Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dárkové balení tří bio medů v dozách po 125 g

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Iveta Šimková

Dobrý den,

mohu se zeptat v čem spočívá sleva, když na stránkách prodejce je toto balení medu za stejnou cenu? Iveta

Miko Káva s.r.o.

Dobrý den, děkuji za dotaz, na strankach jsou k dispozici dvě nabídky, levnější jsou pouze medy, za vyšší cenu jsou formou dárku s ozdobnou stuhou, stejně jako ty co jsou zde nabízeny.

Alexandra

Dobrý den,
rozumím tomu správně, že osobní odběr je možný pouze 4 pracovní dny? Dnes mi přišlo potvrzení, že si mám zboží vyzvednout, ovšem vzhledem k tomu, že je to možné jen do 15:30, to dřív než za týden nestíhám..
S pozdravem Alexandra

Miko Káva s.r.o.

Dobrý den, na vyzvednutí objednávky máte 14 dní, pokud to nestihnete, je možné se s námi domluvit prostřednictvím e-mailu. Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

Markéta Buchalová

Dobrý den,
bylo by možné k medům přidat nějaké další zboží z vaší nabídky na stránkách a zaslat na jedno poštovné?

Miko Káva s.r.o.

Dobrý den, ano to není problém, jen mi to prosím připište do poznámky při objednávce :-) Těšíme se na Vaši objednávku :-)

Dana Crhová

Dobrý den, prosím Vás dáte do nabídky slevomatu i fair trade med z květů kávovniku 350g, který nám doma chutná, ale těžko se shání? Děkuji
S pozdravem Crhová

Miko Káva s.r.o.

Vážená paní Crhová, velice nás těší Váš zájem o naše produkty, bohužel však dodavatel momentálně tento produkt nemá skladem a ani nevím ,kdy se dodávky obnoví. Děkuji za pochopení.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru