Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Permanentní make-up vašich očních linek, obočí nebo rtů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Sabina Kundrátová

Veliká nespokojenost. Agresivní Paní kosmetička velice neprofesionální až hrubé chování. Nedoporučuji !!!!!

Marta Kušová

Chtěla jsem se zeptat, mám nalepené řasy, řasa na řasu. Je možno udělat horní linku. Děkuji Kušová.

Studio Amon

Dobrý den. Je mi líto ale při nalepených řasách není možné udělat horní linku. S pozdravem Studio Amon

Katka

Dobrý den, v ceně tetování je zahrnuta i korekce? Děkuji za odpověď-

Studio Amon

Dobrý den. Ne v ceně voucheru není zahrnutá korekce. S pozdravem Studio Amon

Katka

Dobry den chtěla bych se zeptat na ty horní linky,kdybych nechtela přirozené ale vyrazné,da se poukaz vyuzit? S tim ze uz jsem jednou tetovane mela a potrebuji obnovit

Studio Amon

Dobrý den. Na výraznosti horních linek se domluvíte přímo s kosmetičkou. Na horní linky vám doopravdy stačí jeden poukaz. Pokud ale máte více otázek, zavolejte si přímo naší kosmetičce na tel. číslo 607075678 a ráda vám vše zodpoví sama. S pozdravem Studio Amon

Zuzana Barchanska

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na permanentní tetování obočí jakou metodu používáte a můžu někde vidět vaše ukázky práce??děkuji

Studio Amon

Dobrý den. Tato akce je na klasický permanentní make-up. Ale děláme i 3D vláskování obočí. Práci naši kosmetičky můžete vidět na naších stránkách. S pozdravem Studio Amon

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru