Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Na otočku do romantické Vídně: Ubytování u zámku Schönbrunn včetně snídaně

4,5 / 5 Hotel HB1 design Vídeň - Rakousko (mapa) 163 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Gabriela D.

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, dříve než Vaši nabídku koupím, zda je tento hotel volný 27., 28., 29. nebo 30. září? Děkuji

Aneta

Dobrý den, je prosím volný termín 9.-11. září 1 pokoj pro 2 osoby? Pokud ano, jak mám prosím postupovat, abych předešla tomu, že než pobyt zakoupím, bude již tento termín v hotelu obsazen? Předem děkuji za informaci. Aneta

Martina

Dobry den, máte plný termín od zítra?? Jeden nebo dva dny je to jedno ale šli by už o zitra 23.8 nebo od 24.8 diky za odpověď :)

Aneta

Dobrý den, je prosím volný termín 9.-11. září 1 pokoj pro 2 osoby? Pokud ano, jak mám prosím postupovat, abych předešla tomu, že než pobyt zakoupím, bude již tento termín v hotelu obsazen? Předem děkuji za informaci. Aneta

Kristýna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s odjezdem do Vídně? Jestli je vyprávěn autobus nebo lze využít služeb student Agency a vlastní dopravy? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, je potřeba zařídit vlastní způsob dopravy. Takže služeb studentů určitě můžete využít :) pak ještě vychytat zdejší MHD přímo před hotel.

milan

Dobrý deň, sú ešte volné termíny na 2× alebo 3× noc…v budúcom týždni ?- 2 dospelý a 1 dieťa do 10 rokov, bez nároku na prístelku

Kateřina

Dobrý den,
Zalíbila se nám vaše nabídka na 4 dny pro 2 osoby. Chtěla bych se optat jestli by jste měli volný termín od 27.7 do 30.7, s tím že voucher bychom si koupili 2× tzn. pro 4 osoby.
Děkuji
S přáním hezkého dne
 K.R.

Martina Volavá

Dobrý den,
Jsou ještě volné víkendové termíny v srpnu?
Děkuji za odpověď
Hezký den

Dana V.

Dobrý den,
ráda bych věděla, kdy má hotel volnou kapacitu, pokoj pro 2 dospělé osoby o prázdninách, nejlépe červenec. V případě, že ano, můžete mi pomoci s rezervací?
Děkuji Dana

Michala

Dobrý den,
u hotelu se dá parkovat jenom za 17 EUR za noc? Nebo hotel disponuje i venkovním parkováním, které je pro hosty bez poplatku?
Děkuji za odpověď

Erika Koukalová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda má hotel volnou kapacitu v termínu od 11. 7.-13.7. 2017?
Děkuji za Vaši odpověď.

Honza

Honza
před 2 hodinami
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by byl volný termín 1/7 do 3/7 pro 2 osobi?? děkuji.

Honza

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by byl volný termín 26/6 do 28/6 pro 2 osobi?? děkuji

Eva

Dobrý den, cesta do Vídně je autobusem, nebo vlastní dopravou?

Blanka Pakostová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda-li mají v tomto termínu od 7–9.9.volno pro 2 vouchery,asi jsem udělala chybu a již zaplatila,a jestli mi pomůžete daný termín zarezervovat,děkuji moc Blanka

Adél Pachtová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by byl volný termín 14.7.-15.7.
 děkuji

Tereza S.

Dobrý den,
byl by volný termín 17.7.-19.7.2017 dvě osoby+dítě do 3 let?
Předem děkuji

Vendula

Dobrý den,
prosím o zjištění, zda má hotel ještě volný termín někdy v době od 5.7. – 9.7. 2× dvojlůžkový pokoj na dvě noci? Děkuji Vendula

Slevomat.cz

Dobrý den, Vendulo,

do hotelu jsem již psala a jakmile budu mít informaci, zda mají volno, tak Vám dám obratem vědět. :)

Mějte se krásně
Jana Nová
Slevomat

Lenka B.

Dobry den.Je ještě volný termín 3.7–6.7.pro dvě osoby.Děkuji

Pavla Brychtová

Dobrý den, je volný termín pro dvě osoby
Na 3.7.2017–4.7.2017? (3.July-4.July)

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo,

mám pro vás dobrou zprávu, termín je ještě stále volný, určitě však dlouho neváhejte s rezervací :-)

Krásný den. Míša

Hana K.

Dobrý den, byly by ještě volné 2 pokoje na dvě noci v termínu 20.-22. 7.? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

moc mě to mrzí, ale tento termín je bohužel již obsazen :-(

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Libor Bělík

Dobry den, lze zakoupit 3 vouchery a rezervovat si tak 3 pokoje nebo 2 vouchery, z toho jeden pokoj s pristylkou pro dalsi osobu. Dekuji. Libor Bělík

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore,

jeden voucher je pro dvě osoby. Tedy pokud budete chtít tři pokoje po 2, tak je nutné zakoupit 3 vouchery. Pokud budete chtít přistýlku, tak ta se poté platí po domluvě přímo na místě :-)

Hezký den. Míša

Jitka Albrechtová

Dobrý den,

je volný termín 12.8.-13.8. nebo 19.8.-20.8?
Děkuji Albrechtová

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko,

potěším vás v tomto slunečném dni, termín 19.-20.8. je stále ještě volný :-)

Krásný den. Míša

Lenka S.

Dobrý den, byl by volný pokoj v termínu od 8 do 10.9.2017? Děkuji za odpověď!

Slevomat.cz

Dobrý den, Leni,

moc mě mrzí, že vám musím napsat tuto smutnou zprávu, ale termín je bohužel již obsazen :-(

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Radim

Dobrý den,
je volný termín 3. – 6.7.2017, 2 pokoje?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Radime,

mám pro vás dobrou zprávu, termín je ještě stále volný a stačí si jej co nejdříve zarezervovat, aby vám jej nikdo nevyfoukl :-)

Krásný den. Míša

Dana Adamová

Dobrý den. Je volný termín 6.5.17–7.6.17 pro 2 osoby?
 Dekuji

Hotel HB1 design

Sorry 06.-07.05 we are fully booked

Jarmila

Dobrý večer, je volno 6. –8. 5 2017? Děkuji, Jarmila.

Radim

Dobrý den,

  1. je možno ubytování 2 dospělí + 2 děti (12+7) na jednom pokoji, nebo by to bylo na 2 pokojích?
  2. je volný termín 3. – 6.7.2017 ?
Děkuji.
Hotel HB1 design

Hi
we have only double rooms and we can put max. 1 extra travel bed in a room for max. 3 persons. for 4 people you need to book 2 rooms.

Dana

Dobrý den. Můžete mě prosím zjistit zda je volný termín ubytování 8.5.-9.5.2017, předem děkuji za brzkou zpětnou odpověď

Lucka Mlatečková

Dobrý den, mám dotaz, je možné mít sebou 1 dítě 5 let a 2. dítě infant (do dvou let) ? platí i to malé?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

ano za každé dítě se platí poplatek 25 €/ noc.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Katka

Dobrý den, byl by volný dvoulůžkový pokoj v termínu 24.8. – 25.8.2017?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Káťo,

mám pro vás dobrou zprávu, termín je ještě stále volný a stačí si jej co nejdříve rezervovat, aby vám jej nikdo nevyfoukl :-)

Krásný den. Míša

Eva F.

Dobrý den,
je možné si objednat 3 noci pro 4 osoby?

Slevomat.cz

Dobrý den, Evi,

bohužel máme v nabídce pouze 2 noci maximálně, nicméně vouchery je možné sečíst aprodloužit si tak pobyt na 3 noci :-)

Hezký den. Míša

Martin B.

Dobrý den. Od kolika hodin je možné se ubytovat? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine,

check – in je možný od 15 hodin.

Hezký den. Míša

Hanka J.

chápu správně, že je možná přistýlka pro dítě 13 let? Takže pokoj 2 dospělí a doplatit dítě??

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

ano je to možné, jen je nutné počítat s příplatkem 25 €/ noc včetně snídaně.l

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru