Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Víkendový výlet do Benátek s návštěvou rodinných vinic a ochutnávkou vín

4,5 / 5 CK EuropaTour Benátky - Itálie (mapa) 384 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka Skunková

Dobrý den, cetla jsem nekolik recenzi ze ridici bloudili a nedorazili na misto v cas ale az po nekolika hodinách je mozne pri koupi zajezdu dostat ridice kteri už maji zkusenost ?

CK EuropaTour

Dobrý den Lenko,
zpoždění bylo způsobeno hlavně kolonami, které po cestě potkali. Dopravce jsme měnili na poslední chvíli a je pravda, že chvíli bloudili, ale určitě se nemůžeme bavit o několika hodinové zpoždění kvůli řidičům. Pravidelně využíváme 3 dopravce, situace by se neměla opakovat.

Kateřina Minářová

Dobrý den, s přítelem jsme se dívali na víkendový pobyt v Benátkách, s ochutnávkou vín a sýrů, ale na uvedené stránce je uvedený harmonogram, který říká, že je to jen na 1 den. Pokud by tedy byl zájezd na víkend, ihned objednáváme. :) Děkuji za odpověd.

CK EuropaTour

Dobrý den Kateřino, odjezd je v pátek kolem 21:00 a návrat v neděli do poledne. Budeme se na Vás těšit!

Aneth Haas

dobry den,
mam dotaz ohledne ceny. Tech 25€ co se vybira je za vse? nebo se plati tam neco jinyho, krome toho co si beru za kapesny.

Dekuji Haasova

CK EuropaTour

Dobrý den Aneth, je to kompletní balíček.
Žádné další doplatky Vás nečekají.
Budeme se na Vás těšit!

Kateřina Poborská

Dobrý den, mám zájem o termín 18.8.-20.8.2017 máte ještě dvě volná místa? Děkuji Poborská Kateřina

CK EuropaTour

Dobrý den Kateřino, je mi líto – vyprodáno.

Lenka Alexová

Dobrý den, jsou ještě volná místa na termín 29.9.-1.10.? Děkuji za odpověď.

CK EuropaTour

Dobrý den Lenko, místečka jsou pořád k dispozici.
Budeme se na Vás těšit!

Michaela

Dobrý den,
objednala jsem jedno místo na datum 29.9.-1.10.2017, platbu jsem ovšem nedokončila, dotyčný si to rozmyslel. Mám to nějak stornovat, nebo se to stornuje samo při neobdržení platby? Děkuji za odpověď.

CK EuropaTour

Dobrý den Michaelo, voucher se automaticky stornuje sám.

Romana

Dobrý den prosim pokud by jsme meli zájem o zajezd v termínu od 29.9 do 1.10 2017 2 osoby..je jeste volno nez zakoupim voucher? Děkuji Vlčkova

CK EuropaTour

Dobrý den Romano, termínek je pořád k dispozici.
Budeme se na Vás těšit!

V. Hofmanová

Zdravím a mám dotaz, zda jsou ještě dvě volná místa 29.9.-1.10. ?
Díky
 Vlaďka

CK EuropaTour

Dobrý den paní Hofmanová, místečka jsou pořád k dispozici.
Budeme se na Vás těšit!

Lucka

Dobrý den, jsou stále volná místa (2×) na termín 18.8. – 20.8. ?? Děkuji za odpověď

CK EuropaTour

Dobrý den Lucko,
místečka jsou pořád k dispozici.
Budeme se na Vás těšit!

Dana

Dobrý den, jsou ještě volná místa na termín 29.9–1.10.? Děkuji za odpověď.

CK EuropaTour

Dobrý den Dano, místečka pořád máme.
Budeme se na Vás těšit!

Jana N.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou ještě volná 2 místa na zářijový termín a zda je možný odjezd z Plzně.
Děkuji za informaci.
S pozdravem J. N.

CK EuropaTour

Dobrý den Jano, volná místa máme pořád k dispozici.
Budeme se na Vás těšit!

Jana

Dobrý den, měli bychom zájem o 4 voachery na termín 18.8.-20.8.2017, jsou v tomto termínu ještě 4× volná místa?

CK EuropaTour

Dobrý den Jano, prozatím máme pořád místečka volná.
Budeme se na Vás těšit!

Kateřina

Dobrý den, měla bych zájem o 2 voutchry. Ale měla bych dotaz, zda se druhy účastník dá dopsat později. Jelikož to bude jako dárek, a o druhém člověku si rozhodne obdarovany. Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Kateřino, není to žádný problém.
Do rezervace napíšete prozatím kdo by měl jet.
Případně následně změníte.
Budeme se na Vás těšit!

Zsolt Bari

Dobry den.
Mame zajem o zajezdu.jak to je z detma do 6 let?mame objednat zvlast jako 3.nebo je to zdarma?

CK EuropaTour

Dobrý den Zsolte, musíte si objednat 3 vouchery.
Budeme se na Vás těšit!

Lucie

Dobrý den chtěla jsem se zeptat v kolik je odjezd z Prahy a kde. …a jak asi dlouho trvá cesta autobusem. Děkuji Lucie. ..

CK EuropaTour

Dobrý den Lucie, odjezd bude z Prahy hl.vl.n. ulice Wilsonova. Přesné pokyny Vám dorazí 3 dny před odjezdem. Plánovaný odjezd je na 21:00. Cesta potrvá cca 12h do vinic.
Budeme se na Vás těšit!

Jana

Dobrý den, je možné i koupání? Děkuji :)

CK EuropaTour

Dobrý den Jano,
v případě, že by přálo počasí, Vy měli náladu na koupání – je to možné. Museli by jste se dopravit na ostrov LIDO , tam je moře :)
Průvodci Vám rádi poradí.
Budeme se na Vás těšit!

Jana Zudova

Dobry den, meli byste jeste dve volna mista na vikend 14.-16.7., prosim? Predem moc dekuji :-) J.

CK EuropaTour

Dobrý den Jano, je nám to velice líto, ale volná místečka na tenhle termín už nemáme.

Andrea Skotáková

Dobrý den,měla bych zájem o 2 místa (vouchery) na 18.8.Máte volno? A nebude problém, když budu cestovat na jméno za svobodna? 12.8 bude svatba a chtěla bych to jako svatební cestu a to bohužel novou občanku nestihnu zajistit. Děkuji za odpověď.S poz­dravem Andrea

CK EuropaTour

Dobrý den Andreo, místečka pořád máme. Neměl by to být problém. Pojede na starou OP.
Budeme se na Vás těšit!

Jana Vítová

Dobrý den.Prosím Vás,nevypravíte autobus i přes České Budějovice s nástupním místem právě tam?Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Jano, bude záležet na počtu klientů z Plzně. Prozatím nedokáži říci.
Budeme se na Vás těšit!

Šárka Macečková

dobrý den, chtěla bych se zeptat, odkud a v kolik hodin je odjezd z Prahy? děkuji za odpověď, Šárka Macečková

CK EuropaTour

Dobrý den Šárko, odjezd bude z Prahy hl.vl.n. – ulice Wilsonova kolem 21:00. Budeme se na Vás těšit!

pavel

dobry den chci se zeptat zda kdyz sebou budu mit notebook je mozne ho v autobuse nabit u sedadla dekuji

CK EuropaTour

Dobrý den, Pavle. V autobuse bohužel u sedadel zásuvky nejsou. Po dohodě s řidiči si teoreticky můžete ntb dobít u nich.
Budeme se na Vás těšit!

Lenka

Dobrý den,

chci se jen zeptat, jak je to s dopravou po Benátkách? Jestli je nějak zahrnuta v ceně, nebo si budeme muset dokoupit nějakou jízdenku? Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Lenko, v Benátkách se dostanete všude pěšky. V případě, že by jste chtěli na okolní ostrovy – bude to na vlastní náklady.
Budeme se na Vás těšit!

Michaela

Dobrý den,
pokud si zakoupím dva vouchery, je 100% jisté, že budeme mít dvě místa v autobuse vedle sebe?
 Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Michaelo, jestliže vyplníte jeden formulář a přidáte do něj cestující. Budete usazeni určitě vedle sebe.
Budeme se na Vás těšit!

Kamila

Dobrý den, máte v termínu od 14. 7. – 16. 7. volná místa pro dvě osoby? Děkuji za odpověď

CK EuropaTour

Dobrý den Kamilo, ano volná místečka pořád jsou.
Budeme se na Vás těšit!

Jitka

Dobrý den,

mám dotaz ohledně toho, zda je možné po příjezdu do Itálie, nechat některé věci v autobuse. Děkuji za odpověď.

CK EuropaTour

Dobrý den Jitko, není to žádný problém, ale během dne nebude přístup do autobusu možný.
Budeme se na Vás těšit!

Ivana

Dobrý den, je možné ve volném programu za těch 5 hodin stihnout návštěvu ostrova Murano a prohlídku muzea? Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Ivano, zvládnout se to dá. Ale budete mít dost našlápnuto, museli by jste vynechat prohlídku s průvodcem a po připlutí do Benátek hned navštívit muzea.
Budeme se na Vás těšit!

Milan

Dobrý den, prosím i info, zda je stále volný termín od 16.6. do 18.6. 2017 pro dvě osoby? Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Milane, termín je pořád k dispozici.
Budeme se na Vás těšit!

Hana

Dobrý den,

koukala jsem, že při vyplnění online registace si mohu vybrat i rovnou cestovní pojištění za 90 Kč.. poté, když chci přidat další cestující, tak už tam není uvedena cena. Jedná se taky o 90 Kc? A je to tedy cestovní pojištění a už se více nemusím starat? Jak se tato částka prosím uhradí? Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Hano, přesně jak píšete.
Je to komplexní cestovní pojištění, dále se nemusíte starat. Částku uhradíte v autobuse.
Budeme se na Vás těšit!

Lenka H.

Dobrý den,

mohu se prosím zeptat, jestli je ještě dost volných míst na termín 18.8.-20.8.? Chtěla bych koupit 2 vouchery právě na toto datum, ale ještě potřebuju do konce týdne počkat s koupí. Tak abych tak předběžně věděla. Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Lenko, kapacita je prozatím neomezena.
Budeme se na Vás těšit!

Jan Hucik

Dobry den chtel jsem se zeptat jak je to s ubytovanim a co vse je potreba mit sebou dekuji

CK EuropaTour

Dobrý den Jane, ubytování není v tomhle zájezdu zahrnuto. Jedná se o zájezd kdy se v pátek vyjíždí večer a v neděli do poledních hodin budete zpět.
Budeme se na Vás těšit!

Linda Löffelmannová

bych dotaz jakou máte autobusou společnout jakým autobusem se jede děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Lindo,
nemohu Vám prozatím říci. Společností využíváme více a autobus není k termínu přiřazen – prozatím.
Budeme se na Vás těšit!

Andrea

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na červnový termín, údaje stále volný (2 osoby) a v kolik hodin v pátek se z Prahy odjíždí? Děkuji za Vaši odpověď.

CK EuropaTour

Dobrý den Andreo, termín je pořád k dispozici.
Veškeré termíny k zakoupení jsou volné.
Budeme se na Vás těšit!

Nikola Beneschová

Dobrý den, je stále volny termin 14–16.7.pro dvě osoby? Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Nikolo, termín je pořád volný.
Budeme se na Vás těšit!

petra

dobrý den,je ještě volný termín od 16.6

CK EuropaTour

Dobrý den Petro,
termín je prozatím volný.
Budeme se na Vás těšit!

Radka Kodýdková

Dobrý den, prosím i info, zda je stále volný termín od 18.8. do 20.8. 2017 pro dvě osoby? Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Radko, termín je pořád volný. Můžete si zakoupit voucher.
Budeme se na Vás těšit!

Radka Kodýdková

Dobrý den, prosím o info z jakého místa a v kolik hodin je odjezd z Plzně? Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Radko, odjezd je plánován kolem 22:30.
Plzeň – MHD zastávka u Olympie.
Budeme se na Vás těšit!

Katka Nováková

Kde je nastupni misto v Plzni

CK EuropaTour

Dobrý den, odjezd bude Plzeň – MHD zastávka u Olympie.
Budeme se na Vás těšit!

Pavla Škardová

Omlouvám se za dotaz, už jsem si přečetla harmonogram zájezdu…;)

CK EuropaTour

Dobrý den Pavlo,
budeme se na Vás těšit :-)

Pavla Škardová

Dobrý den, jak jsem pochopila, zájezd je bez ubytování, máte nějaký tip v okolí s dobrými recensemi v nějakém rozumném finančním rozmezí? Děkuji za odpověď

Lucie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat nástupní místo třeba z Brna, Mikulova neplánujete?I kdyby měl být příplatek?Prosím o harmonogram zájezdu.Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Lucie, je mi to velice líto, ale ne.
Jelikož veškerý autobusový park je z okolí Prahy.

Alya Markova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je to možné změnit datum zájezdu. Koupila jsem srpnový zájezd, ale osoba, pro kterou jsem koupila muže jen v září. Voucher ještě nebyl registrován. Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Alyo, není to žádný problém.
Zvolte v rezervaci přímo jiný termín.
http://www.europatour.cz/formulare/
Budeme se na Vás těšit!

Tereza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na ty povinný poplatky jestli se musí platit vše , třeba jako ochutnávky, na víno nejsme, tak jestli to je povinné? Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Terezo, je to kompletní balíček. Vinici navštívíte, bude na Vás jestli víno ochutnáte. Budeme se na Vás těšit!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru