Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Snězte tolik dezertů, kolik zvládnete: 1 či 2 sladké jízdy v Golden Pacific Café

4,6 / 5 Golden Pacific Café Praha - Jinonice  (mapa) 129 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Alena

Vzhledem k tomu, že mám bezlepkovou dietu, vím, že asi budu mít smůlu. Ale stejně se chci zeptat, zda bych si tam ve Vašem sortimentu něco nenašla – např. rakvičky, laskonky a pod? Moc všem závidím.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano dá se vybrat … bude to omezené druhově … ale dá se :) GPC

Carol

Dobrý den, chápu to správně, že jedna sladká jízdenka je neomezená konzumace dezertů pro jednoho člověka? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den,
ano, jedna sladká jízdenka je neomezená konzumace dortů pro jednoho. Hezký den, Tereza.

Pavla Chodorová

Dobrý den!
Dceři je 6 let a měří cca 125 cm. Mám ji koupit normálně dospělou jízdenku, popř. na místě za 59,–?
Děkuji Chodorová

Golden Pacific Café

Dobrý den,
výška je jen orientační … zde myslím bude dětská ok :) GPC

Zuzana

Dobrý den,pochopila jsem dobře,že když si koupím jízdenku do 10 h,tak mohu přijít buď v 9 h,nebo v 10h a trvá to celé hodinu? Dekuji

Golden Pacific Café

Dobrý den,
pokud přijdete v 9.00h pak zážitek trvá obvykle 1,5 – 2hodiny … takže do asi 11.00h a pak pokud přijdete v 10.00h pak zážitek trvá obvykle 1,5 – 2hodiny … takže do asi 12.00h … GPC

MARIE KREMENOVA

ROZUMELA JSEM TOMU DOBRE,ZE NABIDKA PLATI POUZE DO 10.00HOD.RANO,, ZDA SE MI TO DIVNY CAS,KDYZ TAM CHCI Z DETMA.DEKUJI.M.K

Golden Pacific Café

Dobrý den,
varianta pro dospělého za 69,– Kč je ve všední den od 9.00 nebo od 10.00h … varianta pro dospělého za 109,– Kč je ve všední odpoledne a o víkendu kdykoli …

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru