Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Mobilní telefony značky CUBE1 na dvě SIM karty a s řadou funkcí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ondřej Kubíček

Dobrý den,
Jak mohu uplatnit předplatné ? Dostanu nějaky poukaz přímo v balení telefonu ??

S pozdravem

Satomar

Ano v balení je poukázka s kódem a instrukcemi pro uplatnění.

Dita Štechmilerová

Dobrý den,telefon už mám ale když chci využít kupón na předplatné časopisu, tak mi to píše že kupón neexistuje.

Satomar

Velmi se omlouváme kupónům vypršela platnost, ale od teď znovu platí.

Zdeněk Opletal

Dobrý den, měl jsem v „Uložené“ mobil CUBE1 G503, ale kvůli pracovnímu vytížení jsem nestihl poslat objednávku. Mám ještě šanci tento mobil u Vás koupit?

Satomar

Někdy v brzké době budeme na model G503 dělat novou akci možná i mimo Slevomat.

n.vondrackova@seznam.cz

Dobrý den, jsou ještě k dostání CUBE1 G44 ? Děkuji Naďa

Satomar

Nejsou a ani už nebudou.

Daniela

Dobrý den, telefony už asi nejsou. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo,

moc mě to mrzí, ale bohužel již nejsou k dispozici :-( Určitě pro vás však brzy zase něco vymyslíme ;-)

Děkuji a přeji vám hezký zbytek víkendu. Míša

Dydy Koutek

Dobrý večer, dá se k telefonu Cube1 G503 dokopit gumové pouzdro,
Děkuji.

Satomar

Ano dá se koupit silikonové pouzdro u nás v ceně 100Kč s osobním odběrem v Brně nebo +110Kč poštovné s dobírkou.

Tomas

Takze 4 slaba jadra, spatby kapacutni display s nizkym rozlisrnim, stary android, nulove misto na romce a 1gb ram. Todle by mozna uchvatilo pred osmi lety. Ted uz bych to nechtel ani zadarmo. Hlasena 70% sleva smrdi. Telefon tu hodnotu mel tak 4 roky zpet. Je to vyprodej dnes jiz neprodejneho zbozi.

Satomar

Cena víc něž odpovídá daným parametrům. Nelze čekat ze za tuhle cenu bude mít telefon highendové parametry. Slabé 4jádro na telefonování a nenáročné aplikace stačí, kapacitní displej má většina telefonů dnes, Kitkat je opravdu starý ale vzhledem k parametrům ještě použitelný, Lollipop co má M400 sice není nejmodernější ale i dnes ho dost menších Čínských výrobců stále používá, u modelů s 4GB ROM není opravdu místa dost na větší množství aplikací a počítá se s použitím SD karty na uživatelská data, u 8GB ROM už je místa dost i bez SD karty a vzhledem k parametrům telefonů spíš narazíte na omezení tam než na málo místa ve vnitřní paměti, 1GB RAM stačí pokud nepotřebujete mít spuštěných víc aplikací naráz. Jak už jsem napsal výše nejedná se v žádném případě o úchvatnou nabídku pouze o výprodej skladových zásob nikdo nikoho ke koupi nenutí a je jasné, že telefony nesplňují požadavky náročnějších uživatelů ale to nebyl ani účel této akce.

android

Zdravím,
má některý model android verzi 4.4.3 ?

Satomar

Ne modely G44, G503, K55 a S31 mají verzi 4.4.2 a M400 má verzi 5.0.

Jiri Aubrecht

dobry den,je na telefonech nalepena ochranna folie ci je v baleni?

Satomar

Na všech modelech kromě M400 (u tohoto modelu není ani v balení, ale jde zakoupit zvlášť) je ochranná fólie nalepená pod transportní fólii už na telefonu.

zuzana

Prosím vás jak je možné,že jsem první den mohla zaplatit platbu v bance a teď je to možné pouze kartou?

Satomar

Možnosti platby jsou záležitostí Slevomatu kterou nedokážeme ovlivnit.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko,

Moc mě to mrzí, ale bohužel z technických důvodů a kvůli rychlosti dodávky jsme byli nuceni platbu změnit a nyní lze opravdu pouze kartou.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký den. Míša

Karlos Soukupů

Mily slevomate, rád bych věřil, že je vše v pořádku, ale tohle mi smrdi. Telefony se 70% slevou a ještě jedina možná platba kartou? Proč?

Satomar

Možnosti platby jsou záležitostí Slevomatu kterou nedokážeme ovlivnit. Co se telefonů týče poskytujeme na ně 2roční zákonnou záruku a zboží můžete do 14dnů vrátit bez udání důvodu.

Lenka Sládková

Dobrý den.vcera jsem zaplatila a stále je jako čeká na platbu

Satomar

Vaše objednávku stále nevidíme a nemůžeme s tím ani nic udělat tohle musíte řešit se Slevomatem.

Slevomat.cz

Dobrý den, Leni,

platba trvá 2–3 pracovní dny, poprosím vás tedy ještě o strpení :-)

Hezký den. Míša

PH

Takže tedy telefony máte na skladě a nebude se čekat 2 měsíce na doručení z Číny? Děkuji.

Satomar

Ano telefony jsou fyzicky u nás v Brně a tedy dodání bude v řádu maximálně dnů v závislosti na zvoleném dopravci.

PH

Dobrý den, jaká je lhůta pro doručení kupujícímu? Předem děkuji za odpověď.

Satomar

To záleží spíš na vašem zvoleném způsobu dopravy než na nás. Objednávky vyřizujeme co nejdřív je možné.

Ivana Jirušová

rezervace se již změnila na vyprodané, můžtete dotaz smazat, děkuji…

Satomar

Prodané byli už od včera a bohužel další kusy tohoto modelu prodávat neplánujeme.

Ivana Jirušová

…prosím Vás jak je možné že někdo blokuje v rezervaci tu K55 již druhý den?

Satomar

To není otázka na nás, ale na Slevomat. U nás pouze vyřizujeme objednávky tak jak je nám Slevomat posílá. Dle Slevomatu jsou už všechny kusy modelu K55 prodány.

Kamila

je to škoda že se neumožnuje služba twisto

Satomar

Platební možnosti určuje Slevomat a nedokážeme je ovlivnit.

Slevomat.cz

Dobrý den paní Kamilo,

služba Twisto u této nabídky bohužel není možná. Platba probíhá pouze skrze kartu online.

Přeji hezký den, Adéla

Lucie Kosmalová

Nemůžu platit kartou
Lze to i jinak?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

moc mě to mrzí, ale toto zboží lze zaplatit opravdu pouze kartou. Je možné ve vaší bance tuto službu aktivovat alespoň na jednu transakci a nic vám tedy nebude bránit v koupi :-)

Hezký den. Míša

Markét Bulantová

Dobrý den, přidáte prosím ještě pár kusů K55? Chtěla jsem si ho teď koupit a zjistila,že je již vyprodaný :( Mockrát děkuji za pozitivní odpověď.

Satomar

Bohužel momentálně navýšení počtu kusů modelu K55 ani prodej mimo Slevomat neplánujeme.

Josef Hrouda

Dobrý den
Je možné uhrdit požadovanou částku na váš bankovní účet a to převodem

Satomar

Možnosti platby jsou záležitostí Slevomatu kterou nedokážeme ovlivnit.

Slevomat.cz

Dobrý den pane Josefe,

platba probíhá bohužel pouze skrze kartu online.

Přeji hezký den, Adéla

Pavlina Holubova

Dobry den,dalo by se u vas rezervovat dva telefony, kdyz mohu zaplatit az 10. 4 ? Mela bych zajem. Dekuji Holubova

Satomar

Bohužel ne prodej končí 9.4.2017 o půlnoci.

Lukáš Hargaš

Proč není možnost zaplatit zboží přes Twisto? Hm?

Satomar

Možnosti platby jsou záležitostí Slevomatu kterou nedokážeme ovlivnit.

Slevomat.cz

Dobrý den paní Kamilo,

služba Twisto u této nabídky není možná. Telefony můžete platit pouze kartou online.

Přeji hezký den, Adéla

Chorche Seznam

Dobrý den,
mám velký zájem o telefon Cube1 G44, černý
Prosím o sdělení možností, jak jej ještě zakoupit (neboť je dle Slevomatu dosažen limit) … zároveň se tedy chci zeptat, zda budete i navyšovat limity.

díky,
 Jiří

Satomar

Bohužel navýšení počtu kusů tohoto modelu ani prodej mimo Slevomat momentálně neplánujeme.

Věra P.

Dobrý den, budete ještě počty telefonů k prodeji navyšovat? Než jsem na nabídku narazila, už byly pryč…

Satomar

Bohužel ne prodloužení neplánujeme.

Svatošová Veronika

Dobry den s platbou predem nemam dobrou zkusenost.Chci se zeptat zda by se telefon dal zaslat na dobirku,kterou samozrejme uhradim.Dekuji za odpoved.

Satomar

Možnosti platby jsou záležitostí Slevomatu kterou nedokážeme ovlivnit.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Veroniko,

možnost dobírky u nás bohužel není možná. Vždy je nutné objednávku uhradit předem, u této nabídky pouze platební kartou online.

Přeji krásný den, Adéla

Michal Voříšek

Cena za mobilní telefony se mi zdá příliš nízká tudíž bych se chtěl zeptat zdali jsou opravdu funkční a je na ně plnohodnotná záruka 2 roky? Na vaše stránky jsem zatím moc recenzí také nenašel. Jak dlouho funguje Váš e-shop?

Satomar

Ano jsou plně funkční a viz. popis na ně poskytujeme 2 roky zákonnou záruku. Náš e-shop není moc známý protože většinu zboží prodáváme přes partnery a ne přímo.

Karel Majer

s tímto se dá telefonovat nebo sou to atrapy ?

Satomar

Jedná se o chytré telefony viz. popis v žádném případě se nejedná o atrapy.

MIchal Sláma

512 ramku to se dava zadarmo. Takova pamet nestaci obyc zakladnim telefonum:-)

Satomar

To má pouze model S31 a nikdo vás nenutí si ho kupovat. Můžete si vybrat model který více odpovídá vašim požadavkům.

Kekebreke

Nehci se mýlit, ale myslím, že nemají rozlišení fotoaparátu 8, ale jen 5 megapx

Satomar

Napsané rozlišení je maximální možné (včetně interpolace) co fotoaparát telefonu umožňuje a tedy pokud je napsáno u telefonu 8Mpx výsledná fotka bude mít skutečně toto rozlišení.

Filip Novotný

Je možno do firmy zakoupit více telefonu? Cca 8–15 kusů

Satomar

Pokud nejsou vyprodány (K55 a G44) tak nevidím důvod proč by top nemělo jít.

Jura

Dobrý den, je tato nabídka časově a počtem kusů omezená?Už jsem jeden mobil zakoupil a rád bych koupil ještě jeden pro mamku, ale jelikož to chce zaplacení hned z karty a peníze budu mít v pátek, tak se chci zeptat jestli je šance, že bude nabídka platná i v pátek?Předem děkuji za odpověď a hezký den.

Satomar

Ano nabídka je omezená počtem kusů co máme na skladě a končit bude o půlnoci v neděli.

Lálínek

Dá se na tento telefon nainstalovat Windows 10? Děkuji za odpověď

Satomar

Ne v žádném případě. Jedná se o telefony s OS Android viz. popis.

Jitka

Je tento mobil vyroben v Číně?

Satomar

Ano viz. popis jedná se o telefony vyrobené v Číně.

Stanislav

Je telefon plně v češtině?
Děkuji

Satomar

Jedná se o chytré telefony s OS Android a tedy ano obsahují jako jiné Androidí telefony kromě jiných jazyků i češtinu.

PETR

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, zdali se dá tento mobilní telefon, CUBE 1 G44 ČERNÝ koupit za firemní BENEFITY. Děkuji předem za informaci. S pozdravem PETR.

Satomar

To je dotaz na Slevomat ne na nás.

Slevomat.cz

Dobrý den Petře,

bohužel, skrze firemní benefity u nás nelze nabídky z kategorie Zboží platit. =(
Zde jsou všechny možnosti využití Vašich bodů: https://www.slevomat.cz/cafeteria

Přeji hezký den, Adéla

Lenka Sládková

Dobrý den.maji tel.blesk?

Satomar

Ano u zadního fotoaparátu používají jako blesk i svítilnu LED diodu .

Václav Hanzlík

Dobrý den,jak je to s reklamací v případě poškození?? Je možné uvádět také rozměry telefonů děkuji a hezký den

Satomar

Viz. popis na zboží poskytujeme zákonnou 2roční záruku a tedy v případě reklamace odešlete k nám k opravě. Rozměr udáváme v palcích a to úhlopříčku displeje.

Milena Čapková

je mozne dokoupit nahradni baterii nebo je integrovana? dekuji

Satomar

Ano je možné dokoupit náhradní baterii (u všech modelů je baterie uživatelsky vyměnitelná) pro modely G503 a G44.

Anna

Dobrý den, jak je to s reklamací, pokud by se telefon rozbil? Děkuji

Satomar

Viz. popis na zboží poskytujeme zákonnou 2roční záruku a tedy v případě reklamace odešlete k nám k opravě.

R M

Dobrý den. V recenzích mnoha uživatelů jsem se dočetl, že CUBE1 K55 nemá vnitřní paměť 8GB ale pouze 4. Můžete to uvést na pravou míru?

 Děkuji

Satomar

Telefon má skutečně 8GB ROM, ale část je rezervovaná pro operační systém a tedy se vám v telefonu bude ukazovat méně než 8GB.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru