Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Když za zážitky, tak do Děčína: Polopenze, sport i romantická plavba soutěskou

4,2 / 5 Hotel S-centrum Děčín**** České středohoří (mapa) 319 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dalecká Karla

Dobrý den, mohu Vás požádat o zaslání volných termínů v červenci? Děkuji Dalecká.

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den paní Dalecká,

hádám, že máte zájem spíše o víkendové termíny, ty máme volné pouze:
13.-16.07.2017 a 21.07–23.07.2017
Pokud máte zájem spíše o ubytování ve všedních dnech, prosím kontaktujte nás na tel. číslo: 412 823 222
S pozdravem
Kamila Falgová-recepce hotelu

Petra

Děkuji,můžete mi prosím poslat volné termíny na můj e-mail
julisky@seznam.cz
Děkuji Blahova

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
hned Vám to zašlu na e-mail.
S pozdravem
Laruschová Cindy

Petra Blahova

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte ještě volný termín na 4dny3noci pro dva od 2.7–5.7?Děkuji Blahová

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
bohužel, v tomto termínu již máme obsazeno. Měla byste zájem o jiný termín? Mohu Vám dostupné termíny zaslat.
S pozdravem
Laruschová Cindy, hotelová recepce

Zuzana Kocíková

Dobrý den,
je ještě volný termín od 26.7. do 29.7.2017 pro dvě osoby – balíček s plavbou na lodičce, zoo, saunou a sportem? Děkuji Kocíková.

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,

ano, na tento termín máme volné pokoje. Přejete-li si zadat předběžnou rezervaci, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu.

S pozdravem
Kamila Falgová

Marek Švec

Dobry den,

Chcem sa opytat ci je este volne miesto. Mali by sme zaujem v termine od 30.6. do 2.7.

Velmi pekne dakujem za informacie.
S pozdravom

Marek Švec

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,

na tento termín máme poslední volný pokoj. Přejete-li si zadat předběžnou rezervaci, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu.

S pozdravem
Kamila Falgová

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volný termín v rozmezí 4.7–15.7.2018, měla bych zájem o pobyt na 4dny/3noci + francouzský buldoček.
Děkuji Prekopová

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den, velice se omlouváme, ale v tomto rozmezí jsme plně obsazeni. Pokud si vyberete jiný termín, neváhejte se na nás obrátit a my se Vám pokusíme vyhovět. S pozdravem – Cindy Laruschová – hotelová recepce

Jirka

Dobrý den , mám dotaz k ubytování zda je možnost přijet kdykoliv nebo jestli máte určité dny k nástupu pobytu a zda je volný termín od 19.9. – 22.9. 2017 , na pobyt 4 dny a 3 noci. Děkuji

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den, rezervace je možná kdykoli v týdnu, záleží pouze na obsazenosti hotelu, tento termín je volný, mohu Vám založit předběžnou rezervaci?
S pozdravem- Kamila Falgová-hotelová recepce

D. Kajsikova

Dobrý den, je možné uhradit pobyt frakturou z fondu FKSP? Děkuji.

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
při takových to dotazech Vás budu muset odkázat přímo na slevomat, kterému máte hradit voucher.

S pozdravem
Kamila Falgová-recepce

Nikol Frančeová

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli máte ještě volné pokoje na termín 2.-4.6. pro dva dospělé a zda je možná rezervace ještě před zakoupením voucheru?
Děkuji za odpověď.
Přeji pěkný den
Frančeová

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den paní Frančeová,
v tomto termínu máme poslední volný pokoj, prosím, pokud máte zájem, co nejdříve nás kontaktujte na naší e-mailovou adresu a já Vám provedu předběžnou rezervaci, kterou bychom si následně potvrdily, až byste zakoupila voucher.

S pozdravem
Kamila Falgová-recepční hotelu

Marcela Fridrichova

Dobrý den,měli by jste volný termín od 18.8.-20.8.017 pro 2dospělé osoby?Je možné kdyžtak si tento předběžně zarezervovat než vyřídíme vorcher?Děkuji Marcela

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,

na tento termín máme volné pokoje a rovnou jsem Vám založila předběžnou rezervaci. Jen Vás poprosím až obdržíte kód zakoupeného voucheru, pošlete mi ho na naší e-mailovou adresu a my Vám rezervaci potvrdíme.

S pozdravem Kamila Falgová

Karel Hrd

Dobrý den, měl bych zájem o ubytování pro dvě osoby od 30.7–2.8.2017. Protože se jedná o letní měsíc, prosím o informaci zda jsou pokoje klimatizovány nebo je možnost klimatizace za příplatek?

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den, volné pokoje na tento termín máme, bohužel hotel klimatizovaný není ale na každém pokoji je větrák.

S pozdravem
Kamila Falgová-recepční hotelu

Petra Hrabětová

Dobrý den, máte ještě volný jeden dvoulůžkový pokoj v termínu od 9. – 11.6.? Děkuji

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
bohužel na tento termín máme již plnou obsazenost hotelu.

S pozdravem
Kamila Falgová-recepční hotelu

Vaclavikova Kateřina

Dobrý den máte volný pokoj pro dvě osoby v termínu 29.5–31.5. 2017 . Preem děkuji za odpověď Vaclavikova

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den, volné pokoje máme. Bohužel, slevomatová nabídka je platná až od 01.06.2017.
Pokud máte vyloženě zájem o tento termín, prosím, kontaktujte nás na naší e-mailové adrese a my Vám nabídneme jeden z našich hotelových balíčků.
S pozdravem Kamila Falgová

Jitka Vomáčková

Dobrý den,
měli byste volný termín 29.9 – 1.10.17 v pro 3 dospělé osoby v pokoji, jaká by byla cena? Děkuji Vám.

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den, ano tento termín volný máme. Cena trojlůžkového pokoje činí 2130,–Kč/za noc. Pokud byste měla zájem o závaznou rezervaci, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu.
S přáním hezkého dne.
Hotelová recepce

Aneta Dolejšová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda máte ještě volný jeden dvoulůžkový pokoj na tři noci v termínu od 16.-19.6.?

S pozdravem Aneta Dolejšová

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den paní Dolejšová,
bohužel, tento termín je již plně obsazený. Pokud budete mít zájem o jiný, neváhejte napsat a já se Vám pokusím vyhovět.

S pozdravem Kamila Falgová

Michaela Hemmerová

Dobrý den,
máte volný termín 23.6.-25.6.

Děkuji Hemmerová

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
je mi líto ale v tomto termínu je kapacita pokojů již obsazená. Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem a určitě se domluvíme na jiném termínu. Přeji hezký den
S pozdravem Hotelová recepce – Denisa Hunčovská

Martin Bláha

Dobrý den,
máte stále problém s přemnoženými pavouky jako před 3 lety?

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den pane Bláho, tento problém je již vyřešený. Nemusíte se obávat.
S pozdravem Kamila Falgová – recepce hotelu.

Miške Králová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné vouchery kombinovat a zda máte volný termín od 15.9.- 24.9. ? Pokud ano, je možno pokoje s balkonem klidně za příplatek? Děkuji Vám předem za odpověď. S pozdravem Michaela Králová

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
již jsem Vám psala email. Je mi líto ale pokoje s balkónem nemáme.
S pozdravem Denisa – recepce S-centrum

Iva

Dobrý den,
líbí se mi pobyt s polopenzí na 4 dny. Jsme 2 dospělí a 2 děti (9 a 11 let). Jak je to se vstupenkami pro děti + jídlo? Děkuji

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
Na místě poté zakoupíte dětské vstupenky a večeře můžete objednávat dětem v restauraci z menu a nebo jim také zaplatit „slevomatové večeře“ za 145,– Kč / 1 večeře.
Pokud máte ještě dotazy nebo chcete provést rezervaci co nejdříve nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.
Denisa – recepční hotelu.

KRISTÝNA Malovaná

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli provozujete i o výkendu děkuji Malovaná

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,

ano, provozujeme ale víkendové termíny se rychle zabírají. Takže pokud budete mít zájem o rezervaci, předem si zavolejte než zakoupíte voucher, jestli máme vůbec volnou kapacitu.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Kamila Falgová- recepční hotelu

Michaela

Dobry den,mate jeste volny termin 2.-8.7.pro 2 rodiny (2 dospeli+1 dite 3roky) pri uplatneni 4 voucheru?plati jiz 3lete dite?dekuji petruzalkova

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den, určitě máme volné pokoje. Můžete nás kontaktovat na naší e-mailové adrese hotel@s-centrum.com.
3 leté dítě bez nároku na lůžko neplatí.

S pozdravem
Kamila Falgová- recepční hotelu

Tomáš Kučerka

Dobrý den, máte volný termín 3. – 6.7.?

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
volné pokoje stále máme. Určitě nás kontaktujte co nejdříve na uvedeném telefonním čísle nebo emailem.
Hezký den, Hotelová recepce

Jiri

Dobrý den, není problém přijet s dětmi ve věku 1 a 4 roky. A jaká je stejná cena kdyby jsme prijeli ve všední dny. Děkuji Jiří Joza

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
Dítě do 3 let má pobyt zdarma. Dětskou postýlku vám rádi zapůjčíme.
Dítě do 16 let na přistýlce vč. snídaní za 500 Kč/noc.
Cena termínu pro všední den nebo víkend je stejná.

Pokud máte zájem o rezervaci pobytu, určitě nás kontaktujte co nejdříve na uvedeném telefonním čísle nebo emailem.
Hezký den, Hotelová recepce

Marie Řezáčová

Mohu koupit 4 vouchery pro 4 osoby -každé 2 vouchery bychom uplatnili za sebou?

Můžeme mít na jednom pokoji 2 deti do 3 let bez příplatku

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
určitě to nebude problém zařídit, jen si musíte včas zabrat vhodný termín aby bylo místo pokud budete chtít přijet na delší dobu.
S pozdravem
Kamila Falgová-recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru