Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

300 Kč na nákup v online supermarketu Rohlik.cz – rozvoz po šesti městech

4,6 / 5 Rohlik.cz - online supermarket (6 poboček) Plzeň  (mapa) 638 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Michal Mesicek

Chtel jsem vyzkouset Brno,ale bohuzel je vyprodano,takze nic a kdyby jste napsali kolik kusu voucheru je pro kazdou variantu tak by to rpzhodne nebylo na škodu

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Michale, mrzí nás, že jste nemohl akce využít. U další akce již bude počet kusů uveden. Omlouváme se! Hezký den, Eliška – rohlik.cz

pavel mazel

nebude navysovani voucheru pro brno? dekuji

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Pavle, počet kupónů pro Brno jsme již jednou v průběhu akce navyšovali. Bohužel vzhledem k jejímu krátkému trvání bychom nestihli další navýšení zařídit. Děkujeme za pochopení. Hezký den, Eliška – rohlik.cz

Alena

Navyše, ako píšu ostatní, nikde na stránke nie je zvrejnený maximálny počet voucherov…
Je dosť smutné, že Slevomat nerieši oprávnené sťažnosti zákazníkov a nerobí nič pre to, aby sa jeho zlé meno ďalej nešírilo…

Alena

Prečo nebude navýšený počet kupónov do Brna, keď je tu o ne taký záujem? Ak by sa znížil počet voucherov pre ostatné mestá, Rohlík by to nič navyše nestálo, len by ste mali ďalších spokojných zákazníkov namiesto nahnevaných, na ktorých nevydalo… Alebo Rohlík nemá záujem predávať tieto zľavy a tým propagovať svoje služby?

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Aleno, velice nás mrzí, že jste nemohla slevy také využít :( Počet kupónů pro Brno jsme již jednou v průběhu akce navyšovali. Bohužel vzhledem k jejímu krátkému trvání bychom nestihli další navýšení zařídit. Děkujeme za pochopení. Hezký den, Eliška – rohlik.cz

Mirek Trávníček

Dobrý den, taky bych uvítal možnost koupit si kredity pro brněnskou pobočku Rohlík.cz Pokud jste na zacatku neinformovali, že je k dispozici pouze několik voucherů, přijde mi to nefér k zákazníkům změnit podmínky v průběhu akce. Tohle obvykle není styl Slevomatu.

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirku

moc mě to mrzí, počet kusů je vždy omezen pro každou variantu. Určitě se však nebojte, vymyslíme pro vás brzy novou nabídku :-)

Hezký den. Míša

Marie Ondryasova

Dobry den, proc uz Brno neplanujete navysit?jak jiz bylo uvedeno, nikde neni napsane, ze je pocet kuponu na Brno omezen :(

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Marie, již jsme jednou počet vouhcerů v Brně navyšovali a proto už další navýšení neplánujeme. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den, Eliška – rohlik.cz

Jiří Jurásek

Nikde nebylo napsané, že je omezený počet kusů (Brno)…

Simona Krejčí

Dobrý den, pro Brno tedy již počet voucherů nenavýšite?

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Simono, pro Brno už navýšení voucherů neplánujeme. Děkuji za pochopení a přeji hezký den, Eliška – rohlik.cz

Karel Majer

už sem to našel de to jen na tři dny předem v poho
toto je snad jeden na prstech jedné ruky spočtenej voucher kterej se vyplatí co sem na slevomatu zatím zakoupil

Karel Majer

nějak nemůžu najít když náhážu věci do koše dnes nebo zítra že je chci dopravit 17.4.2017 to nejde ?

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Karle, objednávku můžete dokončit maximálně na tři dny dopředu. Čas doručení si volíte při dokončení nákupu. Hezký den, Eliška – rohlik.cz

Irena

Dobrý den, škoda že už nejsou vouchery pro Brno, také bych si koupila… než jsem přišla na nabídku, už je vyprodáno. Bude se akce někdy opakovat?

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Ireno, určitě akci zase někdy zopakujeme. Máme ale akce i mimo Slevomat. Stačí, když nás budete sledovat na našem Facebooku, kde o nich budete hend vědět :) Hezký den, Eliška – rohlik.cz

Jitka Čepková

Dobrý den.

Když se chci jenom podívat na Vašich stránkách na nabídku zboží, proč je nutné zadat celou adresu? Ta by se měla zadávat až při objednávce. Proč není možné zadat pouze město?
Předem děkuji za odpověď.

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Jitko, pokud nechcete zadávat svou přesnou adresu, stačí když zadáte jinou v rámci města, kam chcete nákup přivézt. Na každém ze skladů máme jinou nabídku, proto je potřeba adresu zadat předem, aby se Vám ukázala aktuální nabídka pro Vaše město. Hezký den, Eliška – rohlik.cz

Hana

Dobrý den, bude ještě, prosím, k dispozici Brno? Děkuji.

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Hano, počet voucherů pro Brno byl už jednou navýšen a zatím o opakované navýšení voucherů neuvažujeme. Děkuji za pochopení a přeji pěkný den, Eliška – rohlik.cz

Ludmila Hrouzková

uplatnila jsem na poukaz 20 kreditů od Slevomatu, objednávka se nezdařila, kredity mám smazané, místo Liberec je již vyprodané, dostanu kredity zpátky ?

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Ludmilo, ohledně vrácení kreditů se prosím obraťte přímo na Slevomat. Vouchery pro Liberec stále jsou dostupné a můžete jej zakoupit. Hezký den, Eliška – rohlik.cz

Karel Majer

Ok takže doprava v Brně je zdarma bude rozvoz i na velikonoční dny
pátek 14.4.2017
neděle 16.4.2017
pondělí 17.4.2017
 ?

Rohlik.cz - online supermarket

Ano, v tyto dny rozvážíme také, vždy od 8:00 do 22:00, Eliška – rohlik.cz

Richard Vágner

Pokud jsem v Brně a varianta pro Brno již není k dispozici, můžu i přesto zvolit jinou variantu voucheru a nechat si zboží do Brna za poplatek zavézt?

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Richarde, to bohužel nelze, ale po dohodě se Slevomatem jsem počet voucherů pro Brno nechali navýšit. Můžete jej tedy zakoupit a objednat :) Eliška – rohlik.cz

Karel Majer

ty jo zas popis takovej že tomu nikdo nerozumí

bomba tak je doprava zdarama nebo není v Brně

atačí odpověd

ano

 ne

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Karle, doprava zdarma v rámci Brna a okolí je v rámci hodinového okna zdarma na jakoukoli výši objednávky a pokud zvolíte konkrétní čas, tak se Vám doprava zdarma počítá od částky 1200,–. Hezký den, Eliška – rohlik.cz

Jana K.

Dotaz beru zpet, spatne jsem pochopila hlasku, ktera mi naskocila po pridani 1 voucheru do kosiku – mozna tip pro webmastery – zpresnit hlasku ve smyslu – do kosiku lze vlozit jen jeden voucher tohoto druhu ;-)

Jana K.

dd, pro Brno jiz neni k dispozici? skoda, chtela jsem vyzkouset…

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Jano, vouchery do Brna byly sice vyprodané, ale po dohodně se Slevomatem, jsme jejich počet nechali navýšit a můžete jej zakoupit :) Hezký den, Eliška – rohlik.cz

Marcela

Dobrý den,
jsem z Ústí nad Labem, chtěla bych vědět zda v případě, že zvolím u dopravy hodinové okno budu mát dopravu zdarma, tak jak uvádíte v nabídce?

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Marcelo, v případě, že se cena Vaší objednávky pohybuje od 300 Kč do 1200 Kč je dopravné v rámci hodinového okna za 49 Kč. Pokud nákup přesáhne částku 1200 Kč, je hodinové doručovací okno samozřejmě zdarma. Hezký den, Eliška – rohlik.cz

Markéta P.

zvolila jsem dopravu v rámci hodinové okno – uvádíte že bude zdarma. Mě se ale načítá za 49 Kč? kde je problém?

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Markéto, záleží na městě, kam chcete objednat. Pokud jste z Brna, doprava v rámci hodinového okna je zdarma. V rámci ostatních měst je doprava zdarma v rozmezí hodiny za nákup nad 1200,–. Děkuji a hezký den, Eliška – rohlik.cz

Darina

Dobry den,dovazite i do Loun?Mohu i zakoupit vice voucheru?Dekuji

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Darino, do Loun bohužel zatím nedovážíme. Na objednávku lze využít pouze jeden slevový voucher. Děkuji za pochopení. Hezký den, Eliška – rohlik.cz

Kamil

Zdravím, píšete, že při volbě hodinového okna je doprava zdarma. Mně se ale zobrazuje za 49 Kč, lze to opravit?

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Kamile, záleží na městě, kam chcete objednat. Pokud jste z Brna, doprava v rámci hodinového okna je zdarma. V rámci ostatních měst je doprava zdarma v rozmezí hodiny za nákup nad 1200,–. Děkuji a hezký den, Eliška – rohlik.cz

Marie

Dobrý den, bydlíme kousek od Brna, ukazuje mi, že sem jezdíte, je doprava stále zdarma nebo to platí jen pro Brno? Děkuji

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Marie, pokud k Vám dovážíme, voucher platí i pro Vaši adresu. Jedná se o Brno a okolí :) Hezký den, Eliška – rohlik.cz

dana

dobrý den,chtěla jsemse zeptat proč je ve všech městech napsáno 150 kč když to má být 300 kč.díky dana

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Dano, cena voucheru je 150 Kč, ale sleva na nákup u nás je 300 Kč :) Platí stejně pro všechna uvedená města. Eliška – rohlik.cz

dana

dobrý den,chtěla jsem se zeptat nějak to nechápu musím si koupit za 150kč a po zaplacení dostanu 300 kč slevu na nákup,a to si musím vybrat město.díky dana

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Dano, nejprve si vyberete město, kam byste chtěla nákup přivézt a poté zaplatíte 150 Kč za které získáte voucher na nákup za 300 Kč u nás na Rohlíku :) Eliška – rohlik.cz

REGNER

to samý já připsáno 150 a mělo být 300!!!!

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den, dalších 150 kreditů Vám bylo přičteno do účtu. Omlouváme se za komplikace, měli jsme chybu v kódu.
Hezký den, Radka zákaznická podpora Rohlik.cz

Pavel Severa

Minimální cena objednávky je 300, počítá se do toho ceny dopravy?

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Pavle, do minimální ceny objednávky se doprava nezapočítává. Hezký den, Eliška – rohlik.cz

Tereza Texlová

Mám stejný problém, který uvádí „Malá Mája“ – po zadání voucheru připsáno pouze 150 kreditů, přesto že jich mělo být 300 (pokud jsem nabídku dobře pochopila..)

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Terezo,
omlouváme, zřejmě nám vznikla chyba s kódem. Pošlete nám prosím email, na který jste se na Rohlíku zaregistrovala na jedinerohlik@rohlik.cz a obratem doplníme 150 kreditů.
Děkuji a přeji hezký den,
Radka, zákaznická podpora Rohlik.cz

Iva

Dobrý den,
dodáváte zboží i v sobotu, popř. v neděli ?
Děkuji za odpověď – Iva

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Ivo, ano, rozvážíme i o víkendu :) Hezý den, Eliška – rohlik.cz

Malá Mája

zadala jsem kód voucheru a vše potřebné, ale píše mi to, že mám pouze 150 kreditů. Nemělo by jich být 300? Děkuji

Rohlik.cz - online supermarket

Dobrý den Májo, omlouváme, zřejmě nám vznikla chyba s kódem. Pošlete nám prosím email, na který jste se na Rohlíku zaregistrovala na jedinerohlik@rohlik.cz a obratem doplníme 150 kreditů. Děkuji a přeji hezký den, Eliška – rohlik.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru