Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celotělové hubnutí do plavek v přístroji SlimBox Premium

4,0 / 5 Estetické studio Ronia Praha  (mapa) 110 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lenka

Dobrý den, mám na nohou pupínky od holení, resp. podrážděnou kůži. Obvykle se s tím na něco takového nesmí a obávám se, že to tak bude i v tomto případě. Říkala jsem si však, že za zeptání nic nedám. Je to tedy i pro tuto „kůru“ problém, prosím? Děkuji Vám.

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Lenko, pokud se nejedná o opravdu akutní vyrážku/ekzém, tak není problém toto ošetření podstoupit. Drobné pupínky po holení problémem určitě nejsou :) Těšíme se na Vaši návštěvu!

Jarmila Penkova

Dobry den,
po jake dobe je mozne proceduru opakovat? Lze proceduru absolvovat pri menstruaci? Pokud jsem drive byla na kryolipolyze kdy po te mohu podstoupit SlimBox?

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Jarmilo, proceduru doporučujeme opakovat s rozestupy 1–2 týdny. Kryolipolýza, ani menstruace nepatří ke kontraindikacím tohoto ošetření a můžete jej bez obav podstoupit. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dagmar

Kolikrát je třeba opakovat aby byly vidět výsledky?

Estetické studio Ronia

Dobrý den, Dagmar, pro dosažení viditelných výsledků doporučujeme 3–5 opakování tohoto ošetření. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru