Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zkrášlovací programy pro váš vůz: Ruční mytí a čištění dle vašeho výběru

4,6 / 5 KartArena Plzeň Plzeň  (mapa) 39 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Luboš

Dobrý den, mám zájem hlavně o kompletní péči o exteriér vozu. Myslím tím ošetření a ochranu laku. Jaké varianty bych měl zvolit? Dle nabídky bych musel zvolit všechny 3 varianty: 1. Odstranění asfaltu + náletové rzi 2. Leštění leštičkou do vysokého lesku 3. Ruční voskování karosérie. Nebo se pletu? Prosím o radu. Děkuji

KartArena Plzeň

Dobrý den,

1. odstranění asfaltu + náletové rzi – je speciální procedura používaná v případě velmi silného znečištění exteriéru od níže uvedeného. K posouzení nutnosti tohoto programu je nutné přistavení vozu a následná analýza.
2. leštění leštičkou do vysokého lesku – této variantě předchází kompletní mytí karoserie ochranným šamponem a jeho následné leštění, které je v tomto případě velmi výrazné a používá se pro vozy na výstavy, atd.
3. ruční voskování karoserie – obsahuje umytí vozu a následné voskováním ochranným voskem, po použití vosku působí karoserie také lesklým dojmem.

Pro zvolení nejvhodnějšího programu, doporučujeme návštěvu i s vozem.
S pozdravem
Michal Švihla

Ondra

Dobrý den, leštění do vysokého lesku obasahuje i mytí karoserie? Děkuji

KartArena Plzeň

Dobrý den, ano, karoserie je před leštěním umyta.
S pozdravem Michal Švihla

Lukáš Novotný

Mohu se zeptat jaky je pracovni postup pro odstraneni asfaltu a naletove rzi a jaky je maximalni rozsah prace?

KartArena Plzeň

Dobrý den,
postup je následující:

  • komplet mytí karoserie
  • nanesení speciálního přípravku na odstranění asfaltu, náletové rzi
  • doba působení přípravku
  • rozleštění, kontrola
  • opakování procesu
  • celková doba cca 3 hod
  • rozsah práce dle stavu vozu a rozsahu poškození, nutná návštěva s vozem

S pozdravem
Michal Švihla
Renata

Dobrý den.
Suchý komplet je co????
Využila jsem minulou nabídku a málem jsem dostala infarkt.
Vevnitř pouze vyklepané koberečky a jinak auto v původním stavu.
Paní arogantní ať si zavolám šéfovi, že má od něj pokyn.
Lidi,nebuďte blázni, za stejnou cenu jsem byla u konkurence (mimochodem akce alevomatu) a auto vymydlené jako z továrny. Na mokro!!!!!!

KartArena Plzeň

Dobrý den, velmi mě mrzí Vaše rozčarování a rád bych s Vámi zmíněnou situaci probral osobně. Mohl bych Vás požádat o kontakt přímo na můj tel 776 409 111. S poz­dravem Michal Švihla, ředitel společnosti

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru