Nabídku Injekční aplikace kyseliny hyaluronové mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Injekční aplikace kyseliny hyaluronové na obličej, krk, dekolt či ruce

4,3 / 5 Mediswiss clinic Brno - Střed  (mapa) 36 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ilona Čápková

Dobrý den
dnes jsem volala na Vaši zákaznickou linku protože mi nejde vytvořit účet a tím pádem ani rezervace, slečna mi sdělila, že mi nepomůže, protože je časově vytížená a že to mám zkoušet dál. Zkusila jsem to asi 5×, to už mi asi stačí a Vám doporučuji vyměnit nepříjemný a neochotný personál. Hezký den
Čápková

Mediswiss clinic

Dobrý den paní Čápková, měli jsme dnes problém s rezervačním systémem, omlouváme se, mělo byt o být již v pořádku. V opačném případě mi prosím zavolejte na mobil 721479059.
Přeji hezký den, Kamila Tomová

Pavlína

Dobrý den, za jak dlouho je vhodný zákrok kyselinou hyaluronovou opakovat. Děkuji Pavlína

Mediswiss clinic

Podle stavu pleti se doporučuje opakovat aplikaci po 7 až 14 dnech. Správná startovací kúra doporučená výrobcem pro maximální efekt by měla obsahovat 5 aplikací rozdělených do 2 měsíců a poté udržovací aplikace jednou za 6 měsíců. Přeji hezký den, Med.Dr.Alex Hannan.

Olga Juranová

Dobrý den,bude mi na ošetření obličeje stačit jeden voucher? Děkuji

Mediswiss clinic

Dobrý den, Paní Juranová na ošetření obličeje, nebo krku, či dekoltu stačí jeden voucher .
Přeji hezký den, Med.Dr.Alex Hannan.

Alena

Dobry den
Take by mne zajimalo mnozstvi kyseliny jinde Vam udavaji mnozstvi jako je treba 4ml ? Kolik tedy u Vas se limit? A zda tedy pokryjete vpichy cely oblicej tedy mimo rtu?Vim,ze jste tu jin na to odpovidala,ale ucite vite cca kolik spotrebujete kyseliny na cely oblicej.Dekuji za odpoved a preji hezy den.

Mediswiss clinic

Dobrý den, Paní Aleno.
3,5 % Kyselina hyalurovaná obsahuje 5 ml to je množství v jedné lahvičce, krásně to pokryje celý obličej, nosoretní rýhy, oblast kolem očí, čelo zkrátka tam kde to klientku trápí nejvíce, podle potřeby každé klientky aplikujeme více ml.

Přeji hezký den, Med.Dr.Alex Hannan.

Ondra Latt

Dobrý den, jaké množství kyseliny je při aplikaci použito (obličej)?

Mediswiss clinic

množství není limitováno, použije se podle potřeby. Přeji hezký den, Med.Dr.Alex Hannan.

Sarka Steklova

v obličeji to znamená přesně kde ? mohu využít např čelo kolem očí a rty současně ???

Mediswiss clinic

Dobrý den, Paní Steklová, kyselina hyalurovaná se aplikuje celoplošně na celý obličej ( čelo, oblast kolem očí, tváře, oblast kolem rtů a brada,) pouze rty se nevyplňují k tomu je vhodný jiný zákrok. Přeji hezký den, Med.Dr.Alex Hannan.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru