Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Velké masové prkno Hloupého Honzy plné dobrot až pro 4 osoby

4,3 / 5 Hloupý Honza Praha - Nové Město  (mapa) 60 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Behounek

Dobrý den, musím říci, že jsem se velice těšil na masové prkénko, ale bohužel realita ve vašem podniku byla poněkud jinde. Asi bych začal hned v úvodu při objednávce nápojů, ačkoliv nejsem pivar měl jsem Docela chuť na dobré točené pivo, po přečtení nabídky druhů piv jsem se rozhodl, že nechám na výběru obsluhy jaké si dám. Po mém pozádání: „asi nechám výběr na vás jaké pivo by jste mi natočil“ obsluha: „no tak já vám určitě žádný pivo nenatocim“ já:„aha vy máte jen lahvove?“ obsluha: „já pivo netocim já pivo cepuju“…
No ať se na mě nikdo nezlobí ale snad jsem toho moc neudělal. Nechápu na co obsluha machrovala? Nebo jestli se pokoušela o vtip?… Podle tónu to tak nevypadalo. Nicméně pivo mi bylo přinesene asi dobré, ale při jeho pokojové teplotě jsem to jaksi nedokázal ocenit. Další zbytečné poznámky obsluhy které jen naznacovali to jak ji obtezujeme když je restaurace prázdná a jsme tam sami, preskocim a přejdu rovnou k jídlu. Samotne prkénko vypadalo lépe než na ilustrační fotografii, ale chyběli berani rohy, což jsem si uvědomil až po odchodu z restaurace. Samotná chuť jídla byla hluboko pod úrovní vzhledu, ano říká se, že člověk ji i očima no po prvním soustu jsem trochu začal chápat příčinu prázdné restaurace. Všechno maso na prkénku bylo absolutně suché a tuhé, zebirka byla úplně suchá spálená na uhel a když už jsem na nich našel maso bylo tak tuhé že mi trvalo tak minutu, silného, soustředěného žvýkání abych ho mohl spolknout. Křídla v pikantní marinade si představuji taky trochu jinak, než suchá, uvnitř téměř až krvavá bez výraznější chuti. Abych to zkrátil jediné co bylo chuťově dobré byla klobása a doobjednane domácí chipsy s cesnekovym dippem byly výborné. Bohužel jsme asi třetinu prkenka nechali odnést. Po otázce obsluhy, jestli bylo vše v pořádku, jsem řekl vše s čím jsem měl problém a bylo mi naznaceno že jsem jen zákazník který nemá chuťové buňky a chyba je vlastně jen a jen na mé straně. Tímto jsem požádal o zaplacení a s naprostým údivem nad českou aroganci jsem odešel…

Dagmar

Dobrý den, máte prosím otevřeno v pátek 14.4.-16.4.2017 ?Děkuji za informaci.Dagmar

Hloupý Honza

Dobrý den, ano, v pátek 14.4. máme otevřeno. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru