Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Praktické kosmetické tašky na cesty

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Maki Knotková

A můžete mi prosím říct,kterou máte skladem ?Potřebovala bych ji do příští soboty.Předem děkuji za kladné vyřízení

Módní šperky

S velkými kampsami, modrou, krémovou a tmavě modrou, a následně pouze pastelově modrou, ostatní máme na cestě od výrobce

Maki Knotková

Dobrý den,chci se zeptat kdy mi přijde kosmetická taška,když dnes objednám a zaplatím ihned přes účet ?Předem děkuji

Módní šperky

Dobrý den,

bohužel Vám termín nemohu říci s určitostí, některé máme skladem, některé máme napříklady vyprodané a čekáme na naskladnění od výrobce

Jitka Teaslíková

Dobry den
Mam dotaz zda je mozne dostat tbozi do 10.6. Mam obj. cernou a bezovou tasku.Predem moc dekuji za odpoved.

Módní šperky

Dobrý den,

zatím nemáme Vaši objednávku mezi zaplacenými, abychom jsem ji mohli odeslat

Radha Madhav

Dobrý den, prosím do kdy máte tuto akci na slevoamtu?

Slevomat.cz

Dobrý den,

tato akce potrvá do 30.5.
S pozdravem, Tereza.

Zaneta

Dobry den, chtela bych koupit kremovou tašku s bočními kapsami. Potrebovala bych ji mit maximalne do 5.cervna. Bude to mozny? Zajima me osobni odber.

S pozdravem,

 Zaneta

Módní šperky

Dobrý den, měli bychom ji mít skladem

Monika Suchopárková

Dobrý den, číslo objednávky jsem odeslala na info@modnisperky.com. Děkuji za možnost dřívějšího doručení, v případě potřeby se prosím ozvěte.

Monika Suchopárková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné nějaké dřívější dodání zboží. Chtěla bych tašku s bočními kapsami koupit jako dárek, ale potřebovala bych ji už ve středu 24. května. Děkuji za odpověď.

Módní šperky

Dobrý den,

některé máme skladem, napište nám po zakoupení kod objednávky a domluvíme se na zaslání

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru