Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Omlazení pleti a odstranění jemných vrásek přístrojem Vital Injector

4,7 / 5 Medical Institut Plzeň  (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
jarka jungová

Dobrý den, mám zájem o omlazeni pleti vitalem injektor. Chci se zeptat kolik séra je k dispozici na jeden voucher v hodnotě 2499 kč, pak jestli mohu zákrok podstopit 2 dny před srazem , nebo raději dřív a jestli je zákrok s garancí.
děkuji za info jarka

Medical Institut

Dobrý den,

sérum vystačí na ošetření celého obličeje. Po zákroku může být pleť začervenalá a ve vyjímečných situací se mohou objevit i modřinky. Doporučila bych Vám podstoupit zákrok dřív než 2 dny před srazem.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Medical Institut

lenka

dobry den chci se zeptat jestli si u vas muzu dat aplikovat vytazek z kmenovych bunek a nebo lifting thuruage.

Jaki

Dobrý den , chtela bych se zeptat – za tuto cenu ošetříte obličej ,krk i dekolt ? děkuji – hezký den !

Medical Institut

Dobrý den,

akce se týká pouze ošetření obličeje a krku.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Medical Institut

Iveta

Dobrý den, mám zájem o toto ošetření. Mám ale velice problematickou pleť převážně aknózní. Mám strach aby mi to ještě víc neuškodilo. Děkuji

Medical Institut

Dobrý den,

ošetření můžete postoupit i s aknózní pletí. Určitě Vám to nikterak neublíží, spíš naopak.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Medical Institut

Renata Krocilova.

Dobry den,mela bych zajem o toto osetreni a chtela sem se zeptat za jak dlouho mohu tuto proceduru podstoupit kdyz jsem tyden po liftingu hornich vicek.Plexr.De­kuji.Krocilova.

Medical Institut

Dobrý den,

pokud nemáte nějaké velké otoky či modřiny, tak ošetření již můžete podstoupit.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Medical Institut

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru