Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Venkovní Adventure golf: hodinová zábava pro dva dospělé či rodiny s dětmi

4,8 / 5 Centrum zábavy a sportu Fomei Hradec Králové  (mapa) 805 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Tomáš Suchý

Dobrý den jaký poukaz mám zakoupit, když jsem jeden dospělý a mám dvě děti?

Centrum zábavy a sportu Fomei

Dobry den
Vyuzijte variantu :
2 dospely a priplatite si jedno dite
Nebo rodinne vstupne a i tak se Vam ta cena vyplati.
Pekny den

L. Horáková

Ještě dotaz k otevíraci době…píšete dle domluvy..v červnu, ve ctvrtek…máte aspon představu…jestli je možné k vám přijet mezi 14–18h? Díky

Centrum zábavy a sportu Fomei

píšeme dle domluvy.. bohužel to nabízí systém nastavení firemních údajů :-) , proto je vhodné a dobré sledovat golf.fomei.com , kde aktuální otevírací doba je vždy uvedena ..
někdy v červnu a ve čtvrtek pokud bude hezky tak provozní doba bude jistě do min 19 hodin .
pěkný den

L. Horáková

Dobrý den,
ještě se chci zeptat, jestli stačí voucher pro 2 dospělé, když mají děti 102cm a 86 cm. Vybavení je zapůjčeno v ceně nebo se něco připlácí? Děkuji za odpověd.

Centrum zábavy a sportu Fomei

Také ještě jednou dobrý den,
Voucher pro dvě osoby stačí pokud děti splňují kriteria do 100cm :-) při 2 cm se to dá tolerovat, pokud to není 10 cm :-)
pěkný den

L. Horáková

Dobrý den, je aktivita vhodná pro 6 a 3leté děti? Nevadí Vám, když děti pobíhají po areálu? Děkuji za odpověd.

Centrum zábavy a sportu Fomei

Dobrý den,
Samozřejmě že nějaké meze jsou :-) , ale naopak děti si to velmi užívají, jen to počasí nám zatím nepřeje.
s pozdravem

Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký voucher si máme koupit, když jsme 2 dospělí a syn má asi 153 cm.Děkuji

Centrum zábavy a sportu Fomei

Dobry den ,
Dva dospeli … dite vyresime na miste .
S pozdravem

Šárka Lejhancová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co se dá za hodinu stihnout? Dá se to zvládnout celé nebo je to spíše na 2 hodiny? Děkuji.

Centrum zábavy a sportu Fomei

Dobry den
Za hodinu se da hriste zahrat ve dvou osobach 2×, pri prumerne zrucnosti hracu.
Pekny den a dekujeme za dotaz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru