Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kompletní balíček IPL epilace ve studiu Beauty Glamour

4,2 / 5 Beauty Glamour Praha - Vinohrady  (mapa) 66 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
A

Dobry den, ja mam hodne zarostlych chloupku v oblasti bikini, odstraneni chloupku laserem pomuze s timto problemem?

Beauty Glamour

Dobry den ano

Veronika

Dobrý den, když zakoupím voucher na bradu, počítají se do toho chloupky na krku? A musím na „kotlety“ a přední stranu krku kupovat 2× voucher na bradu?

Beauty Glamour

Dobry den Staci 1×

Lucie

Dobry den, trápí mě nepřetržitý​ růst tmavých chloupků v dekoltu – dalo by se to vyřešit vaším balíčkem ošetření? Případně který by bylo potřeba zakoupit, prosím?

Beauty Glamour

Dobry den ano staci na bradu

Veronika

Děkuji. A ještě mám jeden dotaz, jaký voucher si mohu zakoupit na přední stranu krku a „kotlety“ děkuji, a těším se.

Beauty Glamour

Dobry den na bradu staci :-)

Veronika

Dobrý den, chci se zeptat. Rostou mi hloupky na hrudi. Jde spíše o takový proužek od krku až k prsům. Je možnost zakoupit voucher na tuto oblast?

Beauty Glamour

Dobry den ano pokud mate prouzek vam byde etacit zakoupit na horni ret treba

Katka

Dobry den,

pokud bych chtela odstranit prouzek ochlupeni, ktere vede od pupiku dolu, jaky typ voucheru si mam zakoupit?

Predem dekuji za odpoved.

Beauty Glamour

Dobry den muzete zakoupit na horni ret nebo bradu jako variantu

Eliška Šedivá

Mám různé – některé světle blondate, některé světle hnědé, ale i par dlouhých tmavě hnědých. Ty hnědé to dokáže odstranit?
 Děkuji

Eliška Šedivá

Ještě mám dotaz, funguje to i na světle chloupky nebo jen na tmavé?
Takže na tváře, bradu i horní ret mi stačí pouze voucher na bradu?
 Děkuji

Beauty Glamour

Pokud chcete i horni ret tak musite zakoupit i na horni ret jinak. Na svetle chloupky zalezi jaky pokud mate bily tak to bohuzel nevezme

Eliška Šedivá

Dobrý den,
Nevím jestli tomu rozumím dobře, ale za uvedenou cenu, je 5 ošetření?
Dále se chci zeptat jaký voucher koupit když potřebuji cele tváře,bradu a horní ret.
Funguje to i na světle chloupky? Kolik ošetření je třeba?
A je to dlouhodobé nebo trvale?

Děkuji za odpovědi

Beauty Glamour

Dobry den ano na 5 x pokud chcete jen tvare tak stsci koupit voucher na bradu a je to trve

Lucie

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na variantu „celé tělo“ – co přesně si pod tím představit? Po jakých částech epilace probíhá? Jak často?
Děkuji!

Beauty Glamour

Dobry den . Horni ret . Brada. Podpazdi. Intim.trisla. ruce. Cele nohy
Chodi se cca 3–4 tydny zalezi jake mate chloupky

Lucie

Dobrý den, ráda bych se zeptala na možnost laserového odstranění kotlet, resp. kterou variantu pro tuto oblast zakoupit? Moc děkuji!

Beauty Glamour

Dobry den muzete zvolit variantu brady

Mikuláš

Dobrý den, je možné zakoupit i pro muže? Děkuji.

Beauty Glamour

Dobry den ano

Jana

Dobrý den,
Pokud si zakoupim voucher na 5× ošetření podpaží vztahuje se to 5× na obě podpaží, že ano?

Beauty Glamour

Dobry den ano :-)

Monika

Dobrý den. Je ošetření rukou vhodné, když mam různé pihy? Děkuji Monika

Beauty Glamour

Dobry den zalezi jake pihy… pro vetsi konzultace radsi prijdte knam

Bára

Dobrý den, jakým IPL přístrojem provádíte epilaci? Děkuji Bára

Beauty Glamour

Dobry den od BTL

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru