Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Rakouské Alpy s all inclusive light a dětmi do 10 let zdarma – jaro až podzim

4,1 / 5 Hotel Pawlik*** Alpy - Rakousko (mapa) 180 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Karolína Šímová

Dobrý den máte prosím volné termíny od 6.-9.10. nebo od 12.-15.10? Děkuji předem za odpověď.

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Šímová,
děkujeme za Vaši poptávku. Termíny bych měla volné, ale prosím o upřesnění počtu osob, než Vám finálně něco potvrdím. Prosím, napište mi na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Monika

Andrea Ne

Dobrý den, zajímalo by mne, zda máte volno v termínu 26. 8. – 2. 9., jsme dva dospělí a dvě děti 4 a 7 let. Děkuji, Nečasová.

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Nečasová, děkujeme za Vaši poptávku. Zkuste napsat na nikola@sky-tours.cz a kolegyně Vám zkusí dostupnost vyžádat. Je již hodně obsazeno, ale zkuste to.. Monika

Ilona H.

Dobry den, prosim o info zda mate volno v terminu 28.9–1.10…prosim o kalkulaci..2×dos­peli+ 2×dite (10let +15let)dekuji Ilona H.

Hotel Pawlik***

Dobrý večer paní Ilono,
u sebe mám v tomto termínu pokoje Grandlit již vyprodané, ale myslím, že půjde ještě vyžádat. Pošlete mi Vaši poptávku na mail monika@sky-tours.cz a já poptám a budu Vás informovat.
Děkuji a přeji pěkný zbytek večera Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý den, tak mám zprávu, že dva pokoje Grandlit bych měla ještě volné. V případě zájmu mě kontaktujte a rezervuji Vám termín. Děkuji Monika

Liba

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda máte volno v termínu od 20.9. a zda je možné vzít se sebou psa. Děkuji Liba

Hotel Pawlik***

Dobrý den, prosím o upřesnění o jaký hotel byste měla zájem na monika@sky-tours.cz a pro kolik osob. Děkuji Monika Procházková

Hotel Pawlik***

ano, už to vidím. Jedná se o hotel Pawlik. Zde je možnost ubytování s domácím mazlíčkem. Cena 10 € / den bez žrádla. Hradí se na místě. S pozdravem Monika

Tomáš Syrek

Dobry den. Je mozne jet do tohoto hotelu pres Slevomat pro 2 osoby i na 2 noci? 22.-24.8? Dekuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den, děkujeme za Vaši poptávku. Bohužel je min. doba pobytu 2 noci. Děkuji za pochopení. V případě, že by jste měli nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit monika@sky-tours.cz. Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý večer, pro jistotu jsem napsala na hotel, zda by přece jen nebyla možnost, tak Vás budu ještě informovat. S pozdravem Monika P.

Hotel Pawlik***

Dobrý den, tak jsem to ještě prověřovala a bohužel min. doba pobytu je skutečně na 2 noci. Děkuji za pochopení. Monika Procházková.
Ještě mě napadá, že na dvě noci mám v nabídce hotel Kaprun, tak se zkuste podívat a když tak mi napište na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Irena

Dobrý den, kolik bych platila za syna 12 let v říjnu při pobytu dvou dospělých osob? Děkuji. Irena

Hotel Pawlik***

Dobrý den, děkuji za Vaši poptávku. Bohužel jste neuvedla přesný počet noc, tak nemohu poslat přesnou cenovou kalkulaci, ale sleva je 30%, takže se platí 70% z ceny voucheru. Pokud by jste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit: monika@sky-tours.cz. S pozdravem Monika

Alena Šteflová

Dobrý den, prosím je volný termín 10–13.8. pro 2 dospělé osoby?
Děkuji Šteflová

Hotel Pawlik***

Dobrý den, prověřím a budu Vás informovat. Napište mi, prosím ještě na mail monika@sky-tours.cz, ať Vaši poptávku eviduji. Děkuji Monika

Barbora

Dobrý den, máte ještě volné místo pro dvě osoby v termínu 14.-18.8. na 3 nebo 4 dny? Děkuji za odpověď.

Hotel Pawlik***

Ano, tento termín bych měla volný. Napište mi Vaši poptávku na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Pavla

Hezky den, byl by, prosim, jeste volny pokoj pro 2 dospele a dvoulete dite na 4 noci od 7.8. do konce prazdnin kdykoliv? :) Dekuji!

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkuji za Vaši zprávu. Volné termíny ještě najdu. Volno bych měla od 12.08.2017. Napište poptávku, prosím, na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Martin Fiala

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na volný termín pro dvě osoby mezi 7.10 – 5.11.2017. Pokud možno nejlépe hned od 7.10. 2017.

Hotel Pawlik***

Dobrý den, pane Fialo,
jak jsme si již psali, tak jsem vyžádala a čekám na vyjádření agentury. Budu Vás informovat. Pěkný den Monika

Hotel Pawlik***

tak právě došla zpráva, že vybraný termín by byl k dispozici. V případě zájmu o potvrzení termínu prosím o upřesnění počtu nocí a poslala bych Vám přihlášku. Pěkný den Monika

VM

3noci..upřesňuji předchozí dotaz.dekuji

Hotel Pawlik***

ano na 3 noci. 02.03.-05.08.2017. Monika

VM

Dobrý den.mate volny termín prvních 14 dní v srpnu pro 2 dospělé a 1 dítě 13 let?díky

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
ano měla bych volno od 02.08.2017. V pří­padě zájmu mě prosím kontaktujte na monika@sky-tours.cz. Volné jsou poslední pokoje. Děkuji Monika

Miloslav Rydrych

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na volný termín pro dvě osoby od 21.8 do 27.8 a cenovou kalkulaci.

Hotel Pawlik***

Dobrý den, pane Rydrychu,
děkujeme za Vaši poptávku. Já zde mám volný aktuálně termín do 26.8. na 5 nocí a ta jedna noc by se mi mohla eventuálně uvolnit, ale budu vědět večer nebo zítra ráno. Prosím, napište mi na monika@sky-tours.cz. Monika

lenka Richterová

Dobrý den, chci se optat, kolik bychom platili v případě, že jsme 3 dosp. osoby a 2 děti do 10 let? A jak bychom byli ubytováni. Stačí zakoupit 3 wouchery / na 2 noci/ . Termín cca 29–31.8.2017 Děku­ji L.R.

Hotel Pawlik***

Dobrý den, v případě, že by jste byli 3+2 děti, tak by jste mohli mít 1× Grandlit 1+1 dítě a 1× Standard 2+1 dítě. Min. počet nocí je zde ale 3. Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz. Tento termín mám již hodně zaplněný. Monika

Gabriela

Dobrý den, v případě 4dosp.osob má 1dítě zdarma nárok na all inclusive? Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den, neumím Vám plnohodnotně odpovědět, protože jste neuvedla termín, o který by jste měli zájem a také skladbu v jednotlivých pokojích. Nevím tedy, zda mám volné pokoje, které potřebujete. Prosím o upřesnění na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Mariana

Dobrý den…jak je to v případě, že bychom byli dva dospělí a 3 děti (10let, 6roků a jeden rok). Jednoroční dítě spí s rodiči..dalo by se tedy využit nabídky 2× pokoj Grandlit, kde by byla jedna plně platící osoba a jedno díte ZDARMA? děkuji za zprávu

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
prosím, upřesněte mi termín, o který by jste měli zájem a prověřím na hotelu. E-mail je monika@sky-tours.cz
Děkuji Monika

Lenka Zimmermannová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na dostupnost termínu od 5. 7. – 8. 7. pro 2 dospělé osoby.
Děkuji.
Pěkný den

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Já mám obavy, že již nebude volno v tomto termínu, ale zkusím ještě poptat. Napište mi mail na monika@sky-tours.cz a zkusím vyžádat. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Lukáš Záruba

Dobrý den,
měl bych zájem o pobyt na 4 noci pro 2 dospělé a 2 dědí ve věku 5 a 7 let a chtěl bych se zeptat jestli máto volno v termínu od 8.7 do15.7?
Ještě bych se chtěl zeptat jestli se v tomto hotelu dá domluvit Česky.

Děkuji za odpověď Záruba

Hotel Pawlik***

Dobrý den pane Zárubo,
děkujeme za Vaši poptávku. Vybraný termín Vám musím na hotelu prověřit. Je již hodně obsazený. V případě, že jste rodina 2+2 děti, tak musíte mít dva pokoje Grandlit. Je to tak v pořádku? Napište mi ještě Vaši poptávku na mail monika@sky-tours.cz a já Vám zatím zkusím dva pokoje ve vybraném termínu vyžádat. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Anna Černá

Dobry den chtela bych se zeptat byl by jeste volny pokoj pro 2os. 26.-29.6.? Dekuji za info

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Černá,
ano pokoj bych volný měla. V případě zájmu mě kontaktujte na 773 69 35 36 Děkuji Monika

Monika Velebilová

Dobrý den,
zeptám se naivně náhodou od 5.7.do 9.7. volný jeden dvoulůžák??
Díky za info.Monika

Hotel Pawlik***

Dobrý den, v Pawliku zkusím vyžádat. Po pravdě to vypadá špatně, ale v nabídce máme další hotely, kde bych měla ještě volno. Napište mi na mail a pošlu prokliky. Je tam hotel Kaprun, Hotel Schrofenblick, Hotel Alpenhof… Mail: monika@sky-tours.cz. Monika

Barbora Burkert Lindovská

Dobrý den,

chci se zeptat, zda-li by bylo volné místo v termínu od 31.7.-6.8. 2017 a jestli máte pokoj celkem pro 3 dospělé osoby a 1 dítě ve věku 3 let. Předem Vám moc děkuji za odpověď. S přáním hezkého dne Burkert Lindovská

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Lindovská,
děkujeme za Vaši poptávku. Vyraný termín mám již hodně obsazený. Pro rodinu 3 +1 dítě je zapotřebí jeden dvoulůžkový pokoj Standard a jeden menší dvoulůžkový pokoj Grandlit pro 1 osobu a dítě. Musím ale již vyžádat. Prosím, napište mi poptávku na mail a zkusíme vyžádat. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Monika

Veronika Sindelarova

Dobry den, byly by prosim volne pokoje pro 2 dospele a 2 deti (3 a 5 let) na tri noci v terminu od 26.7. nebo 31.7.? Dekuji, Sindelarova

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Šindelářová,
děkujeme za Vaši poptávku. Pro rodinu 2+2 děti jsou zapotřebí dva pokoje Grandlit. Musím již vyžádat. Napište mi, prosím Vaši poptávku na mail monika @sky-tours.cz a já Vám zkusím vyžádat. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Monika

Boris

Dobrý den, tak pro upřesnění by jsme preferovali Hotel Pawlik. Bylo by to v tom prvním termínu. Předem děkuji. S pozdravem BB

Hotel Pawlik***

Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Napište mi, prosím na mail monika@sky-tours.cz a pošlu vše potřebné pro dokončení rezervace.
S pozdravem
Monika Procházková

Miloš Herzán

Dobrý den, chtěli bychom využít služeb tohoto Hotelu. Chtěl jsem se zeptat na možnost ubytování tří dospělých mužů. Zda by bylo možné využít tří pokojů Grandlit bez příplatku. Jednalo by se o 3 nebo 4 noci, datum 7.8.2016 – 10(11).8.2016­. Děkuji za odpověď. Miloš Herzán

Hotel Pawlik***

Dobrý den pane Herzáne, tak tolik jednolůžkových pokojů v tomto termínu musím vyžádat. Šlo by případně také nakombinovat 1× jednolůžkový a 1× dvoulůžkový pokoj? Prosím o poslání Vaší poptávky a upřesnění na mail monika@sky-tours.cz. Předem děkuji a budu se těšit na Vaše upřesnění. Monika

Klára Hladilová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by byly volné pokoje pro dvě rodiny s dětmi (1. rodina – 2 dospělí + 2 děti (3 roky a 8 let), 2. rodina – 2 dospělí a 1 dítě (13 let)) na začátku srpna – buď od 6. 8. (3 noci, popř. zda by bylo možné ubytovat se v některém hotelu i jen na 2 noci), nebo od 1. 8. Jaké hotely kromě hotelu Pawlik nám můžete nabídnout (lze i ubytování obou rodin v jednom apartmánu)? Díky Klára

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Hladilová,
děkujeme za Vaši poptávku. Napište mi, prosím Vaši poptávku mailem. 4 pokoje pro 2 rodiny již musím v tomto případě vyžádat. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den Monika

Boris

Dobrý den, máte ještě volný termín od 7.8 do 12.8 nebo od 14.8 do 19.8 pro 2 dospělé a 1 dítě 3 roky. Předem děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den
ano hotel Pawlik bych měla v uvedeném termínu volný. Prosím o upřesnění, který hotel by jste preferovali. Pěkný den Monika

Monika Zelenková

Dobrý den, chápu dobře, když pojedu sama se dvěma dětmi, budou zcela zdarma v pokoji granlit? Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
ne, to není správně. Pokoje Grandlit jsou pouze pro 1 osobu a 1 dítě. Pro Vás bych musela nabídnout pokoj Standard, kde je třeba, aby byly min. 2 plně platící osoby. Jak staré jsou děti a o jaký termín máte zájem? Pokusila bych se na agentuře domluvit třeba nějakou slevu. Děkuji za upřesnění na monika@sky-tours.cz. Pěkný den Monika

Tereza

Dobrý den, máte volno v termínu v rozpětí od 24. do 30. 7. na pět nocí pro 2 dospělé osoby a 2 děti (5 a 10 let)?

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Terezo,
děkuji za Vaši zprávu. Ve Vámi vybraném termínu mám nějaké rezervace. Nepatříte náhodou k panu Vašíčkovi? Já to ještě prověřím a napište mi prosím ještě pro jistotu na mail zprávu s Vaší poptávkou, abychom ji evidovali. Děkuji a přeji pěkný den
 Monika

Lenka

Dobrý den chci se zeptat zda je volný termín od 3.7 do 7.7 Děkuji Šašková Lenka

Hotel Pawlik***

Dobrý den Lenko,
děkujeme za Vaši zprávu. Prosím o upřesnění počtu osob na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Romana

Dobrý den, máte volné 2 pokoje Grandlit (popř. pokoj Standard) pro 2 dospělé os. a 2 děti (3 a 5 let) v termínu od 30.7.2017 ( začátek nejpozději 6.8.2017) na 5 nocí . Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Romano,
děkujeme za Vaši poptávku. Aby jste měli dvě děti zdarma, tak musíte mít 2 pokoje Grandlit. V uvedeném termínu mám tyto pokoje na vyžádání. Napište mi, prosím mail na monika@sky-tours.cz a já Vám zkusím dva pokoje navíc ještě vyžádat. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Michaela Jedličková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je volný 2 lůžkový pokoj v termínu 1.7–7.7 či 2.7 – 8.7 (6 dní, 5 nocí)? A zda v rámci all inclusive light nebude problém s vegetariánskou stravou.
Děkuji za odpověď.

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Jedličková,
ve vybraném termínu mám poslední volné pokoje. V případě, že by jste měla zájem o rezervaci, tak mi napište na monika@sky-tours.cz a upřesněte termín, který by spíše vyhovoval. Jinak co se týká stravy, tak vždy jedno z jídel je vegetariánské. Pokud by jste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit.
S pozdravem Monika

Kamila DZubová

Dobrý den,
je volný termín od 21.7.2017 na 5 nocí dva dvoulůžkové pokoje?

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Dzubová,
ano dva pokoje bych v uvedeném termínu ještě měla. Vaši e-mailovou poptávku jsme odbrželi a kolegyně Vám na ni odpoví a pošle cenovou kalkulaci.
Děkuji za Vaši poptávku a přeji pěkný den Monika

Lucie Rotová

Dobry den, prosim je volny pokoj na 4 noci v tydnu od 16.8? Jsme dva dospeli + 1 dítě. Dekuji.

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Rotová,
děkujeme za Vaši zprávu. Ano, vybraný termín by byl volný. Napište mi mail na monika@sky-tours.cz a provedu Vám rezervaci. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Eva

Dobrý den,bylo by možné domluvit bezlepkovou stravu?

Hotel Pawlik***

Dobrý den Evo,
ano bezlepkovou stravu je možno objednat (je třeba jen uvést do poznámky jako přání klienta). Pokud by jste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz Monika

Filip Rožec

Dobrý den, máte volný termín 12. – 15.6.2017 pro 2 dospělé a 2 děti (5 let + 4 měsíce) ? Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
termín bych měla volný. Jen si nejsem jistá, zda by byl pro vás vhodný pokoj Standard nebo zda by jste raději dva pokoje Grandlit. Prosím, napište mi na monika@sky-tours.cz, abychom se domluvilli, která z variant by pro Vás byla nejvhodnější. Děkuji Monika

Lenka

Dobrý den,

ráda bych se zeptala zda je možné si lehký oběd vyměnit za obědový balíček, který lze vzít s sebou na tůru? Je možnost parkování u hotelu?

 Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den Lenko,
bohužel obědový balíček není možný. Pokud by jste měla o toto zájem, tak v nabídce máme jiné hotely, které toto umožňují. Ano, parkování je u hotelu dle dostupnosti.
Kdyby jste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit.
S pozdravem Monika

Dan

Dobrý den, máte volno v termínu 4.-10.9.2017 (6 dní – 5 nocí) pro 2 osoby? Děkuji za odpověď.

Hotel Pawlik***

Dobrý den, viz odpověď níže. Monika

Daniel

Dobrý den, máte volný termín 4.-10.9.2017 (6 dní – 5 nocí) pro 2 osoby? Děkuji za odpověď.

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkujeme za Vaši poptávku. Ano, uvedený termín mám volný. Pokud máte zájem o koupi voucheru, tak prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz. Provedu rezervaci a pošlu vše potřebné pro její dokončení. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Miroslav Rizman

Dobrý den, prosím o info zda je ještě volný termín v době od 1.7. do 16.7. Máme zájem o pobyt na dobu 6 dní /5 nocí/ pro dvě osoby a malého pejska /čivava/. Možné je to i na jiném hotelu, který máte v nabídce v tomto regionu, jenom by měl mít slovenský, český nebo polský pesonál abychom se domluvili. V případě že budete mít volno, poprosím o závaznou rezervaci a mi si obratem zakoupime poukaz a uzavřeme s CK smlouvu. Moc děkuji za odpověď. M Rizman, Olomouc

Hotel Pawlik***

Vážený pane Rizmane,
děkujeme za Vaši poptávku. Vybraný termín je již hodně vyprodaný, tak Vám musím dostupnost prověřit a budu Vás informovat. Ideální by bylo, kdyby jste mi Vaši poptávku poslal na mail a pokusila bych se poptat ještě hotel Hirschen v uvedeném termínu, kde je také slovenský personál. Děkuji a přeji pěkný den Monika

Sylva Hejčová

Dobrý den,
pokud jsme jedna dospělá osoba a dvě děti do 10-ti let, tak mají obě děti pobyt zdarma?
(jak uvádíte – „u pokoje Grandlit v případě 1 plně platící osoby -až dvě děti do 10 let pobyt zdarma“)
Děkuji za odpověď Sylva H

Hotel Pawlik***

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Pokoje Grandlit jsou pro 1 dosp. osobu a 1 dítě, které je zdarma. Pokud jste 1 dosp. a 2 děti, tak by jste museli mít již pokoj Standard a zde je nutno pokoj obsadit min. 2 plně platícími osobami. Jak jsou děti staré, že bych prověřila, zda bychom nemohli na druhou platící osobu (dítě) uplatnit nějakou slevu? Prosím o zprávu na monika@sky-tours.cz, abych měla Váš dotaz v evidenci. Děkuji Monika

Hotel Pawlik***

ještě jednou dobrý den, ještě bych ráda upřesnila, aby to nebylo zavádějící. Z nabídky je to myšleno tak, že dvě děti jsou zdarma v případě rodiny 2+2 děti s tím, že rodina má dva pokoje Grandlit pro 1 dosp. osobu a 1 dítě. Paní majitelka dává pak pokoje vedle sebe nebo do blízkosti. V počtu 1+2 děti opravdu mohu nabídnout pouze Standard s tím, že na základě Vašeho upřesnění a upřesnění termínu bych se pokusila pro druhé dítě vyjednat nějakou slevu. Pěkný den Monika

Kateřina Hanzlíková

Dobrý den, je možné přikoupit v hotelu Gastein Card a kolik stojí? Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Hanzlíková, děkuji za Váš dotaz. Ano, Gastein Card v hotelu můžete zakoupit, ale vzhledem k počtu nocí, které požadujete bych doporučila zakoupit SalzburgerLand Card. Tato karta se kupuje v turistickém office a myslím, že na delší dobu, pokud plánujete výjezdy lanovkou, termály apod., tak se rozhodně vyplatí. Monika

Šárka

Dobrý den, jsme 2 dospělí a 2 děti 3 a 6 let. Máme zájem o ubytování na 5 nocí kdykoliv mezi 1.-8.7. Máte prosím volnou kapacitu? Dá s přkoupit Summerkart? Díky za odpověď. S pozdravem Šárka

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Šárko,
děkujeme za Vaši poptávku. Já mám pokoje Grandlit v termínu 03.07.-05.07. u sebe již vyprodané a kapacitu navíc musím v hotelu prověřit. Napište mi, prosím Vaši poptávku na mail a zkusím prověřit. děkuji Monika

Dobrová Květuše

dobrý den,
ráda bych se zeptala zda je opravdu v hotelu slovenský personál. Neumíme totiž německy ani anglicky. Jinak si ještě chci ověřit zda je možné s sebou vzít malého psa. Rasa jezevčík

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Květuše,
děkujeme za Vaši poptávku. Ano, hotel má slovenské provozovatele. Ano, pes je možný za poplatek 10 €/ den (platba na místě). V případě, že by jste měla zájem o prověření některého z termínů, tak mě neváhejte kontaktovat. Monika

Veronika

Dobrý den, můžeme využít voucher v případě 2 dospělých a 3 dětí (3, 5 a 9 let).
 Děkuji

Hotel Pawlik***

Dobrý den Veroniko, ano můžete, ale museli by jste mít dva pokoje a to jeden Standard- 2 vouchery + 1 dítě zdarma a pak Grandlit, 1 voucher + 1 dítě zdarma. Pokud by jste měla zájem o podrobnou kalkulaci, tak mi napište na mail monika@sky-tours.cz a upřesněte termín. Vše bych poslala. Pěkný zbytek dne! Monika

Ivona Trnková

Dobrý den máte volný termín od 6.7. – 9.7. 2017 pro dvě osoby? Děkuji.

Hotel Pawlik***

Dobrý den paní Trnková, ano ještě mám. Napište mi na mail v případě, že budete mít zájem o potvrzení. Zatím jsem Vám udělala rezervaci do zítřejšího večera. Pěkný den Monika

Edita

Dobrý den,máte prosím volný termín od 6.8.-9.8.?

Hotel Pawlik***

Dobrý den, ano mám. Pro kolik osob? Děkuji za upřesnění na monika@sky-tours.cz a přeji pěkný den
 Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru