Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské softshellové bundy od skandinávské značky Kjelvik – do města i na túru

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavlína Mejstříková

Dobrý den, jakou podšívku tedy má bunda Aileen? pro jakou je sezonu? je možné ji zevnitř vyfotit?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Pavlíno,

podšívka u bundy je ze slabšího fleece. Bunda je spíše vhodná pro období jaro/podzim.

Přeji Vám hezký den. Petra

Veronika

Mají tedy fleecovou podšívkou nebo ne?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Verčo,

fleecovou podšívku má pouze bunda Caro.

Přeji Vám hezký den. Petra

Květa Málková

Dobrý den. Mám zájem o bundu Caro,jen nevím jakou zvolit velikost. Mé rozměry jsou : Pas 91cm , Boky 120cm , Rukáv 72cm. Děkuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Květo,

nevím jakou velikost normálně nosíte, ale doporučovala bych Vám velikost 36 popř. 38 (bunda je širší přes boky). Pokud by Vám vybraná velikost nevyhovovala určitě můžete bundu vrátit popř. vyměnit za jinou velikost.

Přeji Vám hezký den. Petra

Petra Šolle

Dobrý den, právě mi došla bunda od vás. Je vzhledově moc hezká, na velikost 44 sice dost těsná, ale zajímalo by mě, kam se poděla fleesová podšívka, kterou bunda měla mít. Bylo to jedním z důvodů, proč jsem si ji objednávala. Děkuji.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Petro,

moc se omlouváme, bohužel se jedná o chybu, proto budeme žádat o odstranění této chyby z nabídky. Jestli chcete zboží vrátit, kontaktujte nás na emailu: objednavky@k-sporting.cz

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru