Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výlet do zábavního parku Gardaland v Itálii vč. vstupů na atrakce

4,5 / 5 CK EuropaTour Alpy - Itálie (mapa) 179 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Filip

Zdali jste inteligentni? To myslite vazne? Existuje nahradni doprava, kterou by mel mit kazdy domluvenou a neurazet tady svoje zakazniky. To mi prijde trosku pod uroven.

Filip

Dobrý den. Chci se zeptat jak je možné, že pár hodin před odjezdem pošlete sms s tím, že se zájezd nekoná a posouvá se na jiný termín?? Ikdyž máte ve smlouvě, že o všech změnách jste povinni informovat nejméně 3 dny před odjezdem? Za mě velké mínus.

CK EuropaTour

Dobrý den Filipe, je nám to líto. Ale nejsme schopni předvídat 3 dny do předu technickou závadu autobusu. Což asi chápete, zda-li jste inteligentní.

Olga Konečná

Dobrý den,chci se jen zeptat zda je volný termín stále na 15.9.?A ještě jen zdá celková cena je těch 1999Kč včetně pojištění? A kdy se musí zaplatit,tím myslím,zítra objednám do kdy musím poslat peníze?

CK EuropaTour

Dobrý den Olgo, termín je pořád volný.
Budeme se na Vás těšit!

Kateřina Poborská

Dobrý den přeji, máme objednáno jen mě zajímají delfíni, cena zy vstup a zdali je možné s delfíny se fotit, krmit nebo plavat a samozřejmě ceny děkuji těšíme se

CK EuropaTour

Dobrý den Kateřino, pokud se nic nezměnilo od dob minulých tak delfíni nejsou v tomhle typu zábavního parku.
Máte špatnou informaci.

Martina Rybková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli plánujete někdy i odjezdy z Ostravy nebo okolí. Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Martino, je nám líto, ale termíny z Ostravy se nám nikdy nevyplatili. Každopádně v dnešní době jste rychleji a pohodlněji v Praze vlakem než autem/autobusem. Časy odjezdů jsou tomu i uzpůsobeny. Děkujeme za pochopení

Adéla

Dobrý den.
Je prosím stále volno na 7.7.? A myslíte že by se to stihlo do pátku vše zařídit abychom mohli jet? Měla bych zájem o dvě místa.
Děkuji, Adéla.

CK EuropaTour

Dobrý den Adélo, termín je již beznadějně vyprodán.
Je nám líto.

Eliska Hoferova

Dobry den, chtela bych se zeptat kolik mist je volnych k datumu od 15.9. Predem dekuji

CK EuropaTour

Dobrý den Eliško, prozatím neomezeně.
Budeme se na Vás těšit!

Šárka Smrčková

Dobry den, jak dlouho bude zajezd jeste v nabidce? Dekuji Sarka

CK EuropaTour

Dobrý den Šárko, určitě pár dnů zde nabídka ještě bude.
Budeme se na Vás těšit!

Blanka

Dobrý den,
Chtěla by se zeptat, zda je termín 7.7. už je naplněný? Jednalo by se o 2 místa.

CK EuropaTour

Dobrý den Blanko, navyšovali jsme kapacitu.
Pořád máme místečka k dispozici.
Budeme se na Vás těšit!

diana

Dobry den . Muzu se zeptat na spani ? Kdyz jsou to jen 3 dny a 0 noci??

Slevomat.cz

Dobrý den, odjezd do zábavního parku je plánován večer kolem 21.00 a příjezd v ranních hodinách kolem 9.00. Tudíž se předpokládá přespání během noční cesty autobusem a to samé nazpátek. Děkuji a přeji hezký večer, Nicola, Slevomat.

Jiří Poláček

Dobrý den mohu se zeptat v kolik hodin by se odjíždělo z České republiky A jak dlouho by trvala jízda do parku děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Jirko, odjezd je plánován kolem 21:00. Plánovaný příjezd do Parku – 09:00, otevírací doba začíná 10:00. Budeme se na Vás těšit!

Veronika Hrubá

Dobrý den, mate ještě na termín v červenci alespon 4 volná místa?
 Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Veroniko, aktuálně máme ještě dost volných míst. Budeme se na Vás těšit!

Petra

Dobrý den,
jsou volná místa na termín 7.7. – 9.7.? Děkuji za odpověď.

CK EuropaTour

Dobrý den Petro, právě jsme navýšili kapacitu na termín 7.7.. Tudíž máme volná místečka. Můžete objednávat.
Budeme se na Vás těšit!

Johana

Dobry vecer,chci se zeptat ,mate jeste volna mista na termin 7.7 pro 4 osoby a jedno 4,5 lete dite ?!Dite take bude platit cenu 1999,– ?!Dekuji

CK EuropaTour

Dobrý den Johano, cena je pro všechny cestující stejná. Jelikož využíváme skupinové ceny.
Budeme se na Vás těšit!

Simona S.

Dobry den,
mate prosim jeste porad volna 2 mista 7.7. ?
Dekuji predem.

Slevomat.cz

Dobrý den,

ano, 7.7. jsou ještě nějaké vouchery volné.

Hezký den, Tereza.

Šárka

Dobrý den,prosím Vás,kde najdeme ceník na gardaland express? Jaké tam jsou přibližné ceny? Děkuji Šárka

CK EuropaTour

Dobrý den Šárko, zde zasílám odkaz na express – https://www.gardaland.it/media/380197/gardaland-express-2017-new-eng.pdf .
Budeme se na Vás těšit!

Pauknerová Edita

Dobrý den.
stále váhám a nabídka končí za 16 hodin, budete prodlužovat?
Nemohu se rozhodnout jestli cesta a atrakce jsou vhodné pro 6 lete dítě???
ten mořský svět je součástí parku?
Děkuji za odpověď

CK EuropaTour

Dobrý den Edito, Sea Life není součást parku. Právě Gardaland je jeden z nejlepších parků – po LEGOLANDU pro menší děti.
Tématika parku je úžasná.
Budeme se na Vás těšit!

Lada

Dobrý den, ráda bych si ověřila pravdivost recenze na pořádaný zajezd do Gardalandu v květnu. Skutečně se odjíždělo v 18.30 hod místo uvedených 23.00 hod? Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Lado, nemusíte mít obavy bude se odjíždět na konci zavírací doby!
Budeme se na Vás těšit!

Iveta

.Hezký den, prosím je volno ještě v termínu od 7.7. pro 3 osoby? nerada bych si objednala voucher a pak bychom nemohli jet. Děkuji Iveta

CK EuropaTour

Dobrý den Iveto, v požadovaném termínu máme pořád volná místečka.
Budeme se na Vás těšit!

Olga Němečková

Chtěla jsem se zeptat jestli si mohu s sebou vzít malého pejska.

CK EuropaTour

Dobrý den Olgo, je mi líto. Není to možné.

Blanka

A v červencovém termínu, který je v nabídce 7. 7. až 9. 7. je prosím jaká otevírací doba v parku? Děkuji.

CK EuropaTour

Dobrý den Blanko, v tomhle termínu mají v parku do 23:00.
Budeme se na Vás těšit!

Blanka

Dorý den,
v parku strávíme čas od 9,30 (10,00) do 23 hod., tedy celkem 11 hod. v parku? Odjezd bude ve 23,00 hod., ano? Děkuji za upřesnění.

CK EuropaTour

Dobrý den,
strávíte tam čas od otevírací do zavírací doby. Dle období se může lišit.

Budeme se na Vás těšit!

Gabriela

Dobrý den,
Chci se zeptat když je to na 3 dny, jak je to prosím s ubytováním?
 Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Gabrielo, fyzicky budete pryč tři dny. V pátek večer odjezd a v neděli do poledne návrat.
Ubytování není v tomhle typu zájezdu možné.
Budeme se na Vás těšit!

Filip Lánský

Dobrý den. Mám dotaz ohledně sezení v autobuse. Minule jsme si mohli vybrat, jak to bude letos? Ještě se chci zeptat jestli zde bude nabídka do 2.6.2017, jel by ještě kamarád, ale bude moct objednat až příští pátek. Děkuji

CK EuropaTour

Dobrý den Filipe, je to pořád stejný :-) . Místo si můžete vybrat zdarma při vyplňování formuláře – vypíšete do poznámky požadavek. Předpokládám, že nabídka bude pořád aktivní, je o ni zájem.
Budeme se na Vás těšit!

David

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat zda neplánujete zájezd i na srpen. Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.

CK EuropaTour

Dobrý den, Davide.
Prozatím neplánujeme termín přidat.
Budeme se na Vás těšit!

Marcela

Dobrý den, prosím o informaci, jakým způsobem se dá strávit čas cca od 18.00 do hodiny odjezdu, tj. 23.00 ? Děkuji za zprávu a přeji hezký den

CK EuropaTour

Dobrý den Marcelo, pokud bude pěkné počasí a nebudete chtít být v parku.
Můžete se podívat k jezeru.
Budeme se na Vás těšit!

Mike

Dobrý den,
chci se zeptat zda v termínu v Květnu se pojede?

CK EuropaTour

Dobrý den Miku, v květnu se termín určitě pojede.
Budeme se na Vás těšit!

Zdena Čermáková

Dobry vecer,chci se zeptat jestli je mozne si priplatit nastupni a dojezdove misto z brna.

CK EuropaTour

Dobrý den Zdeno, je mi to velice líto. Pouze námi udaná nástupní místa. Budeme se na Vás těšit!

Mia

dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký máte minimální stanovený počet lidí, aby se ještě na zájezd jelo a jestli múžu využít jiný termín pokud si zakoupím voucher, ale nenaplní se autobus a na múj vybraný termín se nepojede? Moc děkuju

CK EuropaTour

Dobrý den Mio, plánujeme odjet veškeré vypsané termíny. V případě, že náhodou by jsme termín přesunuli budete přesunuta na termín následující nebo jiný zájezd.
Budeme se na Vás těšit!

Šmalclová Karolína

Dobry den,
Chtela jsem se zeptat ohledně zajedu do gardalandu, zaplatím zájezd a přijde mi cislo vouchru pak vyplnim registrační formulář a pak mi smlouva přijde do e-mailu abych ji mohla vytisknout a podepsat ? Dekuji předem za odpovědět s pozdravem Šmalclová karolina

CK EuropaTour

Dobrý den,
postup je zcela správný. Jakmile Vám dorazí cestovní smlouva, nemusíte již podepisovat. Jelikož máte unikátní číslo voucheru a o bereme jako podpis. Budeme se na Vás těšit!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru