Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Turistika divokou Ptačí soutěskou v Rakousku pro náročné i méně zdatné turisty

3,9 / 5 NaVylet.cz Alpy - Rakousko (mapa) 82 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Alena

Přijedu do Prahy hl.n. 23.25 a pak až kolem šesté ráno na Masarykovo nádraží, není možné odjíždět mezi 1 až 3 hod. ranní, jako je to u většiny jiných zájezdů ?

NaVylet.cz

Dobrý den, ano, odjezd bude ve 3 hodiny. Děkujeme za dotaz a budeme se na Vás těšit!

Petra Binovs

Dobry den ,
Bude se autobus vracet zpatky do C.Budejovic nebo konci jen v Praze ?

NaVylet.cz

Dobrý den, ano, autobus jede i zpět přes ČB. Děkujeme za dotaz

Helena Belatková

Dobrý den, prosím, odkud v Praze je přesně odjezd na tento zájezd. Píšete – hlavní vlakové nádraží – tím myslíte např. před Fantovou kavárnou. A příjezd bude zřejmě na stejné místo. Děkuji Helena

NaVylet.cz

Dobrý den, ano, přesně jak uvádíte. – před Fantovou kavárnou na magistrále.

Radek Vaňhara

Máte i nějaké programy s odjezdem např kolem 9 nebo 12 hod ? Bydlím asi 300 km od Prahy a už u druhého programu jsem si všiml, že odjezdy jsou kolem 5:00.

NaVylet.cz

Dobrý den,

takové odjezdy u 1 denní zájezdu nejsou , můžeme nabídnout zájezdy s nejpozdějším odjezdem v 7:45 hodin. Můžeme Vám ale nabídnout výběr z několika zájezdů s nočními přejezdy, zde bývá odjezd v pátek večer a návrat v neděli dopoledne viz: https://www.slevomat.cz/podnik/116530-navylet-cz Děkujeme za dotaz a budeme se na Vás těšit

Bohdan Dlouhý

Některá hodnocení a komentáře zde jsou totožné s komentáři u zájezdu do Lichtenštejnska. Není to nějaký renonc?

NaVylet.cz

Dobrý den, jedná se o celková hodnocení všech akci, ale prověříme..) Děkujeme

Helena Belatková

Dobrý den, mám jen malou prosbičku. Šlo by nějak trochu pozměnit čas odjezdu z Prahy – např. na 5.20 – bylo by to z důvodů příjezdů metra. Děkuji moc za odpověď Helena

NaVylet.cz

Dobrý den,

odjezd je stanoven na 5 hod, neboť program je velice nabitý, ale na případně opozdilce se čeká, takže pokud by jste dorazila v 5.15 hod, bude to O.K. Déle bohužel s ohledem na plný autobus klientů čekat nemůžeme. Děkujeme a budeme se na Vás těšit!

Alena Maršíková

Měla bych zájem o tento výlet, ale bohužel jsem z Teplic a buď přijedu do Prahy hl.n. ve 23.27 nebo ráno Masar.nádr v 6.02, takže nemám nárok, kdyby byl odjezd i z Ústí n.L. tak by se určitě našli i další zájemci. Je mi to líto Maršíková

NaVylet.cz

Dobrý den, bohužel Teplice ani Ústí nad Labem není u tohoto zájezdů na trase,..) Můžeme nabídnout např terno zájezd: https://www.slevomat.cz/sleva/1122011-tramvaji-pres-hory-k-vodopadu-saskeho-svycarska

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den!

Petra

Dobrý den, kolik musí být zakoupených vouchru aby se zájezd uskutočnil? Děkuji za odpověď. Petra

NaVylet.cz

Dobrý den, zájezd se konat bude. Již máme i další klienty. Minimální počet účastníků na zájezd je 40. Děkujeme

Andrea Prahl

Dobrý den, v kolik hodin je odjezd z Prahy? píšete jen v brzkých ranních hodinách – zajímá mě to, zda odjíždíte až po 5 hodině nebo dříve. Mohu se dopravit pouze metrem, tak proto. Děkujil

NaVylet.cz

Dobrý den, odjezd z Prahy bude v cca 5 hodin ráno. Děkujeme

Lenka

Dobrý deň, čo sa stane ked sa nenaplný počet záujemcov? Ďakujem za odpoveď.

NaVylet.cz

Dobrý den, v případě nenaplnění min. počtem účastníků Vám budou vráceny peníze v plné výši případně můžete využít další termín. Nepředpokládáme však, že by se zájezd nekonal.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Dana Bolková

Dobrý večer,Prosím Vás, neuvažujete také odjezdy z Ostravy nebo nějaký svoz? tato nabídka je velmi lákavá, ale pro mně nedostupná. odjezdy z Prahy nebo jiné pro ty co jsou ze severní Moravy,jsou daleké. Děkuji

NaVylet.cz

Dobrý den, je nám to velice líto, ale jiná nástupní místa než uvedena zde v nabídce v plánu nejsou. Děkujeme za pochopení

Julie

Dobrý den, také se mi nabídka velmi líbí. Zajímalo by mne kolik cca času budeme mít přímo na místě (stačí přibližně v kolik hodin je plánován příjezd na místo a v kolik hodin se bude odjíždět do ČR). Předem děkuji.

NaVylet.cz

Dobrý den, příjezd na místo je plánován okolo 10 hodiny, odjezd v 18 hodin. Času bude dostatek. Děkujeme

Helena Belatková

Dobrý den, velice lákavá a zajímavá nabídka. Prosím, neuvažujete ještě i o jiných termínech? A v kolik hodin by byl asi tak odjezd z Prahy.
Děkuji za odpověď. Helena

NaVylet.cz

Dobrý den, odjezd z Prahy bude v cca 5 hodin ráno. Další termín plánujeme na polovinu září, ale budeme ho teprve vypisovat. Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru