Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nakousaná jablka: vstup do Apple Musea s největší sbírkou lahůdek od roku 1976

4,6 / 5 Apple Museum Praha - Staré Město  (mapa) 573 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Renata Rumíšková

Dobrý den. Koupila jsem zde několikrát voucher do Apple Museum. Platnost je bohužel jen do dneška (14.4.2017). Bylo to naplánováno na únor, bohužel jsem se do Prahy nedostali. 18.4.2017 budeme v Praze. Vzhledem k tomu, že je nás víc a vouchery stáli dost peněz, chtěla bych Vás požádat, zda by nebylo možné to v Apple museum uplatnit. Moc by jsme se tam chtěli podívat, ale vzhledem k počtu už další vstupenky bohužel koupit nemůžeme. Děkuji moc za vstřícnost a porozumění. Doufám, že to pochopíte.

Apple Museum

Dobrý den. Bohužel my nemůžeme prodloužit dobu platnosti voucheru. Obraťte se prosím na zákaznickou podporu Slevomatu. S pozdravem, Lisa

Pavel Drda

Tak po sobě čtu hodnocení a úplně jsem poděkovat za bezva slečny na recepci – z voucheru mi jedna složila lodičku :-) … a jediná výtka směřuje k absenci suvenýrů , průvodce výstavou (co je na wifině tak v papíru) , magnetek a tak – nevím jak vám sype to občerstvení ( džusy a spol. ) ale místo toho bych to viděl raději :-)

Apple Museum

Dobrý den, děkujeme Vám za návštěvu. Slečny máme opravdu šikovné. 🙂 Na přípravě suvenýrů usilovně pracujeme. S pozdravem, Lisa

Zdeněk Jahoda

Dobrý den, můžeme využít rodinné vstupné když synovi je 10 let a dceři 20 let? Jsme 4. 2 rodiče a 2 teenagery ;) Děkujeme za odpověď. S přátelským pozdravem Jahodovi

Apple Museum

Dobrý den, bohužel to nejde. Rodinné vstupné platí pro dvě dospělé osoby a dvě děti do 15 let, Vaše dcera už je o něco starší. 🙂 Pokud dcera studuje, tak pro ni platí studentské vstupné. Budeme se na Vás těšit. S pozdravem, Lisa

Eva

Dobrý den, kromě češtiny neovládám jiný jazyk a nemám mobil s WIFI. Má pro mě výstava smysl ? Děkuji za odpověď.

Apple Museum

Dobrý den, výstava určitě smysl má. Můžeme se domluvit na termínu Vaší návštěvy v Apple Museu a já Vás výstavou provedu. S pozdravem, Lisa

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru