Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Snězte tolik dezertů, kolik zvládnete: 1 či 2 sladké jízdy v Golden Pacific Café

4,6 / 5 Golden Pacific Café Praha - Jinonice  (mapa) 111 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Petr Holeksa

Dobrý den.
Měli jsme dva vouchery jeden sladkéj druhý masité op telefonní domluvě že budeme obsloužení od 14,00hod.
Obědnal jsem stůl pro tři byl jsem sklamany když po 15minutach knam přišla obsluha že nás špatně posadila tak jsme si to s protějším stole dohodli protože má manželka je ZTP/P a já mám taky své vlastní problémy a syn nám dělal doprovod.
Manželka chtěl to sladké nedostalaho,adsi obědna,syn si nedá nic že tu je jako doprovod,obsluha nám řekla citují (snad se tři nechce za dvě stovky tady najíst.
Měli jsme po chuti i po zábavně s dívat na vláčky bylo to neprofesionální chování.

Marina

Takže nemůžu přijít kdykoliv bez rezervaci?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
je lepší si rezervaci udělat … některé dny je zcela plno . GPC

Marina

Dobrý den, to znamená, že můžu přijít jen od 9 do 10 hod?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ne … můžete si udělat rezervaci od 9.00 nebo od 10.00h. GPC

Miroslav Deňo

Dobrý den,chtěl bych se zeptat do kolika hodiny máte otevřeno ? A má pracovní doba končí v 17:00 tak jestli to půjde že by přišel v 18:00 hodin.
Předem děkuji za odpověď..

Golden Pacific Café

Dobrý den,
každý den 9.00 – 21.00h. GPC

Ludmila

Dobrý den. Máte v nabídce i bezlepkové,pří­padně i bezmléčné dezerty?Děkuji­. Váňová

Golden Pacific Café

Dobrý den,
je mi líto, ale jen velmi málo … Myslím, že tato akce pro vás bohužel není vhodná … GPC

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru