Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Postele z masivu borovice: Jednolůžka a dvoulůžka s matrací i bez

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

MatEs

Dobrý den, budete prosím tuto nabídku ještě opakovat? Také se chci zeptat – jak to funguje, pokud budu chtít dvě matrace na postel 180 × 200 cm (kde příplatek je – jak uvádíte – 150 Kč), bude mi postel se dvěma matracemi odeslána ihned po uhrazení objednávky na Slevomatu (samozřejmě počítám se zde uvedenou dobou dodání) a uhrazení tohoto příplatku? Děkuji.

Aleš Ondera

Dobrý den, ano, po potvrzení objednávky ze slevomatu, napište s číslem objednávky tuto informaci o záměnu matrací na info@detsky-eshop.cz

Ivana Lupečková

dobrý večer, nelíbí se mi, že na dotazy neodpovídáte ale dáváte jen odkaz na dětský e shop, a tam se prostě nic nedá najít hned… fakt se mi to nelíbí, původně jsem si chtěla postel objednat ale s tímto vašim přístupem se raději ani nezeptám.....

Aleš Ondera

Dobrý den, nemáme na co odpovědět. Žádný dotaz tady nemáte

Martina Kejzlarová

ještě znova dotaz, postele 180×200cm bez matrací ale s rošty 3390,–kč + dva šuplíky, jeden je 1070kč takže 2140kč a dovoz???

 Děkuji

Aleš Ondera

Dobrý den, v délce 150cm cena 1069,–kč/ks. Cena za dopravu již je zaplacená přes slevomat.

Martina Kejzlarová

Dobrý den,
když bych chtěla postel 180×200cm s rošty a se dvěma úložnými prostory za kolik kč by byla?
 Děkuji

Aleš Ondera

Dobrý večer, záleží na rozměru šuplíku. Vše nalezenet na našem webu www.detsky-eshop.cz

Zuzana Čermáková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by šlo postel upravit tak, aby byla zpevněná ze stran a prostor na šuplík nebo na vytírání pod postelí by byl v nohách. Chtěla bych dvoulůžko a mám velmi úzký pokoj, takže pokud tam postel dám, ze strany se k ní nedostanu. Předem děkuji za odpověď. ZČ

Aleš Ondera

Dobrý den, bohužel, atypy nenabízíme. Postel pouze tak, jak je na fotu

Oldriska skvarilova

Dobrý den. Je možné si u vás objednat i jiný rozměr? Např. 180×220?a za jakou cenu? Děkuji za odpověď.

Aleš Ondera

Dobrý den, bohužel, atypické rozměry nenabízíme

Hana Faitová

Dobrý den, na fotografii je i šuplík pod postel, noční stolky a šatní skříň. Je možné koupit vše u vás?

Aleš Ondera

Dobrý den, ano, nabídku naleznete na našem webu www.detsky-eshop.cz

Ivana

Dobrý den,

Ráda bych se zeptala jak by funguvovala a jestli vůbec reklamace matrace ? Kdyby mi popřípadě nevyhovovala, jestli se dá vrátit a pořídit u Vás pak jinou ? Předem děkuji za odpověď.
 Ivana

Aleš Ondera

Dobrý den, 14-ti denní vrácení.

Máárty Herzog

Dobrý den, jak poznám která barva moření je která? hodily by se popisky k obrázkům. děkuji

Aleš Ondera

Dobrý den, podívejte se na náš web www.detsky-eshop.cz

Martin Najman

Martin Najman
před 6 minutami

Martin Najman před 15 minutami

Dobrý den,

když dneska zakoupíme, kdy dojde do Brna.

Děkuji, M.

Aleš Ondera před 4 minutami

O jaký rozměr máte zájem?

mám zájem o rozměr 200×140cm s matrací 13cm






Aleš Ondera
před minutou

Dobrý den, máme skladem

prosím jak dlouho by jsem jelo?

Aleš Ondera

Po obdržení objednávky maximálně 3 pracovní dny.

Martin Najman

Martin Najman
před 15 minutami

Dobrý den,

když dneska zakoupíme, kdy dojde do Brna.

Děkuji, M.






Aleš Ondera
před 4 minutami

O jaký rozměr máte zájem?


mám zájem o rozměr 200×140cm s matrací 13cm

Aleš Ondera

Dobrý den, máme skladem.

Martin Najman

Dobrý den,

když dneska zakoupíme, kdy dojde do Brna.

Děkuji,
 M.

Aleš Ondera

O jaký rozměr máte zájem?

David

Dobrý den, dá se k posteli 120/200 přiobjednat i přistýlka? Děkuji za odpověď

Aleš Ondera

Dobrý den,bohužel nejde.

Silvia

Krásny deň,chcem sa opýtať,či robite rozvoz aj na Slovensko ;-) Ďakujem

Aleš Ondera

Dobrý den.
Ano zboží rozvážíme i na Slovensko.
Onderovi

Anna

Dobrý den, měla bych zájem o postel 160×200 s matrací 16 cm. Byla by možnost vzít dvě matrace 80×200? podle čeho poznám, o jaký typ moření se jedná?
Děkuji Nováková

Aleš Ondera

Dobrý den, dvě matrace za příplatek 150,–kč. Jakmile obdržíte číslo objednávky ze Slevomatu, postačí tuto informaci napsat na info@detsky-eshop.cz

Lada Wetterova

Dobrý den, bylo by možné namořit postel i na bílou barvu?

Aleš Ondera

Dobrý den, bohužel, bílou v nabídce nemáme.

Michaela Máchová Brendlová

Dobrý den. Postel bez matrace je i s roštěm?

Aleš Ondera

Dobrý den.
Postel je s roštem.
Onderovi

Jana

Je možné i postele vyšší pro seniory a kolík by stálo jedno lůžko 200 /90cm děkuji.

Aleš Ondera

Dobrý den, bohužel, tento typ ve zvýšené verzi nenabízíme.

Jana Zelinková

Dobrý den. Chci se zeptat, když si objednám Vaši postel zde na Slevomatu, jak Vám potom nahlásím barvu moření? A je za to nějaký příplatek? Děkuji, Zelinková Jana.

Aleš Ondera

Dobrý večer, moření si zakoupíte na slevomatu.

Vlastimil

Dobry den, nikde nevidim kalkulaci ceny nebo nazvy posteli. Na webu jich mate mnoho, ale kdyz to porovnam s temito, tak nemam srovnani. Muzete prosim doplnit aspon tu kalkulaci? Dekuji.

Aleš Alešák

Dobrý den, podle čeho poznám, jaká barva se jak jmenuje? Hodily by se popisky k obrázkům…

Edit

Dobrý den,
lze za poplatek zvýšení postele (10cm)? Děkuji

Aleš Ondera

Dobrý den.
Bohužel nejde.
Onderovi

Pavla

Dobrý den, je možné k posteli u Vás rovnou i objednat šuplík pod tuto postel? A jak by to pak bylo s poštovným?

Aleš Ondera

Dobrý den, ano lze. Po objednávce na slevomatu napište na info@detsky-eshop.cz

GS

Dobrý den,

matrace je u šířky postele 180 cm 1 ks nebo se jedná o 2× 90 cm?

Aleš Ondera

Dobrý večer, jedná se o 1ks. Pokud máte zájem o 2ks, postačí po objednávce napsat na mail a doplatek je 150,–kč

Jarka

Když dnes objednám a zaplatím dojde postel do 7.4. ? děkuji

Aleš Ondera

O jaký typ máte zájem?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru