Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Oslavte Světový den divadel: Vstupenka na vybrané představení do Divadla Palace

4,8 / 5 Divadlo Palace Praha - Nové Město  (mapa) 473 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Alena Sladká

Dobrý den, mohu se zeptat na jaké představení to je? Když rozkliknu program je jich tam moc, mohu si vybírat?

 Děkuji

Divadlo Palace

Dobrý den, vztahuje se pouze na tato představení – P.R.S.A., S nebo bez?, Jo, není to jednoduché. Divadlo Palace

Andrea Younes

Dobrý den, voucher je pro jednu osobu?

Divadlo Palace

Dobrý večer, jak je uvedeno v názvu nabídky – Vstupenka na vybrané představení Divadla Palace. Jeden voucher je vstupenka pro jednu osobu. Divadlo Palaca

Ladislav Škapa

Dobrý den, obdržel jsem od syna Voucher kód 4644–1345–50A-780 na divadelní představení vybraných 4 her v divadle Palace s platností do 31.5.2017. Jsem z Ostravska, takže nemám možnost „kdykoliv“ přijet a protožev březnu a dubnu 2017 vybraná představení se moc nehrála, chtěl jsem ho využít v květnu. Jdu ale začátkem na operaci a min. do konce 05/2017 nebudu moct chodit. Vím, že máte stanovený konec do 31.5., ale není možno udělit 1 výjimku a posunout mi termín do konce června 2017? Moc bych to ocenil. Jinak mi voucher propadne a to by mi bylo líto, jsem divadelní „fanda“. Děkuji moc. Ladislav Škapa.

Divadlo Palace

Dobrý den, voucher dle podmínek se musí uplatnit do 31.5.2017, ale vztahuje se na představení odehrané do 25. 6. 2017. Divadlo Palace

Lucie Trejbalová

dekuji za info

Lucie Trejbalová

a Caveman v akci nebude?

Divadlo Palace

Jedná se o hostující představení v našem divadle. Dle dostupných informací není v plánu slevová kampaň na představení Caveman. Divadlo Palace

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru