Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Permanentní make-up očních linek nebo obočí ve Studiu Visage

4,8 / 5 Kosmetické studio Visage Pardubice  (mapa) 6 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Katka

Dobrý den, chtěla bych horní linky. Za měsíc ale jedu k moři, bylo by to v pořádku? Děkuji moc za info

Kosmetické studio Visage

Dobrý den,bylo by to v pořádku,ale nevím,jak brzy by jsme se shodly na termínu.Zavolejte ,telefon 731528791.Kumpánová

Radka

Dobrý den,
Měla bych velký zájem o permanentní make up obočí. Každý den si ho maluji, což je časově náročné a moc pracné. Blíží se léto, dovolená u moře, a tak se chci optat, zda to není teď nevhodné na to jít. Kvůli slunci, slané vodě apod.
Jsem mírný alergik na břízu, kočku a v zimním období se mi objevuje atopický ekzém okolo úst, byl by to v tomto případě problém?
A našla bych někde foto vaší práce?
Předem moc děkuji za odpověď.
Fejtková

Kosmetické studio Visage

Dobrý den,když jdete na perm. make up v létě,musíte si ho čerstvě po aplikaci chránit před sluncem a ani moře se nedoporučuje,po vyhojení už je to v pohodě.S alergií jsem jěště problém neměla a fotky nemám,bohužel,jen zdejší recenze.
Hezký den Kumpánová

Romana Tichá

Dobrý den, vím, ze to zde nabízíte, ale děláte i rty? Pokud ano,jaká je cenová relace. Děkuji

Kosmetické studio Visage

Dobrý den,rty nenabízím.Hezký den K.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru