává Česká pošta rybičky do schránky nebo musím na poštu? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Rybicka.cz

Dobrý den, zboží se odesílá jako doporučená zásilka. To znamená, že pokud Vás doma pošta nezastihne, nechá Vám pak ve schránce oznámení o uložení zásilky na doručovací poště. Tam si ji můžete do 5 dnů vyzvednout. Pokud budete v době doručování v zaměstnání, můžete si zásilku nechat poslat od nás do práce. Máte-li jakýkoliv dotaz, jsem Vám k dispozici. m: 604 669 966, Jiří Venclík

Petr

Dobrý den, jakou životnost má tento neoriginální potisk?

Rybicka.cz

Dobrý den, jedná se o trvalé značení provedené metodou elektrochemického leptání povrchu. Stejný systém se používá například u kuchyňských nožů, nebo u značení některých nástrojů v průmyslu. Jedná se pak tedy o trvalé značení. Máte-li jakýkoliv dotaz, můžete mne kontaktovat na čísle 604 669 966 Děkuji za Váš dotaz. Jiří Venclík

Sylva Široká

Dobrý den,je možno objednat více kusů za jedno poštovné?
Děkuji za odpověď.

Rybicka.cz

Dobrý den, ano, můžete. Jedno poštovné platí i pro více kusů nožíků…2, 3, 5, nebo i více. Takové množství, které si objednáte Vám pak za jedno poštovné doručíme. Máte-li dotaz, můžete mne kontaktovat mobilem na 604 669 966 Mějte příjemný den. Jiří Venclík

Helena

Dobrý den, mohla bych prosím objednat současně i dárkovou krabičku na nožík Rybička"…také bylo by možné posílat v jedné zásilce?
děkuji za odpověď.

Rybicka.cz

Dobrý den, děkuji za Vaši poptávku. Ano, je to možné a proto nám pak uveďte po objednání na SLEVOMATu do poznámky informaci o krabičce. Budu Vás kontaktovat a dohodneme podrobnosti okolo vyřízení Vaší objednávky. S pozdravem Jiří Venclík mobil: 604 669 966

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru