Helena H.

Dobrý den, před více jak týdnem jsem si objednala 2pack. Zboží mi mělo být doručeno dnes 26.4. Včera jste mi zaslali info o expedici a termín doručení je 9.5.! Pokoušela jsem se dovolat na kontaktní telefon, bohužel, nikdo ho nezvedá.

Redukce hmotnosti

Dobrý den, jakmile bude zásilka odeslána, obdržíte email s číslem balíku, kde si budete moci sledovat, kde se zásilka nachází. Pěkný den.

Radka

Nerozumím tomu, proč jste mi včera odpoledne potvrdila v telefonu, že termín doručení stihnete a dnes o pár hodin později je již zpoždění 5 dní. Vaše služby bohužel začínají působil velmi nedůvěryhodně.

Redukce hmotnosti

Dobrý den, mluvila jste pravděpodobně s kolegyní. Snažíme se doručovat co nejdříve. Pěkný den.

Maky

Dobrý den, jestli jsem to pochopil správně, tak se stránkami ketofit.cz nemáte nic společného. Produkty jsou tedy od jiné firmy, ikdyž se jmenují stejně ketofit? Tamní dieta je jen pro ženy. Zde uvádíte, že je i pro muže. Vzhledem k tomu, že je založena na – především – proteinech, tak mi není jasné, jak může být stejná dieta pro 70kg a 100kg člověka. Buď bude mít ten 70kg přebytek proteinů a ty se přemění na tuk, nebo ten 100kg bude hladovět a z nedostatku proteinů stejně odbourá svalovou hmotu. Prvních 5 dní se jí 4 jídla plus povolená zelenina. Mám 75 kg a přestože vypiju přes 2l tekutin denně, musel jsem sníst přes 2kg zeleniny (cuketa, okurka, mrkev), abych „nechcípl“ hlady. Cca 30 minut po každém jídle cítím slabost ve svalech – především na rukou a po hodině „umírám“ hlady :-) V letáku doporučovaný počet 4 jídel denně (pro prvních 5 dní) s vynecháním dopolední svačiny, jde proti trendu na zrychlení metabolismu – tedy 5–6 jídel každé cca 2 hodiny v menších porcích, aby se metabolismus nakopl a neukládal „tuky“ z důvodu hladovění… to je na delší diskuzi a rozbor. Prosím tedy především o vysvětlení, jak může stejná dieta (velikost porcí, stejný přísun energie) „fungovat“ pro ženu/muže – člověka se 70/100 kg, když z fyziologického hlediska má každý jinou potřebu příjmu energie (už jen pro bazální metabolismus). Vezmu-li to čistě matematicky, tak jedno vaše jídlo má necelých 20gr bílkovin na porci x 4 jídla denně, což je cca 75gr bílkovin – pro příjem bílkovin 1,5–2,5gr na kg hmostosti to odpovídá člověku o hmotnosti 30–50kg??? Pro mně je to cca 1gram na kg tělesné hmotnosti, což nepostačuje ani kdybych celý den ležel na gauči. Stejně tak energetický příjem z pytlíkové stravy je ze 4 jídel max 400 kcal, což při mém bazálním metabolismu (přes 1600kcal) je na 25%. Fyziologicky je toto zabijácká dieta, která člověka vyhladový. :-) Rozuměl bych tomu, že je to doporučeno jako doplněk k běžné zdravé stravě, protože složení z hlediska výživy je velmi dobré a jídla jsou i vcelku chutná (jen by mně zajímalo, zda různá dochucovadla, emulgátory, zvýrazňovače chuti apod, jsou syntetická" éčka" nebo přírodní :-) ) např jako náhrada svačiny (nebo večeře s hromadou zeleniny ) – pro doplnění vitamínů, bílkovin, ale nedá se tím živit celý den. Děkuji za osvětlení a vysvětlení, jak lze touto dietou obelstít fyziku :-) Ale třeba se mýlím a dostane se mi od Vás vysvětlení, jak s denním příjmem 400 kcal a 75gr bílkovin přežít ve zdraví. Pokud by se zbytek energie potřebné pro bazální metabolismus, měl vzít z odbouraných tuků, tak by tělo muselo denně odbourat 1,2kg tuku (počítána energie 1gr tuku/10kcal), a to se bavíme o bazálním metabolismu – nehledě na to, že 1,2kg denně je vražedných (z dlouhodobého hlediska je optimální MAX 1kg týdně, abychom neodbourávali svalovou hmotu). Jediná správná dieta je mít menší příjem kalorií než je jejich výdej, jíst 5–6× denně menší porce pro udržení metabolismu v chodu, dostatečně pít (300ml/10kg hmotnosti), hýbat se a HLAVNĚ NEHLADOVĚT :-) tohleto maximálně jako doplněk, jak jsem uvedl výše..

Děkuji

Radka

Dobrý den, V termínu doručení mám uveden tento pátek. Včera po telefonu jste mi potvrdila, že v pátek balíček doručíte. Nicméně ve stavu objednávku nevidím, že by se objednávka zpracovávala, stále je jen přijatá. Aby došlo k dorušení v pátek, jak je uvedeno, musela by zásilka být dnes předána kurýrní službě. Jak to tedy je? Děkuji za odpověď.

Redukce hmotnosti

Dobrý den,

velmi se omlouváme za zpoždění Vaší zásilky, které nastalo díky neočekávanému zájmu o tyto produkty. Nyní je zpoždění max. do 5 dnů.

Sabina Kozubíková

Dobrý den, moc mi nesedí Vaše vyřizování objednávky ..dne 20.4. Vam přišla moje platba a stále vidím že se smím balíčkem vůbec nic neděje.. přitom na stránkách mate 5 dni doručení ?! Prosím o rychlejší vyřízení a poslání mé objednávky. Děkuji

Redukce hmotnosti

Dobrý den, prověříme. Pěkný den.

Redukce hmotnosti

Dobrý den,

velmi se omlouváme za zpoždění Vaší zásilky, které nastalo díky neočekávanému zájmu o tyto produkty. Nyní je zpoždění max. do 5 dnů.

Drahomira

Lze si dát po cvičení protein, kt.běžně používám? A užívat BCAA či jiné suplementy? Jinak dnes mi měl balíček dorazit a od 20.žádné info. Ale již jsem zaslala e-mail jak na Vás tak na Slevomat. Doufám, že se vše vyřeší.

Redukce hmotnosti

Dobrý den, neznáme složení přípravků, které užíváte. Nelze tedy odpovědět. Neměla byste jíst žádné další sacharidy, vyjma zeleniny.

Daniela Vágnerová

Dobrý den, už nějaké produkty doma mám a nějak nevím, jak správně začít. Kde najdu detailní postup používání, resp.jidelnicku? Koupila bych si k tomu, co mám, ještě tento box. Děkuji

Redukce hmotnosti

Dobrý den, veškeré info najdete v boxu a také na webu redukcehmotnos­ti.cz. Pěkný den.

eva

Nesedí mě počet jídel, 45 jídel není na 2 týdny, je tu chyba, tudíž nedůvěryhodné. taky na stránkách redukce hmotnosti toho moc není, je to fiktivní web na přechodnou dobu kvůli navýšení cen pro prodej, aby jakože byla velká sleva.

Redukce hmotnosti

Dobrý den, počet jídel sedí na 3 jídla na den a to vychází na 15 dnů. Web RH není fiktivní, je nový. Zatím hledáme další výrobce a dodavatele k rozšíření sortimentu. Pěkný den.

Alča

Chtěla bych se zeptat,jak to je…Na stránkách Ketofit je na 2 týdny 70 porcí,5 jídel na den,zde je 45 porcí na dva týdny,cca 3 porce na den…?

Redukce hmotnosti

Dobrý den, stránky Kefotit nejsou naše. Návod najdete na www.redukcehmotnosti.cz Pěkný den.

Alena

Dobrý den,omylem jsem zakoupila sladkou variantu,ale chtěla jsem slanou.Jak mohu změnit? Děkuji za pomoc.Janouškova

Slevomat.cz

Dobrý večer, Aleno,

objednávku jsem vám zrušila a nyní jen stačí vytvořit novou na slanou verzi :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

David Vonásek

Stačí málo, a najde se tolik hloupých lidí, kteří si myslí že za šestnáct stovek zhubnou.

Ktk

Dobrý den,

zakoupeno. Mám vyzkoušeno a výsledek, DODRŽUJE-LI SE VŠE, CO MÁ, se dostaví. Co však nemohu nikde najít, jsou přípravky z balíčku KETOFIT Support- nemohu nalézt ani na stránkách níže uvedených. Pomůžete mi, prosím?

Díky

Redukce hmotnosti

Dobrý den, tento balíček je již vyprodán. Pěkný den.

Hanička Ondráčková

Tak koupeno…jsem tedy zvedava ;-) a vsem ostatnim preji uspech :-)

Redukce hmotnosti

Držíme palce. Pěkný den.

Šárka Obrová

Dobrý den, chci se zeptat když mi koktejl nechutnal( zvedal se mi žaludek ) bude mi chutnat to jidlo?

Redukce hmotnosti

Dobrý den, těžko říct. Pěkný den.

Tereza Zemánková

Já měla též,žádný kulinářský zážitek ale po prvním týdnu 3kg dole,nyní 5 týden –9kg,skoro nesportuji a víkendy porušuji :-D takže za mě zázrak :-)

Redukce hmotnosti

Dobrý den, gratulujeme a držíme palce. Pěkný den.

Hana

Dobrý den, mohu se zeptat, zda Vaše výrobky obsahují aromata, barviva nebo jiná tzv. éčka, která škodí zdraví (například vyvolávají alergie)?

Redukce hmotnosti

Dobrý den, o ničem takovém nevíme. Pěkný den.

Michaela

Dobrý den, ráda bych se zeptala, co znamená v příbalovém letáku poznámka – nezapomínejte na doplňky stravy z balíčku Ketofit Support. Děkuji za odpověď

Ivo

Měl jsem toto od ketodiet, což je vlastně to samé a během tří měsíců jsem shodil 25 kilo a již dva roky se držím. Jen teď jsem radikálně zhoršil návyky získané při dietě a přibral jsem 6 kilo. Takže objednávám. Na mé doporučení to zkusil o několik známých a ve velké většině měli úspěch. Asi dva toho nechali, měli žaludeční problémy. Za mě doporučuji.

Redukce hmotnosti

Dobrý den, moc děkujeme za Váš příspěvek. Pokud má někdo problém s nadváhou, je to celoživotní boj. Život přináší různé nástrahy a někdy je opravu těžké se udržet. Držíme palce. Pěkný den.

Vilém Lepil

Dobrý den, jak vám prodej téhle podvodné „keto diety“ vydělává? :) Vidím, že i v dnešní době se najde spousta naivních zoufalých lidí, kteří skočí na první blbost, co uvidí, ale takhle na nich těžit je dost za hranicí slušnosti. Kdo aspoň trošku zná, jak funguje metabolizmus, lidský tělo a hlavně ketóza, z vás musí zvracet. Opravdová keto dieta je založená na zvýšené konzumaci i bílkovin, ale především tuků, které vaše dieta skoro neobsahuje. Můžete nějak objasnit, jak dokážete oklamat fyziologii člověka a kompenzovat tak obrovský kalorický deficit?

Redukce hmotnosti

Dobrý den, z Vašeho dotazu je jasné, že dané problematice nerozumíte. Proto se, prosím, do takových debat raději nepouštějte. Pěkný den.

Žaba Breptová

Dobrý den, není mně úplně jasné, jak se dá paušálně říct, že jsou tři jídla na den, když si ty boxy kupují různí lidé, různého věku, pohlaví hmostnosti, aktivity, s různým bazálním metabolismem a denním aktivním výdejem… vždyť na všech těchto věcech přece logicky musí záviset, kolik kdo těch jídel na den bude potřebovat, ne?

Redukce hmotnosti

Dobrý den, všechny údaje, které popisujete, jsou zcela určitě důležité při redukční dietě. Proteinová dieta ale funguje na úplně jiném principu. Pěkný den.

Blanka

Dobrý den, je možné pít při této dietě kávu ?

Redukce hmotnosti

Dobrý den, ano. Bez cukru a bez mléka. Pěkný den.

Alexa Šáchová

Dobrý den, lze při této dietě sportovat? Plus jakým způsobem se pokrmy připravují?

Redukce hmotnosti

Dobrý den, při dietě je nižší hladina krevního, což při tvrdém tréninku může vést k hypoglykémii. Dá se zcela určitě běhat krátké tratě, jezdit na kole v pohodovém tempu, jóga a pod. Záleží také na Vaší kondici. Pokud jste zvyklá sportovat, zvládnete toho mnohem více, než nesportující člověk. Doporučuji vyzkoušet a zjistit, kde jsou Vaše hranice. Pěkný den.

Markéta Večeřová

Dobry den, je dieta vhodna pri kojeni? Dekuji :)

Redukce hmotnosti

Dobrý den, ne není. Ketóza ovlivňuje chuť mateřského mléka. Počkejte s dietou, až po ukončení kojení. Hezký večer.

R

Mela jsem Ketodiet,je na stejny princip,vse jsem dodrzovala a po 2 mesicich ani kilo dolu Zbytecne vyhozene penize.

Yuliya Yefimchuk

Dobrý den, je dieta určená pouze pro ženy?

Redukce hmotnosti

Dobrý den, dieta je určena mužům i ženám. Pěkný den.

Drahomira

Když bych si koupila dvě balení, tedy 2× 15 dní, je to tak že každá fáze bude trvat 10 dní misto 5? Nebo po 5 dnech jak uvádíte a pak dalších 15 dní bude jako třetí fáze?

Redukce hmotnosti

Dobrý den, ano, jak píšete, každá fáze bude trvat 10 dnů. Hezký den.

Michaela Potrusilová

Dobrý den, pokud objednám a zaplatim hned kartou, nešlo by doručit dříve? Termín 24.4. mi přijde zbytečně dlouhý. Děkuji Potrusilová

Redukce hmotnosti

Dobrý den, termín doručení je pracovních dnů. Pěkný den.

KRISTYNA

Dobrý den,mám dotaz když jsou 3 jídla na den,tak třeba oběd si uvařím normální? A co by to mělo být za jídlo aby se to hodilo k této dietě. Děkuji za odpověď

Redukce hmotnosti

Dobrý den, jedno pravé jídlo si připravte v podobě nízkotučné bílkoviny se zeleninou. Kuřecí, krůtí, králičí maso, drůbeží játra, vaječná omeleta, šmakoun, tofu, netučná ryba.

Eva Červenková

Prosím Vás, lidičky, nekupujte to. Možná Vás to zbaví po několikatýdenním hladovění několika kil (bohužel především aktivní hmoty a vody, což určitě není Váš záměr), ale vsadím se s kýmkoliv, že při nasazení původní stravy je máte zpátky a vzhledem k tomu, že si výrazným snížením kalorického přísunu zpomalíte metabolismus, naberete při stejné stravě jako předtím další kila navíc. Krátkodobé diety jsou jen krátkodobé! Nikdy nebudou fungovat dlouhodobě! A instatní jídla do zdravého životního stylu určitě nepatří a živit se výhradně tímto několik týdnů je vyslovená hloupost. Kupte si za ty peníze raději nějaké kvalitní jídlo a začněte se zajímat o zdravé stravování, jedině tímto lze dostáhnout dlouhodobých výsledků. Držím všem pěsti, aby prozřeli:-)

Redukce hmotnosti

Dobrý den, při proteinové dietě jde redukce především na úkor tukové tkáně, nikoliv aktivní. A to vzhledem k dostatečnému příjmu bílkovin a také vzhledem k principu diety, který je dílem lékaře. Dieta naučí pravidelné stravě. Je logické, že pokud se někdo svým stravováním dopracuje nadváhy, nemůže se po redukci k tomuto stylu vrátit. Pokud ano, vždy kila nabere. Ne každý člověk má čas, chuť a možnost denně si připravovat dietní a čerstvou stravu. Každý má svobodnou volbu. Hezký den.

Miruna

Dobrý den přejí mám otázku kolik kg je možné zhubnout za těch 15 dní? :) Děkuji za odpověď.

Redukce hmotnosti

Dobrý den, na toto bohužel nemůžeme objektivně odpovědět, aniž bychom Vás viděli, věděli, kolik je Vám let, kolik měříte a vážíte, kolik máte tuků a svalů. Průměrný úbytek je cca 3 – 8 kg. Záleží na vstupních hodnotách a na dodržování diety. Hezký den.

Zdenka Nováková

Dobrý den, A co přechod? v přechodu je problém s hubnutím, jak je to v tomto případě? děkuji za odpověď. Nováková

Redukce hmotnosti

Dobrý den, ničeho se neobávejte. Mnohdy je proteinová dieta jediný způsob, jak v tomto období snížit hmotnost. Máme klientky, které právě v tomto věku vyzkoušely již všechny dostupné diety a bez výsledku. S proteinovou dietou se jim podařilo zbavit se i nadváhy kolem 15 kilogramů. Držíme palce. Pěkný den.

Natty Vochyanová

Dobrý den, v případě, že zakoupím dvě balení, jak bude probíhat schéma jídel? Budu prodlužovat každou fázi na dva týdny nebo projedu všechny tři fáze a pak znova? Děkuji

Redukce hmotnosti

Dobrý den, prodloužíte si každou fázi. Hezký den.

Klára

Dobrý den,

nejím houby, šlo by vyměnit houbovou omeletu za něco jiného?

Děkuji.

Redukce hmotnosti

Dobrý den, složení boxů je dané a bohužel měnit nelze. Pěkný večer.

Martina

Dobrý den, při odběru tří balení (15ti denních), platí se jedno poštovné? Děkuji za odpověď.

Redukce hmotnosti

Dobrý den, ano. Poštovné hradíte jen jedenkrát. Hezký den.

Petra

Dobry den, v pripade vetsiho nakupu – lze mit dve slane baleni za cenu setu sladky+slany? Brala bych min. 3sety (vse slane). Diky za info

Redukce hmotnosti

Dobrý den, ceny i složení boxů jsou dané, měnit je nelze. Pěkný den.

V. P.

Dobrý den, dá se konzumace prodloužit na měsíc (při zakoupení dvou balení)? Že by se tím zvýšil úbytek váhy. Díky za odpověď.

Redukce hmotnosti

Dobrý den, samozřejmě ano. Záleží na tom, kolik kg potřebujete zredukovat. Pěkný den.

Michaela

Dobrý den, nejím houby. Bylo by možné ve sladkém boxu vyměnit 2× houbová omeleta za něco jiného? Děkuji

Redukce hmotnosti

Dobrý den, záměna sortimentu v boxech bohužel není možná. Příjemný den.

Dádinka Vrbová

Dobrý den.Proč je u výrobku napsáno,že dieta je na 2 týdny,když jídel je pouze 45 ks ? Kolik jídel s emá jíst denně tedy? Kdyby 5,tak to vyjde na 9 dní a kdyby jen 3,měla bych hlad a stejně by to nevycházelo.děkuji za odpověd.

Redukce hmotnosti

Dobrý den, na jeden den jsou určena tři jídla. Balení postačí na 15 dnů. Příjemný den.

Monika Pospíšilová

Ono se jednalo o to, protože ty boxy – slaný, sladký vyjdou o něco lépe finančně + se neplatí poštovné. Takže takhle to nejde.

Monika Pospíšilová

Dobrý den,

nelze koupit kombinaci, třetí variantu, dva boxy Slanější? Místo jednoho sladkého a jednoho slaného :) Děkuji

Redukce hmotnosti

Dobrý den, kupte si dva boxy slané.

Barbora Chládková

Dobrý den, jsou produkty bezlepkové? Děkuji

Redukce hmotnosti

Dobrý den, produkty bezlepkové nejsou. Jejich složení najdete v nabídce.

Hana Martincová

Dobrý den,
když nejím čokoládu, ale chtěla bych Vaší nabídku využít a zboží zakoupit, je možnost všechny čokoládové složky vyměnit za něco jiného?

Redukce hmotnosti

Dobrý den, napište, prosím, přesně, co chcete vyměnit a ze kterého boxu. Děkujeme.

Míša

Dobrý den, bylo by možné si k objednávce přidat i něco navíc z Vašeho eshopu (na jedno poštovné)?

Redukce hmotnosti

Dobrý den, Objednejte si z redukcehmot­nosti.cz, co potřebujete a do poznámky napište, že žádáte o připojení zboží k objednávce ze Slevomatu. Napište mi prosím ještě Vaše jméno a příjmení a email. Děkujeme. .

Zpět na detail nabídky

Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.