Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Léto přeje připraveným: dámské žabky Alpine Pro

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Taťána Novotná

Dobrý den. Před hodinou jsem si od vás přes Slevomat koupila jarní bundu od Alpine Pro. Teď jsem ale objevila tyto krásné žabky (žlutomodré,vel­.40). Lze je přidat k objednávce (doručení 2.5.) bez úhrady dalšího poštovného? Děkuji za odpověď.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Taťáno,

příště takové dotazy prosím směřujte rovnou na náš email: objednavky@k-sporting.cz.

Přeji Vám hezký den. Petra

Tereza

Dobrý den budou ještě ty růžové žabky

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Terko,

bohužel růžové žabky již nemáme a nebudeme mít skladem.

Přeji Vám hezký den. Petra

Mirka Machatova

jsem z Trebice je tady nekde pobliz prodejna alpine rada bych ty zabky dekuji Machatova

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Mirko,

bohužel nevíme, zda se v Třebíči nachází prodejna Alpine Pro, jedná se pouze o našeho dodavatele. Naše prodejny jsou v Lounech a ve Slaném.

Přeji Vám hezký den. Petra

Nelouš Masaryků

Dobrý den, už mám od Vás sněhule… A byly mi 39, ale nohu mám 38… Objednala jsem si tedy i žabky 39, kdyby náhodou, můžu je vyměnit?? Děkuji…

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Nelouši,

žabky určitě můžeme vyměnit, popř. vrátit. Stačí je zaslat zpět na naší adresu spolu s kopií faktury, kam připište Váš požadavek na výměnu, popř. stornování objednávky.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru