Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámský střih s foukanou a možností barvení nebo melíru

4,3 / 5 AMI studio Praha - Žižkov  (mapa) 50 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Katka

Dobrý den,
lze místo barvení jen přeliv?
Děkuji

AMI studio

Dobrý den! Samozřejmě. Děkuji

Barbora Kozubková

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli v salonu máte barvy na vlasy, které jsou neškodné pro těhotné. Děkuju

AMI studio

Dobrý večer! Používáme barvy italské na přírodní bázi , ale říct že škodí nebo ne, to Vám nemohu. Já jsem se barvila stejnou barvou po celém těhotenství. Děkuji

Marie

Dobrý den, kdybych si chtěla nechat zesvětlit vlasy (cca o 2 odstíny), jaký by byl prosím doplatek? Děkuji.

AMI studio

Dobrý den! Akce se nevztahuje na zesvětlení. Děkuji

Marie

Dobrý den, ostříhat sice nepotřebuji, ale chtěla bych se zeptat, zda barvení platí i pokud se jedná o zesvětlení vlasů? Mám středně hnědou měděnou barvu a chtěla bych přejít na světle zrzavou, je možné na to tento poukaz využít? Děkuji.

AMI studio

Dobrý den ! Bohužel zesvětlení vlasů, na poukaz se nevztahuje. Děkuji

Stanislava Oriešková

Dobrý deň,

chcem sa spýtať či cena s farbením platí pre všetky dĺžky vlasov? Mám husté vlasy cca do polovice chrbta. Ďakujem!

AMIstudio

Dobrý den! Pokud akce prezentujeme bez příplatků, tak ano. Děkuji

Anna Krejzová

Dobrý den, je možné uplatnit voucher i pro střih vlasů s odběrem pro jejich další zpracování? Děkuji

AMIstudio

Dobrý den! Samozřejmě.

AMIstudio

Dobrý den! Samozřejmě.

AMIstudio

Dobrý den! Samozřejmě.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru