Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Poctivě naplněné donuty ze Star Donuts – zaženou všechny chmury

4,4 / 5 Star Donuts Praha - Nové Město  (mapa) 1 747 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Iveta Vlková

Kdude yž jsem kupovala voucher, bylo napsáno, že není třeba u dvou ks objednání …a dnes už v 15 h ani donutek? A teď koukám, že jste to změnili i v podmínkách :(. Dokonce se tu psalo, že u čtyř ks nemusí být objednání, ale nebude jistý výběr. A teď je to jinak. Nemluvě o tom, že fotky, které jsou v nabídce neodpovídají ani prodejně. Málem jsem ji ani nenašla – protože jsem čekala co je na obrázku.

Adéla

Dobrý den,
mohu se zeptat jak dlouhá je trvanlivost donutků od jejich zakoupení?

Star Donuts

Dobrý den. Nejlépe sníst do 3–4 hodin. Je to kvalitní pečivo podle receptu bez použití žádné chemie a směsi. Jinak vydrží do večera, pokud zakoupíte rano:-)

Kristýna Halwigerová

V 17:10 vyprodáno? Hezky pěkně, takže jsem jela zbytečně 😁

Star Donuts

Dobrý den. Moc se omlouváme. Příšti nasi akci všichni donuty budou k vyzvednutí výhradně s rezervaci, aby stačilo všem. Prodalo se skoro 300 kusů dneska a nezvládli jsme to. Napište nam prosim na telefonní čislo:776 840 9­39. Aby jste příště nejelá zbytečně:-(

Simona

Dobrý den, neptám se kvůli zdravé výživě, ale protože se z přesvědčení několik let vyhýbám potravinám obsahujícím palmový olej, chtěla bych vědět, jestli jej při výrobě používáte?

Star Donuts

Dobrý den. Ne:-) Jenom řepkovy. Děkujeme

Jana

Hezký den, hvězdné donuty nám moc zachutnaly, a tak bych nabídky ještě ráda využila, ale 2 kusy jsou málo… :-) Bude do vypršení slevy znovu k dispozici i varianta se 4 nebo 6 kousky? Děkuji.

Star Donuts

Dobrý den. Ano! Bude!

Milena Otrubová

Dobrý den,v nabídce je uvedeno,že při vyzvednutí dvou kusů donutů není třeba rezervace.V pátek 22.4. jsem dorazila ke výdejnímu stánku.Zbývaly tam poslední kusy.Bylo mi oznámeno,že dva nemohu dostat bez rezervace.Pro mne tedy zbytečná cesta.V nabídce je nadále uvedeno,že rezervace není nutná.

Star Donuts

Dobrý den. Moc se za to omlouváme. V patek jsme to nezvládli. Bylo toho moc. Od pondělí budem na to lépe přepravený. Kontakt na mě: 776 840 939. Ki­rill. Mate od nas 2ks zdarma. Děkujeme

Markéta

Donuty sice vypadají krásně, ale že s manželem přijedeme z Pardubic, stavíme se pro ně (kolem 15. hodin v pátek) a dozvíme se, že nám nedají ani ty dva, které mají být údajně bez rezervace, i když ještě nějaké mají, s tím že už prodávají jenom za plnou cenu… To mi přijde trochu přes čáru.

Star Donuts

Moc se omlouváme za to… V ten den se prodalo přes 300 kusů. Došli nam skoro vsichni a na vitrine zůstalo jenom par kusů z toho důvodu, abyjsme neměli problem s vedením obchodního centra. Dlužíme Vam omluvu, to znamená dostanete ještě 2krat donut navíc k
Vašimi kupónu podle vašiho výběru, jenom mi dejte prosim vedet den předem, když budete mit Prahu cestou. Ještě jednou se Omlouvam. Kontakt na mě: 776 840 939, Kirill Molokoedov.

PAVLA M

Dobry den, to jsou teda otazky!! Tak bud si chci dat sladkou pochoutku a nebo si zajdu do zdrave vyzivy a nebudu se ptat na trapne otazky co vse obsahuje donut.

G.

Zajímalo by mě, zda si paní Janotová nechystá otevřít konkurenční podnik nebo nepodporuje šedou ekonomiku prodejem koblih sousedům. Jsme konečně v přebytku, tak si to nepokažme!

Star Donuts

Naši receptura ma za sebou 5 těžkých let chyb a úprav, všechno na vlastních zkušenostech. Proces přepravy donuts trvá cca 10hodin prace. Nejde to zkopírovat, mohl bych tady napsat celou recepturu ale stejně to nikomu nepomůže:-)

Pavla Janotová

Dotaz jsem dala před sedmi dny, bez odezvy. Ptám se tedy znovu…Děkuji, ale to mi nepřijde jako celé složení. Zajímá mě složení náplně, polevy a posypu – Mrazivý rybíz (modrý s fialovým posypem). Plus na jakém oleji koblihy smažíte? Děkuji.

Star Donuts

Dobrý den. Mohl bych vas poprosit o vaš e-mail?:-)

Libuše Militká

Dobrý den, jaké konkrétní barvivo používáte u modré polevy/glazury? Prosím o konkrétní číselné označení, případně upřesnění přírodního původu. Děkuji předem.

Star Donuts

Dobrý den. Mohl bych vas poprosit o
Vaš e-mail? :-)

Tomáš Dytrt

dobrý den chci se zeptat , kde vás najdu v bíle labuti:) v jakém patře

Star Donuts

Dobrý den. Jsme v přízemí. Mame otevřeno pondeli – patek; 9:00–19:30. 17.04 mame zavřeno:-(

Jana

Dobrý den,
v neděli 16.4. máte otevřeno?

Star Donuts

Dobrý den. Bohužel ne:-( až po svátcích. To znamená 18.4.

Daniela

Takže v pondělí 17.4. máte zavřeno? Děkuji :-)

Star Donuts

Dobrý den. Ano. Bohužel:-(

Kristýna Halwigerová

Ahoj. Vidím správně na fotce makronky? :) pokud to jsou ony, za kolik je máte? Že bych to cestou přibalila :D

Star Donuts

Dobrý den, bohužel zatim nemáme:-(

Dana

Jaká je hmotnost a velikost donutu?
Mohu přijít i bez objednání s rizikem, ze nebudou mnou požadované druhy? Dekuji

Star Donuts

Pokud mate nad 2 kousky lépe si objednat předem:-)

  • cca 80gramu včetně naplňi. Velikost je klasická podle amerického receptu. Žádné obrovské a suché koblihy neděláme :-(
Pavla Janotová

Děkuji, ale to mi nepřijde jako celé složení. Zajímá mě složení náplně, polevy a posypu. Plus na jakém oleji koblihy smažíte? Děkuji.

Martin

Dobrý den já mám velikou prozbu.Budeme v Praze v sobotu 10.6.2017 a platnost je do 9.6.2017 co stim 😊

Star Donuts

Dobrý den, mohl bych vas poprosit, abyjste nam napsali na e-mail: Kirill.molokoedov@gmail.com
Vysvětlíme Vam, co s tim můžeme udělat:-)

Daniela Bublina

Dobrý den a krabičky stojej kolik?Děkuji za info.

Star Donuts

Dobrý den. Krabičky jsou vždycky zdarma!:-) Nikdy nešetřime na zakaznicich.

Pavla Janotová

Děkuji za odpověď. Mohu tedy požádat o složení donutu Mrazivý rybíz (modrý s fialovým posypem).

Děkuji Pavla.

Star Donuts

Dobrý den,

Vejce, mouka, mleko, maslo, droždi, vanilkovy cukr, cukr, sul. Naplň: rybizova, glazura: mlečná čokolada.

Pavla Janotová

Dobrý den, máte Donuty neuvěřitelně barevné:)), používáte jen přírodní barvivo?
Děkuji Pavla

Star Donuts

Dobrý den. Ano:-)

Milada

Bude otevřeno některý den 14.-17.4. – velikonoce? Asi nebude

Star Donuts

Dobry den. Ano, bude 14.4; od 10:00 do 18:00 :-) Těšime se na vas!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru