Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Třídenní pobyt pro dva nedaleko Adršpachu s polopenzí a možností relaxace

4,5 / 5 Penzion Tereza Náchod (mapa) 26 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Stejskalová

Dobrý den, chci se zeptat, zda tato nabídka platí jen na pobyt do 31.5. nebo i v období prázdnin. Děkuji Stejskalová

Penzion Tereza

Dobr den,
Nabídka platí,jak je uvedeno,do 31.05.2017.

Penzion Tereza

Dobrý den,je to tak,jak je uvedeno na slevomatu.Nabídka na letní sezonu je také.

Eva

Dobrý den, máte prosím volný pokoj 6.-8.5. pro dva?
Děkuji.

Penzion Tereza

Dobrý den,
tento termín je již vyprodaný.Pokud máte zájem o jiný,napište.

Steinbergová

Jestli vás teda můžu poprosit rezerevovat ten termín od 29.4 do 1.5 2017 přítel to zítra během dne bude platit přes slevomat.. Byla by jste moc hodná a laskavá kdyby jste nám to rezervovala Děkuji

Penzion Tereza

Dobrý den,
Termín jsem Vám rezervovala.Pro­sím,následně mi napište e- mail – penzion.tereza@iol.cz
Prosím závaznou rezervaci ,celé jméno,datum,tel. číslo.Děkuji.

Steinbergová

Dobrý Večer chtěla jsem se zeptat jestli máte volný termín pro dva v době od 29.4 do 1.5 2017 přes slevomat? Děkuji

Penzion Tereza

Dobrý den,
Ještě máme volný pokoj.

Hana

Můžeme k vám i s pejskem?

Penzion Tereza

Dobrý den, s pejskem ne.

Ing.Horský Jiří

Dobrý den, může se prodloužit pobyt na 3 noci v termínu od 21.5– 24.5.2017. , když ano, prosím o cenu, uděláme rezervaci. Děkuji .
 Horská

Penzion Tereza

Dobrý den,
Ano,je to možné,další noc zaplatíte na místě hotově 1.000,–Kč,–.Penzion Tereza

Petra Tyrlíková

Dobrý den,
mám dotaz, jak je to s obsazeností a cenovou relací v období 24.7. – 26.7. – (3 noci) – lze se domluvit i déle (4 noci..atd.)+ polopenze pro 2 rodiny:
1 rodina: 2 dospělí – děti: 12,17.
2 rodina: 2 dospělí, dítě: 16.
Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
Tyrlíková

Penzion Tereza

Dobrý den,
Na slevomatu zatím nemáme letní nabídku.

Vlasta

Volny dvouluzkovy pokoj 14.4 –16.4?dekuju?

Penzion Tereza

Dobrý den,tento ž obsazený.Penzion Tereza

Dagmar Jeschová

Dobrý večer ,jednalo by se o pobyt na tři noci, v termínu od 23.4.do 26.4 2017.Děkuji Dagmar Jeschová

Penzion Tereza

Dobrý den, v termínu od 23.4 do 26.04 2017 ještě máme volné pokoje. Cena je uvedená na stránkách slevomatu zakupte pouze 1× voucher, přistýlka se platí na místě hotově. S přáním hezkého dne Penzion Tereza.

Dagmar Jeschová

Dobrý večer,prosím o sdělení zda je možný pobyt ve Vašem hotelu pro 3 osoby ve třílůžkovém pokoji na tři noci v 16 nebo 17 týdnu? Pokud ano, uveďte prosím požadovanou finanční částku. Děkuji Dagmar Jeschová

Penzion Tereza

Dobrý den,
prosím uveďte přesné datum.Děkuji.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru