Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Snídaně na Vinohradech: jablečné lívance nebo slané palačinky a horký nápoj

4,8 / 5 Creperie Mirakulum Praha - Vinohrady  (mapa) 147 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
oliv

Dobrý den,
mám dotaz – slané palačinky jsou z pohankové mouky?
Děkuji Oliv.

Miroslav

Dobrý den, zajímalo by mě to samé. V novém snídaňovém menu máte lívance za 65 Kč a k tomu dole uvádíte, že ke každému jídlu je v ceně teplý nápoj (kakao, čaj a kává). Káva je tedy ještě navíc oproti voucheru (na voucher jde jen kakao nebo čaj) a cena voucheru je vyšší. Když pominu rozdíl v ovoci (jablka x borůvky), tak tento voucher mi moc výhodný nepřipadá. V čem je tedy tato akce pro zákazníky Slevomatu speciální? Předem děkuji za Vaší odpověď.

Jan

To bych chapal, ale v cem je toto menu na slevomatu jine nez ty palacinky s teplym napojem, ktere mate na svem menu? Pouze se nejedna o boruvky, ale jablka?

Jan

Dobry den,

zeptam se, na vasich strankach mate ve snidanovem menu livance (sice s boruvkami) za 65 Kc s tim, ze v cene je i teply napoj. Tady mate cenu 79 Kc, mozna to jen spatne chapu :-)

Dekuji za vysvetleni

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo,

toto je nabídka pouze pro zákazníky Slevomatu a tedy přímo toto v menu restaurace nenaleznete :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru