Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Krása po korejsku: Pleťové masky značky Pilaten s bambusovým uhlím

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Mrázová

Dnes mi masky přišly a jsem moc spokojená. Opravdu fungují a pleť je po nich krásně hebká. Mohu jen doporučit.

Cajky.com

Děkujeme :)

Simona Míšková

Je mozne masku pouzivat na vsechny typy pleti a jak casto ji lze pouzivat?

Cajky.com

Dobrý den. Ano, maska je vhodná pro všechny typy pleti. Co se týče užívání, tak je doporučeno 1–2× za týden.

Marie

Dobrý den. Masky jsem si na Slevomatu již koupila a byla jsem moc spokojená. Bylo by možné si masky od Vás kupovat i po ukončení akce?

Cajky.com

Dobrý den. Moc děkujeme za vaši důvěru. Co se týče masek, tak je po ukončení akce můžete zakoupit na našich stránkách.

Marie

Dobrý den. Masky jsem již na Slevomatu zakoupila a opravdu jsem byla spokojena. Bude u vás možné masky kupovat dlouhodobě i po akci?

M.

Přesně tak, to je snad vtip :D na ebay za 3,– jeden kus .. úplně totéž ..

Cajky.com

Dobrý večer. Jak jsme již psali, tak tyto masky nejsou stejné jako masky z ebay.

Jan

Proč prodalváte předražené zboží z aliexpress a lžete o slevě? Když tato maska se dal koupit 10ks za 2 dolary?

Cajky.com

Dobrý večer. Tyto masky nejsou z Aliexpressu, ale jsou originál Pilaten .Na masky máme certifikát přímo od výrobce. Existuje více druhů masek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru