Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bezešvé podprsenky s push-up efektem pro pohodlí nejen při sportu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie Harmandzulova

Prosím o řadu!Objednala jsem si černou podprsenku ve vel.M(normálně obleču i S),ale absolutně neodpovídá! Malý obvod i košíčky,tipuji tak XS… Chtěla bych zkusit tu sv.ruzovou a tak mě napadlo zkusit tedy o číslo větší,tedy vel.L…nicmene četla jsem recenzi jiné slečny,objednala v černé +sv. růžové (tu samou vel.pochopitelne) a rozdíl obvodu mezi nimi(růžová větší) je prý 3cm!!! Poradíte mi,jakou vel.tedy vzít??Děkuji Lucie

Módní šperky

Dobrý den, košíčky jsou kvůli push up takto udělaný, pokud nechcete push up efekt, doporučuji podprsenku z jiné naší akce. Píšete že byl rozdíl mezi dvěma podprsenkami, zkuste se podívat ze zadu z vnitřní strany, je tam vyšitá velikost (někdy to jde špatně vidět), jestli se jedná o tutéž velikost.

Klára Mlynáriková

Me bohuzel podprsenka taky nesedi. A nez jsem ji vyzkousela,tak jsem poslala obrazek a ue jsem spokojena-velka chyba. Doufam ze to nebude vadit pri vraceni. Dekuji.

Módní šperky

Dobrý den, bohužel nerozumím otázce. Ale každý zákazník má možnost vrácení do 14 dnů

Denisa

Podprsenku vracím.Neodpovídá velikosti v tabulce. Velikost xl ma košíčky max B. Látkový štítek ihned odpadl a raději ani nebudu psát jak přišla 😢zabalená.

Módní šperky

Dobrý den, bohužel ne všem podprsenka sedne, prodali jsme jich přes 1000 kusů, tedy vše zboží nemusí vyhovovat

Zdenka Uličná

Dobrý den, je mi líto ale bohuzel mam ten samý problem, podprsenka absolutne nesedi, pouze jsem vyzkousela, posílám zpět.

Módní šperky

Dobrý den, bohužel ne všem podprsenka sedne, prodali jsme jich přes 1000 kusů, tedy vše zboží nemusí vyhovovat

Ivana

Dobrý den, podprsenka mi bohužel vůbec nesedí. Košíčky malé, obvod velký, ramínka dlouhá. Navíc mi přišla natržená. Stačí poslat na tuto adresu?
Ing. Jiří Zezula, Revoluční 1704, Rožnov pod Radhoštěm 756 61.
Peníze mi vrátíte složenkou?
Děkuji za odpověď.

Módní šperky

Dobrý den, to mne mrzí, že nejste se zboží spokojená. Zboží zašlete na uvedenou adresu. Vrácení platby potom bude řešit Slevomat s Vámi, běžně to posílá zpět na účet odkud to bylo placeno. Pokud to bylo placeno přes složenku či vkladem na účet, tak to bude osobně řešit Slevomat s Vámi

Michaela

Dobrý den, nemohu najít kam mám vrátit zboží, když s ním nejsem spokojená. Můžete mi poradit ?
Objednala jsem 2 podprsenky velikost L, nosím 80D. Když si je obleču, každá je jinak velká, ačkoliv mají být obě stejně velké. Asi soudruzi v Číně šijí podle oka.
Nicméně velikostně bych doporučila spíš 15-ti leté dívce, protože moje prsa jsou v ní jako v Hrnečku vař ! Netroufnu si objednat ani to XL.

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo,

moc mě mrzí, že vám podprsenka nesed. V tomto případě zašlete zboží zpět na adresu: Ing. Jiří Zezula, Revoluční 1704, Rožnov pod Radhoštěm 756 61.

Hezký zbytek prodlouženého víkendu. Míša

Lucie

Dobrý den, podprsenka je sportovní čili v ní při běhu nebudou prsa lítat? :D

Módní šperky

Dobrý den, podprsenka zpevní prsa, ale nejsem si jistá, zda-li do takové míry, že se Vám „ani nehnou“ :)

Martinka Davidová

Dobrý den. Zboží je vedené jako skladem, ale datum doručení hlásí až 3.5. 2017. Jaká je tedy realita? Kdy po zaplacení bude zboží odesláno ? Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, snažíme se odesílat zboží podstatně dříve. Přesný čas bohužel nemůžu napsat, protože nám chodí zboží průběžně.

Daniela

Dobrý den,
podprsenka přišla a je moc fajn, ale mám problém.
Moje velikost je 80B, objednala jsem si tedy L, ale kvůli silné vycpávce to všechno „teče ven“.
Pošlu zpět a poprosím o výměnu za XL, a chtěla bych se zeptat, co když mi ani ta nebude sedět? Je možnost vrácení peněz?
Děkuji.

Módní šperky

Dobrý den, máte vždy možnost vrácení do 14 dnů od dodání zboží

Aneta Zemanová

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jak je to v případě vrácení, pokud nesedí velikost podrpsenky?

Děkuji,

Módní šperky

Dobrý den,
jako všechno zboží z internetu, nepoužité zboží lze vrátit v rámci 14 dnů

Ivana Telínová

Dobrý den,mám míru 83 cm a velikost B,jsou košíčky lehce roztažitelné nebo pevnější,mám zvolit velikost M nebo L,nechtěla bych,aby podprsenka odstávala.

Módní šperky

Dobrý den,

doporučila bych vel. M, podprsenka je elastická a přizpůsobí se.

Ina

Dobry den,uz jednou jsem tu mela dotazy a byli me odpovezeno ,ze podprsenka neni vyztuzena. O kousek vyse jste ale odpověděli ,ze podprsenka je vystuzena. Je teda vystuzena ci neni? Jsem trochu zmatena z Vadich odpovedi.Dekuji moc za info.

Módní šperky

Dobrý den, podprsenka vystužená je, není tam však žádná vycpávka ani kostice. Je ušita tak, že drží prsa pevně a zároveň je nadzvedavá.

Sevcikova Miroslava

Dobrý den. Jaká velikost, když mám 75B.Dekuji

Módní šperky

Dobrý den, v tabulce je to uvedené, vychází to na velikost M

Terezia Hamplová

Dobrý den jakou velikost si mám vybrat přes prsa mám 105cm pod prsama jsem naměřila 92 cm děkuj za odpověď.

Módní šperky

Dobrý den, míra v tabulce v akci je pod prsy

Denisa

Dobry den, uvadite velikost xl 93–100cm. Je to mira pres prsa nebo pod prsama?

Módní šperky

Dobrý den, míra v tabulce v akci je pod prsy

Monika

Dobrý den,
push-up pro mne znamená zvětšení objemu a jelikož vidím, že lze použít i pro větší objem, tak se ptám – jak je to? Dá nabízená podprsenka nějaký objem i pro velikost A?

Módní šperky

Dobrý den, podprsenky jsou elatické a měly by zvedat poprsí nahoru – tedy push-up

Monika Ginterova

Dobrý den, není mi jasné, zda podprsenka má opravdu vycpávku, tj. podrží prsa, tedy je skuteně push up, protože ty obrázky jsou matoucí. Prosím o rychlou odpověď. Děkuji. MONIKA Ginterová

Módní šperky

Dobrý den, podprsenka je vystužená a prsa nadzvedne prsa a vytvoří dojem větších prsou

Dan

Dobrý den, prosím o řadu, jakou velikost zvolit, když mám 85B? Děkuji.

Módní šperky

Dobrý den, dle velikostní tabulky výrobce by to měla být vel. XL

Jana Svojšová

Dobrý den, jakou bych měla zvolit velikost, pokud mám 75 F? Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, je to spíše již XL, ale doporučujeme si vzít míru přes prsa a srovnat s míry v tabulce

Ina

PS: jak může být velikost košíčku A a D pod jednou velikostí? Nejde mě o obvod , ale velikost košíčků. Žena s velikostí košíčků A nemůže mít přece stejnou velikost podprsenky jako žena s velikostí košíčku D. Košíček přece není pružný, ale vystužený. Díky za vysvětlení :)

Módní šperky

Dobrý den, košíčky nejsou vystužené, není zde žádná kostice, ale pouze elastické

Ina

Mám stejný dotaz- jakou velikost při běžné velikosti 70F ?

Módní šperky

Dobrý den, uvedli jsem tabulku přímo od výrobce, kdy tuto velikost neuvádí. Doporučili bychom už spíše velikost L.

Stanka

Dobrý deň,
akú veľkosť by ste odporučili pre veľkosť 70E? Majú košíčky vycpávku?

Módní šperky

Dobrý den, uvedli jsem tabulku přímo od výrobce, kdy tuto velikost neuvádí. Doporučili bychom už spíše velikost L.

Radka Jackuláková

Dobrý den kolikátka velikost odpovídá velikosti 80b

Módní šperky

Dobrý den, jak uvádí tabulka jedná se o velikost L

Barbora

Na fotkach, ktere poslaly zakaznice je jiny vyrobek, nez inzerujete. Cim to?

Módní šperky

Dobrý den, jedná se o ukázku hodnocení z jiné akce, kde prodáváme jiné styly podprsenek.

Lenka Weisserová

Dobrý den,velikost „S“ se nedodává? Pro velikost „M“ mi přijde velký „rozptyl“ 70 A –75 D.

Módní šperky

Dobrý den, podprsenky jsou dost elastické. Výrobce vyrábí pouze od velikosti „M“

Štěpánka Kovaříková

DObrýden.
Má podprsenka kostice nebo ne?

Módní šperky

Dobrý den, podprsenka je bez kostic.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru