Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vaše tělo je ocení: Chia semínka pro zdraví a sílu po celý rok

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Radka Janošová

Dobrý den, zakoupila jsem 15.5. zboží v této nabídce, již je zaplaceno. Proč je dodání až počátkem června, nebylo by to možné dříve. (mimochodem jsem také z Ostravy)
Děkuji za odpověď.

Lenka

Nikde není u objednávky napsáno, zda je opravdu 1kg???

Slevomat.cz

Dobrý den, Leni,

ano jedná se opravdu o 1 kg :-)

Hezký den. Míša

Фанда Остравак

Je zvláštní že byl osobní odběr v Ostravě v Avionu, a nyní zase není.Proč prosím?

MegaSladkosti.cz

Bylo to jen na chvíli. Nyní pouze dodání uvedenými možnostmi.
Děkujeme za pochopení.

Veronika B

Dobrý večer,
V diskuzi výše uvádíte, že je možné vyzvednout v Ostravě. To je myšleno v Zasilkovne? Pobočka Ostrava se při objednávce neukazuje. Pouze Zasilkovna a Ppl..

MegaSladkosti.cz

Ano, je to tak. Osobní odběr na prodejně v Ostravě nemáme.

Sylvie Horská

Dobrý den, zcela určitě a moc ráda bych si semínka koupila. Ovšem s cenou za dodání se to opravdu nevyplatí, jak již bylo řečeno. To se ovšem netýká pouze vás, ale i dalších mnoha nabídek, kterým zvednutí ceny Zásilkovnou jednoznačně škodí. Přeji hezký den Sylvie

Shelley Treml

Dobry den,
prave jsem si koupila 2kg chia seminka, ale byla jsem velmi zklamena ze jsem si mohla JENOM objednat 2kg, kdyz dnes odpoledne jeste bylo mozno si objednat 4kg za osobu. Co se stalo? Je mozno doobjednat? Dekuji, Tremlova

MegaSladkosti.cz

Dobrý den Shelley, dnes večer bude omezení odstraněno.
Můžete pak nakoupit, kolik budete chtít. Pěkný den přeji

Kristýna

Dobrý den, chtěla ´jsem se zeptat, nešlo by koupit více balení najednou, než jen 4? Vždy se domluvíme více lidí najednou, aby se to vyplatilo a většinou bylo možné objednat i 10kg naráz…

MegaSladkosti.cz

Dobrý den Kristýno, dnes večer bude omezení odstraněno.
Můžete pak nakoupit, kolik budete chtít. Pěkný den přeji

Фанда Остравак

CHtěl bych si je vyzvednout.Mám to k Vám kousek ;-)

MegaSladkosti.cz

Dobrý den, nyní u této nabídky, není tato možnost. Sledujte naše nabídky a možná tuto možnost brzy přidáme.

MegaSladkosti.cz

Již můžete použít i odběrné místo v Ostravě :)

Petra Křepelková

Dobrý den chci se zeptat , co to je za kvalitu ? osobně jsem to ochutnala a přišlo mi to jako levná náhrada ale možná se mílím.

MegaSladkosti.cz

Dobrý den,

máme pouze kvalitní Chia semínka. Žádné levné náhrady ani nejsou k dostání. Pěkný den, Tomáš

Jana Machátová

Ztotožňuji se s názorem paní Romany. Nechápu.

Vasek Kupec

dobry den neodecettli jste mi kredit

Slevomat.cz

Dobrý večer, Vašku,

je nutné zaškrnout že chcete kredity na objednávku uplatnit. Bohužel už to nelze dodatečně, mohu vám pouze objednávku zrušit a můžete vytvořit novou, kde své kredity uplatníte.

Děkuji a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

Petr

Souhlasím s dotazem paní Romany. Je možno vyzvednout osobně na některé pobočce popř . ve skladu?

MegaSladkosti.cz

Již můžete použít i odběrné místo v Ostravě :)

Soňa

Plně souhlasím s paní Budilovou …

Romana Budilová

Cena Chia semínka za 1 kg super, ale doprava tak nevýhodná, že za tu samou cenu je koupím v obchodě. Proč to dáváte na slevomat, když se to ani nevyplatí?

MegaSladkosti.cz

Dobrý den přeji, to nás mrzí, že Vám cena za poštovné připadá vysoká. Snažíme se o nejvyšší kvalitu našich služeb.
Věříme, že další nabídka z naší strany, se Vám bude líbit více. Přeji krásný den, Tomáš :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru